Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

A še nisi slišu da ne paše use vspeovsot ... pol si pa kup ti žarnco za helikopter pa jo dej v števc pa povej če fajn svet.

Iya vem. Sam mene zanima v kjre trgovini bi mel to ... Dvomm d majo npr. v tc moto shop . Jst se šou po par trgovinah v zasavju pa nikjer nič.

jaz sem jih enkrat dobil v sparu na viču, vzel sem bele, sam mislim da so tudi modre meli

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem jih enkrat dobil v sparu na viču, vzel sem bele, sam mislim da so tudi modre meli

Ok hvala. Se bom zapeljal do tja ko bo prilika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Rizla: Če si tam kupil boš od sedaj vse tam kupoval (ni tako poceni hobi kakor si vsak predstavlja .) )

Poglej še na www.modelarji.com Pod malimi oglasi. Ali se pa registreraj in vprašaj če kdo kaj proda.

Tudi z nasveti ti bodo pomagali :yes: Drgače ma pa moj Bratranc: sponzorja za dirkat in dobi KOMPLET opremo ĐABE.

Sm slišu, da boš R1ko brez tablce vozu :lol: Ghost rider from Bežigrad scena a? :OK: Ujet te itq nebojo mogl,

če ne drgač pa po štengah dol :P

Jaaa loool ce dubi djabe pol bi pa lahko dou kej ? mislm gume aves sej js nerabm novih heh ce bi lahko dou bi biu zaduvoln tud z obrablenimi heh k moje so cis na minimumu! KEr 50€+ pa nebom dou za 4 gume heh ves kok je to benza za motor=)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na temu mestu bi se ti rad zahvalil ker me vsak dan tako zabavaš :D Legenda!

ej mi2 bi pa res lahk bla najbolša pajdaša k znama drug drugega v tak dobro volo spravt ej rtm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

klk stane izpit avto, 125ccm?

za 125 ccm je prb 500-600€ ,za avto pa glede na to da sn ze mel rdec kriz in zdravniskega sn trenutno dal 470€(cpp+20h) pa se enih 150 bo prsl tak da racunam da bo vse skp 650-700€ ce nebo kj narobe slo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jebo maajko :wacko: :wacko: :wacko: :wacko:

ka so fukjeni???

grem se učit, da bom jih čez 10 let lahko jaz tak okrado

zaj sem pa :(

a se nimas dobenga od teh izpitov???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!