Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

pizda opet sneg meče veni, pa glih danes sem štundiral če bi na avto letne gume zmontiral :(

daj, pol pa lahko greš na busa :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao ei to ni res hehe pr nas tko veter piha da sn naprvo mislo da kak delovni stroj ropoce :krneki: zametuje pa tulk da v slabih 20 min je use bel ze snezna odeja :headbang: ko v sibiriji :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti si pa itak zaostal in je zate škoda besed...

Pejt raje pogledat kje je uplinjač!Zaostali vedo,tako,da se informiraj,da boš vsaj do zaostalih prilezu :winkiss:

U 3pm ta sneg,sonček bi

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pejt raje pogledat kje je uplinjač!Zaostali vedo,tako,da se informiraj,da boš vsaj do zaostalih prilezu :winkiss:

U 3pm ta sneg,sonček bi

itak veš da je to že zdavnaj mimo, da že vsi vedo, pa tud da ni več zanimivo (moje mnenje). Ti si pa itak zaostal pa tega še nisi pogrunut... sej bo no :friend1: :friend1:

Pa ti si gotov, a ne vidš da je blo to že toook časa nazaj da đabe. Pomoje da zdej ve kje je fergi a? :slap:

matic đabe se kurčiš... takemu človeku se tega ne da dopovedat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To mi je najjača finta po tisti,ko sem tipa nategnu(l.93),da moj apn6 tako leti,ker sem kupil kompresijo.In on je šel v avtomotor in rekel trgovcu,da bi kupil 2deci kompresije :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hihih sesir batzajlo zamenjaj hihihihihiih kako si smešeeeeen.. hahahahha umiraaaaaam hahahahhaha res si legenda :worship: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To mi je najjača finta po tisti,ko sem tipa nategnu(l.93),da moj apn6 tako leti,ker sem kupil kompresijo.In on je šel v avtomotor in rekel trgovcu,da bi kupil 2deci kompresije :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :kva2:

sam so eni pravi genijalci ja... tak ko kolega ko je naredo generalko skoz avspuh :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maš take specialce ja, recimo binglolje, potem vinklkugla, pa take ko grejo plastičen ročaj od kladiva namočit v vodo da ne bo več zrahljano ter ko zaradi znucanega cilindra le-tega vrtijo okoli in okoli :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eo slikce...

Ehhh ja prelepa je ni kej* leti pa tud k sneta skera heh...toj tak potisk da adijo ciiis heh =)

stari fovs sm ti :]

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eo slikce...

dsc00046.jpg

dsc00052.jpg

dsc00055.jpg

Ehhh ja prelepa je ni kej* leti pa tud k sneta skera heh...toj tak potisk da adijo ciiis heh =)

lepa mašinca ^^ zdj pa merki da jo ket ne zbiješ :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!