Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

mogoče ima pa variomat :naughty:

Ma pa pol valčke neuravnotežene.

Pazi sesir, zdei je že prjazn ratu. Kr od enkrat :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bob Sap & Filipovič in kaj je bilo?Sam še bolj je zaropotalo,ko je padel :lol1: :lol1: :lol1:

Ernesto Hoost vs Bob Sapp....ernesto padu k pička ker se ni znou umaknt. Aja, pa Hoost je zbil Filipoviča k pičko ;) Tko da ste se mal zajebal s tem the bigger they are the harder they fall

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no to ti bolj odgovarja :D

sej pravm stole delat bo boljš, k neke mehanske risbe, ker o tistem nimaš nič pojma.

Kaj sm pa jst naredu vse te pa nič ne briga, sm pa že kar nekaj naredu in sm na to ponosen :)

tole bi pa tudi jaz rad videl :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole bi pa tudi jaz rad videl :whistle:

tlele gor defenitivno ne bom kazal, ker to nobenga nič ne briga. Jst motosekret uporabljam sam še za teženje folku. Ni to to kar je blo včasih... nova poznanstva, prijateljstva, mito vs. rs, pikniki itd. itd. zato ne mislm nobenih osebnih stvari tukaj gor kazat/govort/slikat...

Bil si ti takrat in dobro veš da tisto je bil forum, ne pa ta sekret od sekreta s temi tanovimi butlni. res sm tud jst želel biti admin, vendar če bi takrat to opcijo dobil bi se zdej pogreznu sam vase, ker bi me bilo sram bit moderator takega sekreta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no risko in đeri prosim če se malo umirita, to je motosvet forum, ne pa forum jazradtežimfolku ter hočembitiintelektualec, brejker ima mogoče res kdaj kake čudne, vendar so njegovi posti mnogo bližje osrednji tematiki foruma kot vajino blebetanje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no risko in đeri prosim če se malo umirita, to je motosvet forum, ne pa forum jazradtežimfolku ter hočembitiintelektualec, brejker ima mogoče res kdaj kake čudne, vendar so njegovi posti mnogo bližje osrednji tematiki foruma kot vajino blebetanje

no koci prosim, če si končno_ priznaš da jaz SEM intelektualec :) brejker ima pa zelo čudne_ a NI RES

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap seveda, ti boš intelektualec ko bodo dve sobote skupaj in nič prej

k_0ci prpraw se da četudi se ti na glavo postavš bom jst vsak dan bližje nečemu česar ne ti ne brejker_ ne bosta nikol dosegla :)

pa še neki...nimam nč prot teb..prot unmu majmunu pa mam :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u vidm da bo noč dolga ja :D

jaz sem bog. da bo enkrat za vselej jasno. moj ata je najpametnejši in najmočnejši. imam največjega in najdebelejšega.

beeeee

Popravljeno . Popravil impulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k_0ci prpraw se da četudi se ti na glavo postavš bom jst vsak dan bližje nečemu česar ne ti ne brejker_ ne bosta nikol dosegla :)

pa še neki...nimam nč prot teb..prot unmu majmunu pa mam :)

aham, dobro da boš, in še nisi, torej imam še čas :) nevem nekam zelo visoke cilje imaš, a boš prvi človek ki bo s trepalnicami skakal po luni :hmm: mogoče pa boš izumil školjko ki iz dreka naredi ojre :hmm: nevem kaj s tem misliš, samo pazi da ne boš prenizko padel

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a boš prvi človek ki bo s trepalnicami skakal po luni :hmm: mogoče pa boš izumil školjko ki iz dreka naredi ojre

Ne vem za vas vendar jz upam,da bo izumil mašino,ki jo bo poganjal zrak namesto bencina,bo pa seveda več kot konkurenčna po moči,velikosti,teži in pa gume,ki se nikoli neobrabijo! :whistle: :whistle: (oboje ker dela in ve za dva)

Pa vso srečo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!