Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Mah ja zdej sm pa cist ubupu heh... js sm mislu da sam posls unmu imiđ in njihov stroj ti po tem izreze iz folije in vala to je to sam zgleda da sm se mal usteu heeeh=(

daj prilimaj sem gor da vidim kaj bi ti sploh rad mel

bolje, da ne veš koliko pridejo Movistar :D original seveda

tolko ko cel moped :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

klikni tisti link ki sem ti ga dal pa imaš skoraj vse gor, usag, brembo, cagiva, agip, edino mito ne najde pa za tiste kitajske črke tut ne vem, mito imam pa še jaz dve doma, jih zamenjam za eno pivo ko se srečamo, lahko ti jih pošljem v kuverti, samo če ju bom našel

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

20060727-usaglogomed.jpg

bremboart.jpg

cagivaallnalepke.jpg

sticker-agip-large.jpg

motornalepka.jpg

mocenergijakitajsko.jpg

hitrostkitajsko.jpg

Eo to je to tm k so od cagive logoti so cagiva01 pa cagiva12

zakaj pa rabiš "jaz sem gay", "jaz sem ritopik", "daj me v rito" v mandarinščini napisan? :blink:

hec hec drugače

Popravljeno . Popravil MatexDeLuxe46
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj pa rabiš "jaz sem gay", "jaz sem ritopik", "daj me v rito" v mandarinščini napisan? :blink:

hec hec drugače

Za na akto pa motor=)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

klikni tisti link ki sem ti ga dal pa imaš skoraj vse gor, usag, brembo, cagiva, agip, edino mito ne najde pa za tiste kitajske črke tut ne vem, mito imam pa še jaz dve doma, jih zamenjam za eno pivo ko se srečamo, lahko ti jih pošljem v kuverti, samo če ju bom našel

Kako pa se to shran dol na komp???

sm ze skontu=)

Popravljeno . Popravil Rizla
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka ze kuk od vas je ze vse ljubljencke pelal vun na sprehod kj :krneki: ????jst cakam na marc tam nek sred...da se ceste pocas enmal scistjo(da nebo tuk peska)k pol se ljubljencek rad vala pa spila hehe :kva1: ...k spomini iz prejsne sezone na zacetku niso glih sijoci pa rajs se zai enmal potrpim :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če si pa šlutl :yes:

O:-)

lool ka te to pomen šlutl hehe :eek: ...ja no sej usak prav motorist meu kake podvige ze ane...ce se pa najde ker ko se ne pa svaka cast hehe :whistle: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam najvecja jeba je pa to prejsno celo sezono benz drag ku kafra..pol na zimo ga pocenijo lepo ko ga endrek nucam zej ko bo sezona pa spet drag k pes:/ :headbang: sm ze studiro takrat k se bil bl pocen da bi kak 200l sod nabavo pa me je zgrival hehe zai pa mam :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js morm tut kr ene par nalepk nabavt.. sponzorske wannabe :) ala motogp, wsbk.. pač tiste mjhne k jih majo spodej na oklepu :) če kdo ve kje jih dobim nj napiše :D

bom dou pa tut ene par svojih delat, to se bom pa mogu še mal pozanimat kermu..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

šlutl, šlutast ne veš kaj pomen? slično štorast hehehe oz štor :P

jaja sj vem.. nism nobena izjema :D

to pomoje sam tam v mozirju uporablate :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js morm tut kr ene par nalepk nabavt.. sponzorske wannabe :) ala motogp, wsbk.. pač tiste mjhne k jih majo spodej na oklepu :) če kdo ve kje jih dobim nj napiše :D

bom dou pa tut ene par svojih delat, to se bom pa mogu še mal pozanimat kermu..

naredi si svoje ala mercator, merkur, kmetijska zadruga .... in podobne, bos najvecji đek :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js morm tut kr ene par nalepk nabavt.. sponzorske wannabe :) ala motogp, wsbk.. pač tiste mjhne k jih majo spodej na oklepu :) če kdo ve kje jih dobim nj napiše :D

bom dou pa tut ene par svojih delat, to se bom pa mogu še mal pozanimat kermu..

u ej.. enkrat se morva zment da mi rentnes pistolo pa to :]

da jest mal strihnem :]

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u ej.. enkrat se morva zment da mi rentnes pistolo pa to :]

da jest mal strihnem :]

a kompresor maš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!