Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

no am moja mtka je dermatovenerologinja lih, pa vem kr dostX pravi kok dost jih hod k njej pa pravjo da jejo/pijejo te dodatke. pa pravi da so si sami krivi če to žrejo :)

maš dost jedilnikov na raznih forumih kak pridobit mišično maso brez stranskih učinkov, sam se morš sprijaznit da so bolj dolgotrajne metode to. je pa lažje dobit mišično maso z tabletami seveda, tak da če se ti mudi... :)

jaz izkušenj z temi dodatki nimam zato težko rečem kakšne so razlike, da me nebo kdo narobe razumu :)

sam tega pa ne delaj da si jih zdaj kupiš, začneš jest, pol pa nehaš z treningom, ker se zajebeš pol!!!

Popravljeno . Popravil impulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne me jebat...jih mam tk ž miljon grem dermatologu zj v kratkem al ka je oni kurac za kožo :whistle:

ma js sm suh zato se gre :D ...zj pa bo treba neki delat malo za mišice itd... :yea1:

boš potem meu pač miljon enga, se sploh ne bo poznal :P hec. Nwm ka bi mel proteini veze s mozolji neki.. ti proteini so zgolj dodatki k hrani, ki jih telo velik potrebuje ko si zelo aktivn :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no am moja mtka je dermatovenerologinja lih, pa vem kr dostX pravi kok dost jih hod k njej pa pravjo da jejo/pijejo te dodatke. pa pravi da so si sami krivi če to žrejo :)

maš dost jedilnikov na raznih forumih kak pridobit mišično maso brez stranskih učinkov, sam se morš sprijaznit da so bolj dolgotrajne metode to. je pa lažje dobit mišično maso z tabletami seveda, tak da če se ti mudi... :)

jaz izkušenj z temi dodatki nimam zato težko rečem kakšne so razlike, da me nebo kdo narobe razumu :)

sam tega pa ne delaj da si jih zdaj kupiš, začneš jest, pol pa nehaš z treningom, ker se zajebeš pol!!!

js nič takega ne jem oz. še nisem jedal ... pa se nemorem znebit teh "zajebanih" mozoljev...pa miljon krem pa usega....vglavnem bv vse skup upam da mi da zj tta deratologija kaj pametnega...čene boš pa ti matki rek dan neki močnega napiše pa mi boš poslal :whistle: :yea1:

Popravljeno . Popravil sonda
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja če hočš jo lahk vprašam.

pr moji majki morš pridt na nego (auččččč :grim ) kjer pač trpiš 1 mesec, pol si pa pošlihtan in nimaš več mozolja.

am, vrjetno tud nimaš prehrane poštimane al?

čeprav sem jaz pred 3mi letami ko sem še intenzivno bajk fural tud ne lih zdravo jedu. moj jedilnik:

zjutraj nič, popoldne 2 hamburgerja z +majoneze pa +solate, večer še 1 burger. včasih je nadomestil popoldanski obrok kak sirny bürek alpa mehiška pica. tak je laufalo 3 leta. je pa res da sem od 12am do 1am biu na bajku alpa skejtu (med počitnicami)-sam skejtu nisem tak dolgo.

pol v 8. in 9. razredu sm vsak 2. dan jedo navadno pico z jajco na sredini, kr pač si sam nevem kuhat tak da bi blo za pojest. takrt sm se mau zredil, sam mozoljev pa nikol nism meu kj dost :doze:

priporočam ti, da probaš sam nekaj ukrenit najprej glede tega ker pol ko prideš na nego ti več ni rešitve haa!!

aja, probaš lahko vsaki dan namakat fris v palinki hihi

Popravljeno . Popravil impulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja če hočš jo lahk vprašam.

pr moji majki morš pridt na nego (auččččč :grim ) kjer pač trpiš 1 mesec, pol si pa pošlihtan in nimaš več mozolja.

am, vrjetno tud nimaš prehrane poštimane al?

čeprav sem jaz pred 3mi letami ko sem še intenzivno bajk fural tud ne lih zdravo jedu. moj jedilnik:

zjutraj nič, popoldne 2 hamburgerja z +majoneze pa +solate, večer še 1 burger. včasih je nadomestil popoldanski obrok kak sirny bürek alpa mehiška pica. tak je laufalo 3 leta. je pa res da sem od 12am do 1am biu na bajku alpa skejtu (med počitnicami)-sam skejtu nisem tak dolgo.

pol v 8. in 9. razredu sm vsak 2. dan jedo navadno pico z jajco na sredini, kr pač si sam nevem kuhat tak da bi blo za pojest. takrt sm se mau zredil, sam mozoljev pa nikol nism meu kj dost :doze:

priporočam ti, da probaš sam nekaj ukrenit najprej glede tega ker pol ko prideš na nego ti več ni rešitve haa!!

aja, probaš lahko vsaki dan namakat fris v palinki hihi

prehrana ja no... hamburger je kr na rednem jedilnem listu že med tednom ali pa kebab, majoneza tut ja :yea1: pa čokolada tut ... smo se je izogibam ker se mi zdi da mi najbolj po čokoladi vn butnejo .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lejga a še kr neboš tiho :D

....pa biljard se nauči igrat ;)

Sori zej si me pa prizadev :D Čk malo 3:0 si prej zgubo ? :D Ehh sej bo vaja dela mojstra :D Sej ko se boš razbijat naučo gre pol naprej lahko :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

daj nehi ti na...ko razbijat pa res neznaš :whistle: :D fališ vse...

evo...za vse lačne posebej pa še za Jaskona:

post-18986-1234728062_thumb.jpg

post-18986-1234728074_thumb.jpg

post-18986-1234728124_thumb.jpg

post-18986-1234728130_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil sonda
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

daj nehi ti na...ko razbijat pa res neznaš :whistle: :D fališ vse...

evo...za vse lačne posebej pa še za Jaskona:

Ti ko si zasvojen s ttim fast foodom boš mni govoro :D Si pa ja vsak dan v grilu :D Gril ti je drugi dom :D

Popravljeno . Popravil Jasmin125
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mcdonalds je tud nevrjetn.

ko grem tja jest (1x, 2x na leto) si naročim en bigmac menu +1 bigmac burger.

ko žreš tisto si enostavno MORŠ naredt rezervo kr ko enkrat začneš se nea vstaviš tak hitro. nvm no damn...

k sm tam morm jest ko prasec, enostavno se ne morm vzdržat. 1x bajsneš v burger, 2 krompirčka v usta po en šluk kole mmmm...

čist iskreno mi naj nekdo pove, če kdo ve, kaj dajo notr tam??

mmmmmmorem jest lačen sem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mcdonalds je tud nevrjetn.

ko grem tja jest (1x, 2x na leto) si naročim en bigmac menu +1 bigmac burger.

ko žreš tisto si enostavno MORŠ naredt rezervo kr ko enkrat začneš se nea vstaviš tak hitro. nvm no damn...

k sm tam morm jest ko prasec, enostavno se ne morm vzdržat. 1x bajsneš v burger, 2 krompirčka v usta po en šluk kole mmmm...

čist iskreno mi naj nekdo pove, če kdo ve, kaj dajo notr tam??

mmmmmmorem jest lačen sem

Newm kaj dajo noter sam sm gledo eno raziskavo ko so eni sami spekli pomfri, in tudi kupli pomfri v macdonadsu.....Po enem mesecu je biv iz macdonaldsa pomfri na pogled kot da je šele prišel iz friteze...oni ko so ga pa sami spekli pa cev črno zelen :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Newm kaj dajo noter sam sm gledo eno raziskavo ko so eni sami spekli pomfri, in tudi kupli pomfri v macdonadsu.....Po enem mesecu je biv iz macdonaldsa pomfri na pogled kot da je šele prišel iz friteze...oni ko so ga pa sami spekli pa cev črno zelen :D

da neboš ti kakega doktorata naredo iz ttga pomfrija pa hamburgerjev.... :D najbolš je ko pridema v mc"do........pa rečeš 4 BIGe pa 1l cocacole pa 2 pomfrija :OK:

js pa 1kg sladoleda s smartijam :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da neboš ti kakega doktorata naredo iz ttga pomfrija pa hamburgerjev.... :D najbolš je ko pridema v mc"do........pa rečeš 4 BIGe pa 1l cocacole pa 2 pomfrija :OK:

js pa 1kg sladoleda s smartijam :slap:

A dej eri ti :D zej pa pretiravaš :D dva mala chesa sm pojedo...kar je nula :D Nardiš dva pajsa pa ga kr naenkrat več ni :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal predrag je ta mac, če bi se hotu vsaj mal najest morš pojest minimum 2 supermenija :whistle:

A je kdo gledu: Super size me?

K je čiča sam MC jedu?! Ja živ odlom.

Cene so v ameriki baje ful cnej (vsaj tko sm jest razumu iz "dokumentarca") Tm folk žre zto k je pocen.

Kle pa folk žre zto k misl, da je ql_po ameriško jest. (pa čeprav so cene navite za brez veze)

Če mam na glavni 20min časa in sem lačen...

Grem rajš za iste € v trgovino po šveps in čez cesto na burek, da kr teče iz njega :rolleyes:

Jufka kebabp tud ni švoh, sam pol pijača odpade ker je mal draži...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

120€ zapravo ta vikend baaaaaa :D :D

častim samo še punce, pa še to samo izjeme pmmm :D nujno morm čimprej avto kupt, drgač bom tak vse zapravo če bo šlo tak dalje :D

kak kurčevo, gledaš izpisek pa sam... -20, -30, -10, -40... hahaha :D

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!