Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

še nisi slišu nikol za modro led diodo? :slap:

A še nisi slišu da ne paše use vspeovsot ... pol si pa kup ti žarnco za helikopter pa jo dej v števc pa povej če fajn svet.

kups modro ledico ki ma enako podnozje kot tista tvoja lucka

Iya vem. Sam mene zanima v kjre trgovini bi mel to ... Dvomm d majo npr. v tc moto shop . Jst se šou po par trgovinah v zasavju pa nikjer nič.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne mislt da si najboljši če se primjrjaš z najslabšimi .

hodm na eno najboljših fakultet. Poklic je tudi eden najbolj iskanih, tko da ne bit brihtn. aja pa ni sam to da hodim, ampak tudi uspešna opravljam obveznosti ;)

kaka pa je žarnca za helikopter? :krneki:

modra? :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A še nisi slišu da ne paše use vspeovsot ... pol si pa kup ti žarnco za helikopter pa jo dej v števc pa povej če fajn svet.

Iya vem. Sam mene zanima v kjre trgovini bi mel to ... Dvomm d majo npr. v tc moto shop . Jst se šou po par trgovinah v zasavju pa nikjer nič.

Helikopter :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hodm na eno najboljših fakultet. Poklic je tudi eden najbolj iskanih, tko da ne bit brihtn. aja pa ni sam to da hodim, ampak tudi uspešna opravljam obveznosti ;)

Res ? Zdej te pa spoštujem. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gre se za žarnico ki osvetlji števc ... in jst bi rabu modro..

Moj brat je samo pobarval žarnico in sveti rdeče :rolleyes:

Sam pazi. On noče svojih interesov delit z nami, ker prav da je to osebna stvar :unsure:

In kko se boš spoprijateljiv z nekom za katerega neveš kaj sploh počne? Z čim se ukvarja,

kaj ima rad, česa nemara, koga nemore prenašat,...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj brat je samo pobarval žarnico in sveti rdeče :rolleyes:

Sam pazi. On noče svojih interesov delit z nami, ker prav da je to osebna stvar :unsure:

In kko se boš spoprijateljiv z nekom za katerega neveš kaj sploh počne? Z čim se ukvarja,

kaj ima rad, česa nemara, koga nemore prenašat,...

Hvala ti Brejker eden tistih redkih ki ve zakaj je forum

Mah tist sm sam tko reku ...

Sej so sam provokatorji tuki k š sebe ne zastopjo ne da bojo pol druge

Popravljeno . Popravil 0b5353n
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj brat je samo pobarval žarnico in sveti rdeče :rolleyes:

Sam pazi. On noče svojih interesov delit z nami, ker prav da je to osebna stvar :unsure:

In kko se boš spoprijateljiv z nekom za katerega neveš kaj sploh počne? Z čim se ukvarja,

kaj ima rad, česa nemara, koga nemore prenašat,...

Če noče delit svojih interesov je to njegova odločitev...Sej ne vem ka si se tejk vpikno v to :D Idi se v svoj peskovnik špilat rajš :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A še nisi slišu da ne paše use vspeovsot ... pol si pa kup ti žarnco za helikopter pa jo dej v števc pa povej če fajn svet.

Iya vem. Sam mene zanima v kjre trgovini bi mel to ... Dvomm d majo npr. v tc moto shop . Jst se šou po par trgovinah v zasavju pa nikjer nič.

hm avto trgovine, conrad...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:fight2: pol sta :drunk: 1, 2, 3 :beer1: medtem ko je :music3: in sta oba :grupni: nato je pršu komad "život svooj, ne voliim ko tebe jaa" in sta :friend2: drug dan sta se :lol: in :smoke: en :afro1: si rekla :baa: kak sva :wacko:

na kakšno uni pa hodiš j3rn3j? kera smer mislim...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tut to ja...samo po pou leta mors s5 :]

To tud ja :closedeyes: Udvisn.

V Conradu maš tudi "lak za nohte" ki je temperaturno obstojen, ravno za take majstre kot smo mi :yea1:

Jest sm mel tko na ATXu. Nakonc mi je belo svetila (štrihnu sm pa kr z sprejem :blink: )

Pol sm pa sam še štrihnu 1x predn sm ga prodal :devil:

SLIKA:

post-20043-1235145875_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hotu si vedet. Povedal sm ti...

A sm te res uprašu katero šolo obiskuješ in če ti gre dobro ?

Sam si se hotu mal pohvalt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A sm te res uprašu katero šolo obiskuješ in če ti gre dobro ?

Sam si se hotu mal pohvalt.

ne nism, sam si me sprovociru, zato sm se pohvalu ja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej drgač bi ti povedu, sam se mi ne dopadete tanovi. Sej bo pa kdo drug kj bolj koristnga povedu...

Menda ker že kaj vedo in ne moreš prodajat bedarij!DETE!

Če noče delit svojih interesov je to njegova odločitev...Sej ne vem ka si se tejk vpikno v to :D Idi se v svoj peskovnik špilat rajš :D

Trenutni peskovnik je MS ko pa bo toplej pa bomo videli!

Glej vsak od nas ima kdaj kake........vendar vsaj nekateri.....

In ne nisem dal @norc16 peljat R1!pa bi mu jo z veseljem dal sam,da bi vedel,da se njemu ne bi kaj zgodilo!Pa že Aless se je takoj po zadnjem peljal,pa bi verjetno tud on poizkusil-jaz bi!Dal pa bi mu samo zato,ker je Aless reku,da fant ve zakaj je motor!Men osebno je motor potrošni material!Seveda v narekovajih!

Lahko vam in aless in on,če mu je aless povedal,da sem dal isti trenutek oklepe od R1 vzel dol in gor poliestre,bolj kot ne zarad "potrošno"....

Sej vi ko ste tolk pametni se lahko mi trije dobimo in vi in se gremo kam peljat,pa da vidimo vas mlakarje :naughty:

No sam,da nam bo lepo in kako rečemo al kaj?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej vi ko ste tolk pametni se lahko mi trije dobimo in vi in se gremo kam peljat,pa da vidimo vas mlakarje :naughty:

No sam,da nam bo lepo in kako rečemo al kaj?!

jaz sem takoj za vožnjo :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K je že kdu vidu novo Hondo CBR 125 R al se mi zdi al pa so gume še ožje kot so bile Pnevmatike - spredaj:pix.gif80/90–17M/C 44PPnevmatike - zadaj:pix.gif100/80–17M/C 52P

k ni bla uzad prej 110 :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ejj mam eno uprasanje za vs modelarje=) a mi lahko kdo zrihta gume za rc avtocek...pa benz(kaj je tis nitroglicerin)

LP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!