Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

opa nism gledu sm sam hitr napisu najdu pa nalepu :slap: probi še ti... na uvodni strani motosveta maš link za razdaljo med kraji itd.

sej sm že neki cajt nazaj ustvarju... pa probavu najdt pot po stai cesti, sam mi ni uspel. Itak do Ilirske bistrce znamo pridt, od tam naprej pa gledamo table proti Reki... pol pa k pridemo na avtocesto... gremo pred prvo cestninsko postajo dol in smo na Grobniku. Sej bom jst vodu, bom še mal zemljevide pregledu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej sm že neki cajt nazaj ustvarju... pa probavu najdt pot po stari cesti, sam mi ni uspel. Itak do Ilirske bistrce znamo pridt, od tam naprej pa bo Burek vodu

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naredu že več kot 300 km, pa mam motor malo več kot 2 tedna :P

Ej sam neki, pa brez zamere...

a ti znaš brati, da je naslov teme 125-ke javite se in ne 50-ke javite se?

Glede na to, da ti v profilu piše da maš moped in ne motor .) ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma sej ma fnt v profilu sliko od Firebladice :D

Drgač pa če ma vesele naj brska po temah od 125...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej sam neki, pa brez zamere...

a ti znaš brati, da je naslov teme 125-ke javite se in ne 50-ke javite se?

Glede na to, da ti v profilu piše da maš moped in ne motor .) ...

dej no grčar... zdej pa reč da ti nikol nč ne napišeš v temah višje kubikaže, pust folku na brska pa kej pametnga "nabije" forum je le javna stran :) (brez zamere)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej no grčar... zdej pa reč da ti nikol nč ne napišeš v temah višje kubikaže, pust folku na brska pa kej pametnga "nabije" forum je le javna stran :) (brez zamere)

pa sej mu pustim, sam tko... Tut jst kej napišem v temah višjih kubatur, ampak kej pametnega oz. kakšen vprašanje ki me res zanima, ne pa naprimer: kako je riskotu uspel spregledat gumb za vklop in izklop motorja .)

Že tko je fuuul OFF TOPIC postov po celem forumu, tko da je treba tut mal premislt, preden se kej napiše.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri imava namen js pa Garfild krent na MARIJA REKO, štartava ob ene 16ih od mene tako bova ob ene 15 čez 4 v Litiji, če ima kdo veselje polagat obivnke se lahko pridruži ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri imava namen js pa Garfild krent na MARIJA REKO, štartava ob ene 16ih od mene tako bova ob ene 15 čez 4 v Litiji, če ima kdo veselje polagat obivnke se lahko pridruži ;)

Tolk v vednost, da ne bojo koga pobiral. Pred 2tedni je blo na vsakem ovinku ogromno peska, sneg se je topil tko da je blo mokro, in na vsakem ovinku je blo olje, čez celo, tko da pazta, jest nebi tm polagu po tem kar sm vidu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tolk v vednost, da ne bojo koga pobiral. Pred 2tedni je blo na vsakem ovinku ogromno peska, sneg se je topil tko da je blo mokro, in na vsakem ovinku je blo olje, čez celo, tko da pazta, jest nebi tm polagu po tem kar sm vidu

Če bo pa asvalt u pizdi bo pa vsaj ena lepa turca :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tolk v vednost, da ne bojo koga pobiral. Pred 2tedni je blo na vsakem ovinku ogromno peska, sneg se je topil tko da je blo mokro, in na vsakem ovinku je blo olje, čez celo, tko da pazta, jest nebi tm polagu po tem kar sm vidu

Ja in veš kwa je blo 3 tedne nazaj??Tm je sneg padov!Sedaj se je sneg stopil, peska pa ni več veliko!

In še če bo vreme kot se napoveduje bo zakon :kva2: :kva2:

PS:Zakaj nisi uporabu font SEDEM (da bi usi vidli tako kot, tvoj oglas za prodajo, daj prosim zmanjšaj, ker sploh ne morm brat objav zaradi tvoje reklame :slap: :slap:

Popravljeno . Popravil Zigc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS:Zakaj nisi uporabu font SEDEM (da bi usi vidli tako kot, tvoj oglas za prodajo, daj prosim zmanjšaj, ker sploh ne morm brat objav zaradi tvoje reklame :slap: :slap:

Ker sedemka je prevelika, OK?

In ne, ne bom zmanjšu :P ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes z garfildom prelepa turca + žganje gum, brušenje kolen na MR, bilo je res noooooorooooo :kva2:

Marija še vedno brezmadežna, guma je prijela do konca, pa zelo malo peska na njej :worship: :worship:

Vse skupaj naneslo zame cca 180km in zjebane use mišice B)

Gre se kdo na ŽEGNANJE v ponedeljek v MIRNO PEČ, v pon. se obeta lepo vreme, če kdo ne pozna poti grem lahko do Litije vas počakat ;)

Popravljeno . Popravil Zigc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes z garfildom prelepa turca + žganje gum, brušenje kolen na MR, bilo je res noooooorooooo :kva2:

Marija še vedno brezmadežna, guma je prijela do konca, pa zelo malo peska na njej :worship: :worship:

Vse skupaj naneslo zame cca 180km in zjebane use mišice B)

Gre se kdo na ŽEGNANJE v ponedeljek v MIRNO PEČ, v pon. se obeta lepo vreme, če kdo ne pozna poti grem lahko do Litije vas počakat ;)

Jst nažalost ne morm :( Daelimček še vedno na servisu :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdaj ga dobiš nazaj?

tork al pa sredo :OK:

Pol v soboto grem v louisa (z avtom) v nedeljo pa sprobat motor pa novo opremo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

punce moje učer pa dons sm nardu čez 200km k ulaufavam bat...

še 300km me loči do tiste točke ki se ji reče odfuk :kva2:

uglavnm dons sva se z the stroyem vozila....dal se je ful lepo zalagat...tko da...

kdaj bo s5 tok lep dan :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gre se kdo na ŽEGNANJE v ponedeljek v MIRNO PEČ, v pon. se obeta lepo vreme, če kdo ne pozna poti grem lahko do Litije vas počakat ;)

Ce bo vreme pridem :D

Dans z norc16 nardila 150 km plus tega da jaz sem dans naredo 250 ker sem rabo se v mb prit :D vglavnem lepa voznja,razen enga skorajsniga izleta in bliznega srecanja z ograjo...

Rave je fajna stvarca :OK: pa guma qualifier se tudi dobro obnese pa se sirja je od d208 za okol pol cm :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes z garfildom prelepa turca + žganje gum, brušenje kolen na MR, bilo je res noooooorooooo :kva2:

Marija še vedno brezmadežna, guma je prijela do konca, pa zelo malo peska na njej :worship: :worship:

Vse skupaj naneslo zame cca 180km in zjebane use mišice B)

Gre se kdo na ŽEGNANJE v ponedeljek v MIRNO PEČ, v pon. se obeta lepo vreme, če kdo ne pozna poti grem lahko do Litije vas počakat ;)

Ja res je blo zakoooon!! :kva2: :yea1: :yea1: Doma sm mal tačke počikiral in glej ga zlomka da je desna mal podrsana :kva2: Kdaj gremo spet na Marijo Reko :wub: :worship: ??

Aja pa nabral se je okol 190 km :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!