Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

120€ zapravo ta vikend baaaaaa :D :D

častim samo še punce, pa še to samo izjeme pmmm :D nujno morm čimprej avto kupt, drgač bom tak vse zapravo če bo šlo tak dalje :D

kak kurčevo, gledaš izpisek pa sam... -20, -30, -10, -40... hahaha :D

mi vsak vikend skor tolk zapravimo, sploh če gremo v lj, zato brate ti nemoj da se kurčiš, na semaforu đabe ti se mučiš: :D

častim samo še punce hahaha...ta je pa dobra haha, te so pa zadnje katerim bi pijačo plačeval, itak že sebe komaj napijem...pri keš pičkah ki hočejo da jim plačaš pijačo morš samo tak nardit kot čamil, ko ga je ena vprašala če ji časti pijačo je samo rekel: NE ČUJEM DOBROOO, kaj praviš, ne čujem dobroooo hahahaha B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi vsak vikend skor tolk zapravimo, sploh če gremo v lj, zato brate ti nemoj da se kurčiš, na semaforu đabe ti se mučiš: :D

častim samo še punce hahaha...ta je pa dobra haha, te so pa zadnje katerim bi pijačo plačeval, itak že sebe komaj napijem...pri keš pičkah ki hočejo da jim plačaš pijačo morš samo tak nardit kot čamil, ko ga je ena vprašala če ji časti pijačo je samo rekel: NE ČUJEM DOBROOO, kaj praviš, ne čujem dobroooo hahahaha B)

muahahhaha :D :D :D to si vela zapomnt hahahah

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi vsak vikend skor tolk zapravimo, sploh če gremo v lj, zato brate ti nemoj da se kurčiš, na semaforu đabe ti se mučiš: :D

častim samo še punce hahaha...ta je pa dobra haha, te so pa zadnje katerim bi pijačo plačeval, itak že sebe komaj napijem...pri keš pičkah ki hočejo da jim plačaš pijačo morš samo tak nardit kot čamil, ko ga je ena vprašala če ji časti pijačo je samo rekel: NE ČUJEM DOBROOO, kaj praviš, ne čujem dobroooo hahahaha B)

Hehe, takim valda ne.. :D

Pa js sm sam zapravo tolko, ne cela družba :D

Amm.. od kje keš? Od odškodnine xD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D

Amm.. od kje keš? Od odškodnine xD

so te nagazili?

kolega je mel prometno nesrečo (on povzročitel) in je vseeno tok nazaj dobil, da si je kupil novega tomosa SM :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaja, še poleti.. ja js sm tudi dobil tolko da bi mel za novega tomosa pa še polovico :P Če pa še odškodnino za motor štejem zraven bi pa komot mel za 2 tomosa po stari ceni (3 jurje) hhe :) Zato pa vsem rečem.. obvezno AO+!

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, takim valda ne.. :D

Pa js sm sam zapravo tolko, ne cela družba :D

Amm.. od kje keš? Od odškodnine xD

jaz sem tud mislo za posameznika B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cela jeba to.. ko bi vsaj delu neki.. sam neom letos nič.. da bom en mesec poleti delu za kurčevih slabih 700€ se mam raj fajn skos pa me bk za ostalo :D nekega šihta da bi bil normaln plačan takle za sprot pa tak ne najdem..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v hotele hodite pit?

z sharkvodkami NI ŠANS da je vsak posameznik spil za 120€, sry to pa bote mogli v živo dokazat :alien1:

aja pardon, če ste ob 12 že začeli pol vam vrjamm :P

Popravljeno . Popravil impulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ne vidte da jhe impulz doma iz hribov kjer je redbull vodka 0.50 €

za primer ti dam bakus center...6.5€=1redbull vodka..zdej si pa računi kok jih spiješ za 120€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. 3.50 je sharkvodka tu

2. ni tu hribov, hrib (in to mal večji) je tebi bližje kot meni.

3. kdo hodi pit sharkvodke če:

1.5l vodka =13€ pr nas (pr vas vrjetno že 30)

2x juice 1l = 2€ (pr vas vrjetno 8)

mogoče bi blo za premislit ali se še sploh "splača" it tja :) (riba, punce ne palijo tak fejst na to, ko vidijo kak globok žep imaš ko se gre za pijačo, al kak močno imaš razvite sposobnosti pri prikazovanju samega sebe kot nadrejenega napram ostalim. mogoče bi se mogu začet dokazovat v čem drugem če hočeš pritegnt pozornost tistih, ki v družbi ne veljajo za tres fou :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js ponavadi pijem 2 deci jabolčnega soka, 2 deci vode... Se pravi 1,40e al tam nekje je moja runda :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 dl jagodnega pa 3dl vode + kocke leda :) alpa češnjev sok, to pa tak veš zakaj je :P

ko pa se gre na hard pa vse razn viskija :)

s pivskimi kolegi pa bambus :]

waka waka waka me bo powakal kr sm mu ukradel smily :P

Popravljeno . Popravil impulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v bakusu je liter vodke pa 6 redbulov neki čez 70€ ... tko informativno :)

v planetu tuš pa 50 € :) redbull vodka boat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!