Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

no koci prosim, če si končno_ priznaš da jaz SEM intelektualec :) brejker ima pa zelo čudne_ a NI RES

:worship: :worship: :worship: tko ja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js ponavadi kej takga u mesnici kupim :whistle:

zanč sm v hervisu to vido pod kategorijo kolesa :)

mislm da bo za tvojga frčija super :D

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanč sm v hervisu to vido pod kategorijo kolesa :)

mislm da bo za tvojga frčija super :D

svaka ti čast ... predklet provokatorji za to ste dobr na forumu pa neč druzga ...

Z vam se sploh neda po človešk govorit.

js ponavadi kej takga u mesnici kupim :whistle:

Hya sej ti kr kupuj tm .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

svaka ti čast ... predklet provokatorji za to ste dobr na forumu pa neč druzga ...

Z vam se sploh neda po človešk govorit.

včas smo bili koristni, zdej pa sam folk v slabo voljo spravljam (poskušam). To je pa zarad takšnih in drugačnih osebkov, ki se nahajajo tukaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včas smo bili koristni, zdej pa sam folk v slabo voljo spravljam (poskušam). To je pa zarad takšnih in drugačnih osebkov, ki se nahajajo tukaj.

in kaj maš ud tega ? Pusti nas na mitu. Pa spravljaj druge v slabo volje ne tiste ki smo s srcem v motociklizmu . Forum je bil narejen za to da se med seboj družimo ter pomagamo . Vaš namen je glih nasproten da čim bul fukate u bučo druge!

Pol se pa čudite zakaj je forum tak...Le zakaj vpraš se še enkrat .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kaj maš ud tega ? Pusti nas na mitu. Pa spravljaj druge v slabo volje ne tiste ki smo s srcem v motociklizmu . Forum je bil narejen za to da se med seboj družimo ter pomagamo . Vaš namen je glih nasproten da čim bul fukate u bučo druge!

Pol se pa čudite zakaj je forum tak...Le zakaj vpraš se še enkrat .

včasih

sej drgač bi ti povedu, sam se mi ne dopadete tanovi. Sej bo pa kdo drug kj bolj koristnga povedu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

svaka ti čast ... predklet provokatorji za to ste dobr na forumu pa neč druzga ...

Z vam se sploh neda po človešk govorit.

Hya sej ti kr kupuj tm .

neumn odgovor na neumno vprašanje :winkiss: kok nej vem s kot si pa kire trgovine mate tam da bi ti povedu kam pejt.. :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včasih

sej drgač bi ti povedu, sam se mi ne dopadete tanovi. Sej bo pa kdo drug kj bolj koristnga povedu...

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala

ni za kej... še kdaj :winkiss:

tko inf. stric google velik stvari ve ;)

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej vas razumem po eni strani pač ste razočarani glede nevem čega...Sam pojavljajo se novi motoristi ( tudi jaz imam motor 4 leta tko da nisem nevem kaj izskušen ) in imajo takšna ter drugačna vprašanja in seveda rabijo pomoč... in potem zaidejo na ta forum kjer naj bi ljudje pomagali. In zastavijo vprašanje in če je vam vsakdanji je že nevem kak butl pa nizskušen pa vse najdete...Tako kot sem jaz vprašal za žarnice je že biu tomas sport al hervis nevem točno pa mesnice.... ja ql . A ko se vozite po cesti pozdravite motorista ? Sej učasih smo se bol pozdravlala zdej usak t 43 pozdrau. Nevem kaj maste od tega da se posmehujete novim uporabnikom in tako dalje. Jaz sem se včlaniu na motosvet iz razloga da si pridobim izkušnje da izvem kaj novega ... da se družimo semjimo sam ne na tak način da druk drugega žaite ( žalimo ) .

ni za kej... še kdaj :winkiss:

tko inf. stric google velik stvari ve ;)

Zakaj ti v šolo hodiš ? ( č sploh hodiš ) napiš na googla ne pa se boš naučil .

Popravljeno . Popravil 0b5353n
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neumn odgovor na neumno vprašanje :winkiss: kok nej vem s kot si pa kire trgovine mate tam da bi ti povedu kam pejt.. :slap:

Tomazin a če si ti iz Kočevja boš kupil motor v kočevju ? PA č sm jst iu lublane pa če majo takšne žarnice v kopru se bom pa tja zaplejal ...še užival bom ... keri problimi ...grow up

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zrat ene lučke pa se že nebi furo čez celo slovenijo :rolleyes:

Ne zarad 2 :whistle: Je isto al delam fure sam za užitek . Al jo pa naredim za užitek pa še žarnice sprot kupim .

za keri motor pa to kupuješ?

nis reku da boš husota prodal drgač?

Iya ... ubisvi bom meunjal ... sem se zmenil z enim da ko bo lep vreme da se dobima pa zamenjama ( za rs-ko )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj ti v šolo hodiš ? ( č sploh hodiš ) napiš na googla ne pa se boš naučil .

hodm brez skrbi... na fajn šolo :)

tvoje kurčeve lučke pa že skor povsod dobiš, sam še v mesnici ne :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od aprilie valda..

In KAMNIŠKO SAVINJSKIH ALP :naughty:

in kaj maš ud tega ? Pusti nas na mitu. Pa spravljaj druge v slabo volje ne tiste ki smo s srcem v motociklizmu . Forum je bil narejen za to da se med seboj družimo ter pomagamo . Vaš namen je glih nasproten da čim bul fukate u bučo druge!

Pol se pa čudite zakaj je forum tak...Le zakaj vpraš se še enkrat .

On je tazadn, zarad katerga se lahko sikiraš. Lahko daš pa uno slikco on UNga za avatar in boš imel mir :rolleyes:

Vsaj jest sm lažje zaspal. (mogoče so tudi Kamilice v čaju učinkovale.) :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa za kako lučko se to sploh gre? kupiš navadno led lučko pa jo zvezeš pa je.. sploh nwm kje je problem.. to se pa tak vsepovsod dobijo.. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hodm brez skrbi... na fajn šolo :)

tvoje kurčeve lučke pa že skor povsod dobiš, sam še v mesnici ne :D

Ne mislt da si najboljši če se primjrjaš z najslabšimi .

On je tazadn, zarad katerga se lahko sikiraš. Lahko daš pa uno slikco on UNga za avatar in boš imel mir :rolleyes:

Vsaj jest sm lažje zaspal. (mogoče so tudi Kamilice v čaju učinkovale.) :whistle:

pa sej se ne sekiram sam na žiuce mi gre ku se kle neki pamtenga dela.

pa za kako lučko se to sploh gre? kupiš navadno led lučko pa jo zvezeš pa je.. sploh nwm kje je problem.. to se pa tak vsepovsod dobijo.. :whistle:

Gre se za žarnico ki osvetlji števc ... in jst bi rabu modro..

Popravljeno . Popravil 0b5353n
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!