Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

zakaj to rabiš oz. kaj boš delal?

Am nalepke se za mitota... pa se ene par tko zase heh... Naj mi kdo pomaga kako to nrdit heh. Js unmu napisu po mailu ce lahko v pdf. obliki in mi je odpisu tole: lahko .pdf, vendar v izvožen iz vektorske oblike. Sicer primerni formati .CDR, AI, EPS, PS ......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Am nalepke se za mitota... pa se ene par tko zase heh... Naj mi kdo pomaga kako to nrdit heh. Js unmu napisu po mailu ce lahko v pdf. obliki in mi je odpisu tole: lahko .pdf, vendar v izvožen iz vektorske oblike. Sicer primerni formati .CDR, AI, EPS, PS ......

Coreldraw ali pa photoshop uporabi, lepo shraniš file in pošlješ, vsa umetnost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Coreldraw ali pa photoshop uporabi, lepo shraniš file in pošlješ, vsa umetnost.

Kaj a sam odprem JPG s photoshopom pa shranm v enga od unih formatov in to je to?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kako pa pol to pretvors ?? K js mam sam jpg slike kako naj zdej kr vektorske nrdim? Am aja a pa je pdf tud vektorska slika?

lahko iz jpg v vektorsko vendar rabiš program, katerega ne boš dobil na netu, moraš ga kupit...........jaz sem ravno danes dobil nalepke za ninjo, k sem jih dal delat za na poliestre, 20€ me je pršlo vse skup, bom pol dal slike gor.......če rabiš kake napise vektorske od kakih firm recimo yamaha ali honda pa to, dobiš na brandsoftheworld.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko iz jpg v vektorsko vendar rabiš program, katerega ne boš dobil na netu, moraš ga kupit...........jaz sem ravno danes dobil nalepke za ninjo, k sem jih dal delat za na poliestre, 20€ me je pršlo vse skup, bom pol dal slike gor.......če rabiš kake napise vektorske od kakih firm recimo yamaha ali honda pa to, dobiš na brandsoftheworld.com

a pol ni tko kokr je matex reku? ane da ni heh...prevec simpl zadeva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko iz jpg v vektorsko vendar rabiš program, katerega ne boš dobil na netu, moraš ga kupit...........jaz sem ravno danes dobil nalepke za ninjo, k sem jih dal delat za na poliestre, 20€ me je pršlo vse skup, bom pol dal slike gor.......če rabiš kake napise vektorske od kakih firm recimo yamaha ali honda pa to, dobiš na brandsoftheworld.com

a pol ni tko kokr je matex reku? ane da ni heh...prevec simpl zadeva

v PS-ju se da vse uredit :) sicer za enostavne logotipe, da bi vektorsko kot fotografijo vrgu je pa malce mazohistično delo :).....aja pa ne, ni tako, da samo shraniš v format, ampak morš še par zadev spremenit :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rossijeve sončke,lune,ninja napise,pa še se najde mam jz nekje.Ko to moj frend izdeluje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej prid na msn matex da mi nrdis to heh k js to sigurn nam znou hehe:D

nisem blizu msn-ja trenutno, drugače pa če imaš PS CS3 lahko komot sam narediš.....pojdi na youtube pa kakšen tutorial odpri, na primer vpiši: vector graphics PS CS3 in ti bo ven vrglo sigurno kaj koristnega :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisem blizu msn-ja trenutno, drugače pa če imaš PS CS3 lahko komot sam narediš.....pojdi na youtube pa kakšen tutorial odpri, na primer vpiši: vector graphics PS CS3 in ti bo ven vrglo sigurno kaj koristnega :)

mam sam dvojko(cs2)

heh:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rossijeve sončke,lune,ninja napise,pa še se najde mam jz nekje.Ko to moj frend izdeluje

pa to maš vse na tistem linku ki sem ga dal, samo rossi napišeš v iskalnik pa malo dol poklikaš pa najdeš

evo nalepke:

post-9362-1234449030_thumb.jpg

mora pa bit v vektorski obliki ker tam nalepk ne tiskajo, ampak jih iz barvnega papirja CNC stroj reže iz velikih pol, vsako črko in znak on izreže z nožem, vektorska slika pa mu daje koordinate kje mora rezat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa to maš vse na tistem linku ki sem ga dal, samo rossi napišeš v iskalnik pa malo dol poklikaš pa najdeš

evo nalepke:

post-9362-1234449030_thumb.jpg

Sj nerabm od rosija heh=)... za mitota rabm heh sam ni teh k jih js nucam...=(... drgac pa lepe nalepke... sam si pa drago placu heh men jih bojo nrdil za 42€ 41 nalepk heh pa mal vecjih k telele=)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah od cene je odvisna tudi oblika, če daš nek navaden napis delat bo to pršlo par bakrenih podložk, če je pa kaka zajebana oblika kot so recimo tisti kremplji potem pa nanese nekaj evropskih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A lah kdo zrihta kake paperje od 125cc motorja(enduro,supermoto,turer kao al pa kej takga,ne skuter al pa cestak),od kakega razbitga k nebo več za registracijo al pa če je kej po delih, pa letnik če se da čimnovejši,11kW v prometni,nujno rabm če ve kdo kej prosm če sporoči na ZS.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa to maš vse na tistem linku ki sem ga dal, samo rossi napišeš v iskalnik pa malo dol poklikaš pa najdeš

evo nalepke:

mora pa bit v vektorski obliki ker tam nalepk ne tiskajo, ampak jih iz barvnega papirja CNC stroj reže iz velikih pol, vsako črko in znak on izreže z nožem

:grim zato pa so tolk cenejše.

Nisem pogledal link,sam ni od frenda,ko on jih je sam za nas naredu.Ej a ni žalostno,da smo Slovenci pa si moramo dat delat nalepke od akrapoviča?No ali še bolj,da jo je men dal tip v italiji na yamahi v Slo pa je noben ne da!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grim zato pa so tolk cenejše.

Nisem pogledal link,sam ni od frenda,ko on jih je sam za nas naredu.Ej a ni žalostno,da smo Slovenci pa si moramo dat delat nalepke od akrapoviča?No ali še bolj,da jo je men dal tip v italiji na yamahi v Slo pa je noben ne da!

jah jebiga tako mamo, kupit je pa tut ne grem ker dve take bi ble ziher 10€, za ta denar jih naredim 20

Haha to men nc nepomaga... Js mam ze imiđ heh nerabm risat js

potem pa pošlji .jpg pa naj ti jih oni zrišejo, sam potem pripravi malo več kot 42€ :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah od cene je odvisna tudi oblika, če daš nek navaden napis delat bo to pršlo par bakrenih podložk, če je pa kaka zajebana oblika kot so recimo tisti kremplji potem pa nanese nekaj evropskih

Mah ja zdej sm pa cist ubupu heh... js sm mislu da sam posls unmu imiđ in njihov stroj ti po tem izreze iz folije in vala to je to sam zgleda da sm se mal usteu heeeh=(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko se glih o nalepkah menimo.Kolega je dal za vse original nalepke za hondo cbr600rr l.04 rdečo,nalepke so črne 560eu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko se glih o nalepkah menimo.Kolega je dal za vse original nalepke za hondo cbr600rr l.04 rdečo,nalepke so črne 560eu

bolje, da ne veš koliko pridejo Movistar :D original seveda

Popravljeno . Popravil MatexDeLuxe46
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!