Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

I wanna kiss u right now :D

:unsure: :winkiss: :winkiss:

I just wanna kiss you

But I can't right now so baby kiss me thru the phone

(kiss me thru the phone)

I'll see you later on (later on)

Kiss me thru the phone

(kiss me thru the phone)

See you when I get home (I get home)

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

I wanna kiss u right now :D

:unsure: :winkiss: :winkiss:

hmm.. pumoje da hoče jerry povedat da mi daj poljubček preko telefona :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

matex & jerry, ju3 zvečer se gre spet baje v avreno na drinko, tko k v zadnje k smo bli.. gresta? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz bolj težko jutri...drugače pa danes?

danes.. no can do.. ni prevoza, pa še nek bom piu zih :D haha.. telih par mescou k še nimam konkretne petarde v garaž bom več al kmn pumoje kr vsak dan pjn :/ v zadnjih 14dneh sam ene 4x nism biu :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fifty...a ti se za tonača furaš?

sj prele sm te i du, pac si rse slep ane:) biu si dermastjko de ž pišeo a ku.. tm i neki se šetou zgore:) dons nsm meu kapce:DDD pi sm stau za 1 0 €.. ins m dobu stavo kot za šaloi:)

pa še oražvma sm serčou..:) fjn je blo dons..pjače pa tuda ne mrš' vrjetn:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj prele sm te i du, pac si rse slep ane:) biu si dermastjko de ž pišeo a ku.. tm i neki se šetou zgore:) dons nsm meu kapce:DDD pi sm stau za 1 0 €.. ins m dobu stavo kot za šaloi:)

pa še oražvma sm serčou..:) fjn je blo dons..pjače pa tuda ne mrš' vrjetn:D

sj prejle sm te vidu, pač si res slep ane :) biu si z dermatjo a kuko se že piše. tm si se neki šetou zgori:) dons nism meu kapce :D ?? staut sm šu za 10€, in sm dobu stavo kot za šalo :)

pa še oražma sm srečou.. :) fajn je blo dons..pjače pa tok da ne morš vrjet :D

ja zlahkoto se je dal vse prebrt :)

hhahaha sj ti nis biu nabasan ane :]

malenkost :D haha..reku sm da bom do 20vodk šteu, poj pa ne več.. in jih je blo kr mal več :) haha :D

Fifity dj k hseb prids napis prosm normanl :D hahahaha

Ja pizda, slep sm :unsure:

sm napisou trezn prevod :D haha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo tuki slučajno študira na Fakulteti za pomorstvo in promet v Portorožu?

Kakršne koli inf. bi prav prišle

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo tuki slučajno študira na Fakulteti za pomorstvo in promet v Portorožu?

Kakršne koli inf. bi prav prišle

mam enga kolega(bivši sošolec na srednji šoli) k študira tam... zadovoln je...sej veš kako je...kogarkol boš uprašu, če je zadovoln s faksom bo vsak reku da je..in da je njeov najbolši...pa nej bo to gea college, FS, PF ... upraš se če se ti splača tok "daleč" it glede na to da ma lublana "vse" :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam enga kolega(bivši sošolec na srednji šoli) k študira tam... zadovoln je...sej veš kako je...kogarkol boš uprašu, če je zadovoln s faksom bo vsak reku da je..in da je njeov najbolši...pa nej bo to gea college, FS, PF ... upraš se če se ti splača tok "daleč" it glede na to da ma lublana "vse" :)

Sej se tud tam dobi stanvanje pa se lepo študira, nekak se odločam med tem pa Ekonomsko (ni glih najbl podobn :D ).

Sicer pa to da je dol v Portorožu ma tud prednosti (skor ceu let se lahko z motorjem furam :rolleyes: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vem..tud ta moj kolega si je dobu stanovanje...vem kako to poteka, brez skrbi :)

če mislš UNI pejd rajš na ekonomijo ;) vsaj moje mnenje je tako.... tist faks v portorožu je bl noname :P

tale da se lahko skoz z motorjem furaš je pa res neumesna...na faks se gre ponavad zato, da si pač "ustvarš" podlago za prihodnost..ne da se vozš z motorjem =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vem..tud ta moj kolega si je dobu stanovanje...vem kako to poteka, brez skrbi :)

če mislš UNI pejd rajš na ekonomijo ;) vsaj moje mnenje je tako.... tist faks v portorožu je bl noname :P

tale da se lahko skoz z motorjem furaš je pa res neumesna...na faks se gre ponavad zato, da si pač "ustvarš" podlago za prihodnost..ne da se vozš z motorjem =)

kok si resn :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

volja je ključ do uspeha in ne priljubljenost univerzitete

pejd tja kamor te bolj vleče :)

v ptž je seveda mau težje kr se vedno neki dogaja, vendar če želiš doseči zastavljene cilje te tud to nebo oviralo :worship:

moj brat je študiral tam (sicer že pred ene 10imi leti) in ima zelo lepe spomine na študij, če ti to kaj več pove!

vlk sreče!

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

volja je ključ do uspeha in ne priljubljenost univerzitete

pejd tja kamor te bolj vleče :)

v ptž je seveda mau težje kr se vedno neki dogaja, vendar če želiš doseči zastavljene cilje te tud to nebo oviralo :worship:

moj brat je študiral tam (sicer že pred ene 10imi leti) in ima zelo lepe spomine na študij, če ti to kaj več pove!

vlk sreče!

lp

haha ti boš vedel ja...naredi najprej osnovno do konca pol pa govori...

drugače pa v lj so lih tko žurke...še več jih je ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst poznam 2 pički k tam študirata. Ena je resna ma stanovanje in prav da je ful fajn, spet druga je rekla da je totalna bedarija, se neki knjigo na pamet naučit pa zrecitirat... pa razn polet tam dol NČ ne dogaja... pejt v lj študirat... maš vse, študentske domove, stanovanja (sicer svinsko drage najemnine), pa še čez celo leto dogaja... če je to tvoj namen študiranja =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v portorožu je že ql, se tud kj dogaja (tivoli pa to), tud stanovanje dobiš za kakih 130€ na mesc. js dajem sicer 200 (to je fiksna cena, tolk pač), samo mam vse komfort - klima, kabelska, svojo sobo (veliko z zakonsko posteljo, svoj vhod) pa še en sošolc zravn isto, edin skret pa kuhno mava skp

sam pivo je pa 3€ ne :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!