Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Jst bom tm :OK: :yes:

zdej bo moja izjava neumesna :P

garfield kje si pa biu ti da pišeš na forumu ob 4ih zjutri :P

mularija ga sam pije pa žura :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej bo moja izjava neumesna :P

garfield kje si pa biu ti da pišeš na forumu ob 4ih zjutri :P

mularija ga sam pije pa žura :D

kaj veš mogoče je tak hitro se vstal :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp!

v kratkem nameravam nardit izpit za a kategorijo al kak se ze rece, star sm 19 let in nameravam kupit cestni motocikel, zdj omejitev glede na starost ne poznam, me zanima kere motore priporocate in ka sploh lahk vozim? glede na to da bo to prvi motor mi vsi odsvetujejo sam vseeno, zato se pa izpit dela ne :D

mal sm gledu 125ccm, cagiva odlicno zgleda, hitra,dobri pospeski, zvok ok, sam baje je draga za vzdrzevat, pa se 3/4 jih je baje razcefukanih. ka morm pazit pr nakupu omenjenega motora, mehanika bom sabo vzeu... pol kaka je ralika med letniki cagive? no mal povejte ker motor se splaca nabavt za okol pou miljona, lahk seveda manj...mal sm tut gledu aprilio rs 125, 250 ze ne smem furat ne?

Popravljeno . Popravil fuzbaler
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce si star 19 let lahko furas 250cc oz. do 25kW! tako da lahko kupis tudi 600cc motor, ga zablokiras da ima 25Kw in ni problema...mogoce je to edino malo prehitro, saj nisi vozo se dobenega motorja...tako da mogoce yamaha zzr 250...najbolj "varcna" 2t 125ka je honda NSR, ce noces veliko stroskov...al pa kupi mogoce nekaj poceni...se navadi vozit...potem pa kupi nekaj mocnega in zablokiraj...itak bos pa cez 2 leti (21) lahko vozo neomejeno...sam naberi si izkusnje z neko malo stvarco...

Popravljeno . Popravil VaraderoDriver
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja samo s cagivo bos mel se najvec stroskov od vseh...no ja, poceni tud glih ni...priblizno isto kot ostale... rs 250 je pa tud 2t in bos mel se vec stroskov kot s 125kami

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fuzbaler, če te kaj zanima o mitotu, glej temo cagiva mito, lahko pa tut jaz tukaj kopiram kako drago je vzdrževanje:

največ gre za benz pa olje, računaj enih 10l olja na leto (odvisn kok se boš vozu, naj bi bil pa za okoli 1000km liter) pol pa gume (komplet 55k), bat pride okoli 25k, pa kašno olje za menjalnik 2,5k (menjaš na 5000 km) pa zavorno olje (okoli 1000 sit) pa ploščice (original so precej drage, okoli 20k komplet), sveča okoli 2,5k pa še kakšne malenkosti se najdejo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fuzbaler, če te kaj zanima o mitotu, glej temo cagiva mito, lahko pa tut jaz tukaj kopiram kako drago je vzdrževanje:

največ gre za benz pa olje, računaj enih 10l olja na leto (odvisn kok se boš vozu, naj bi bil pa za okoli 1000km liter) pol pa gume (komplet 55k), bat pride okoli 25k, pa kašno olje za menjalnik 2,5k (menjaš na 5000 km) pa zavorno olje (okoli 1000 sit) pa ploščice (original so precej drage, okoli 20k komplet), sveča okoli 2,5k pa še kakšne malenkosti se najdejo

nec treba bo nabavt motor z opravleno generalko pa se furat :D tle je odvisno kuk bi se furu, tle so predvsem voznje na fax, odaljen 14 km v eno smer, pol so se dezevni dnevi zima :D in kulk pride pol generalka in na kaki kilometrazi se ponavadi dela? okol 50 cukov? :blush: lahk se kdo napise vzdrzevanje rs-ke?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če imaš možnost vzemi nekaj večjega in zablokiraj na 25kW, tole s 125ko je po moje v tvojem primeru totalna izguba denarja.

post-337-1145278360_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja za cagivo okol pou miljona+drago vzdrzevanje. nec bom pogledu za nsrko pa aprillio 125.tnx

Sam ce si star 19 pa gres delat izpit za A dobis omejitev na 25kW in lahko komot kupis kako 600ko zablokirano na 25kW,pa das malo vec za motor pa nimas nekiga nepotrebniga vzdrzevanja,....

P.S.Prodam ti kawasakija er5(sicer ni cestak,je pa zablokiran na 25kW pa se stroskov nimas vlkih z vzdrzevanjem)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam ce si star 19 pa gres delat izpit za A dobis omejitev na 25kW in lahko komot kupis kako 600ko zablokirano na 25kW,pa das malo vec za motor pa nimas nekiga nepotrebniga vzdrzevanja,....

P.S.Prodam ti kawasakija er5(sicer ni cestak,je pa zablokiran na 25kW pa se stroskov nimas vlkih z vzdrzevanjem)

ja sam pol gre cena s kake pou miljona proti miljonu.ce bi meu dost dnara bi nabavu r6, samo ce starci ne podpirajo motorje in nocejo dat dnar za motor, mi ostane "poceni" 125 ali 250..

Popravljeno . Popravil fuzbaler
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sam pol gre cena s kake pou miljona proti miljonu.ce bi meu dost dnara bi nabavu r6, samo ce starci ne podpirajo motorje in nocejo dat dnar za motor, mi ostane "poceni" 125 ali 250..

če hočeš poceni cestni 125ccm motor, je najbolša izbira Honda NSR. Pri vzdrževenju proti mitotu oz. RS-ki kar dost prišparaš, pa ti tist keš pol ostane za nakup močnejšega motorja (čez čas).

Morš pa tut vedt, da je končna hitrost mal manjaša (gre pa več kot so dovoljene omejitve :D )

Končna hitrost NSR-ke je okol 150km/h, kar je čist dost. Najprej se sploh motorja navad, pol ko boš star pa 21 let in boš meu izpit za neomejeno pa kupi močnejši motor .)

P.S. Stric burek prodaja NSR-ko... lepo ohranjena... KLIK

dobrodošel na forumu :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sam pol gre cena s kake pou miljona proti miljonu.ce bi meu dost dnara bi nabavu r6, samo ce starci ne podpirajo motorje in nocejo dat dnar za motor, mi ostane "poceni" 125 ali 250..

To "poceni" se zna pri rabljenemu 2T cestaku kmalu spremeniti v jamo brez dna.

Itak bo karkoli kupiš loterija, samo pri kaksnem ER-5 kot je predlagal justaboy imaš več možnosti da bo dobro delal, poleg tega se lahko enostavno znebiš blokad in bo motor malo bolje šel, še vedno pa ne bo tako letel da bi delal začetniku preglavice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce si star 19 let lahko furas 250cc oz. do 25kW! tako da lahko kupis tudi 600cc motor, ga zablokiras da ima 25Kw in ni problema...mogoce je to edino malo prehitro, saj nisi vozo se dobenega motorja...tako da mogoce yamaha zzr 250...najbolj "varcna" 2t 125ka je honda NSR, ce noces veliko stroskov...al pa kupi mogoce nekaj poceni...se navadi vozit...potem pa kupi nekaj mocnega in zablokiraj...itak bos pa cez 2 leti (21) lahko vozo neomejeno...sam naberi si izkusnje z neko malo stvarco...

Omejitev je samo 25kW pa yamahe ZZR 250 ne obstaja...je pa en kawasaki tak ;)

Drugač pa za pol miljona boš težko kej pamtnega dobu med cestaki oz. boš sam potem priprav še kake 200 jurju za razne okvare pa to...sploh če kupuješ RSko :slap: :slap: :slap:

Moj nasvet...samo čimdalj stran od Aprilije če nimaš preveč denarja za nove dele...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej bo moja izjava neumesna :P

garfield kje si pa biu ti da pišeš na forumu ob 4ih zjutri :P

mularija ga sam pije pa žura :D

Včeri je mel kolega rojstni dan pa smo mal zažural :drunk: :drunk: Ob štirih sm pršu dam, šu mal spat pol zjutri ob devetih pa prot mirni peč na žegnanje :OK:

Folka blo tm okol 1500 motoristov pol pa še tuk k so pršl firbec past :photo: :yea1: U glavnem organizatorje je mal zjebal k niso prčakval tok motoristov :worship:

Vidu sm sam 4 al 5 125-tk drgač pa sam teške batine...

Pa lep pozzdrav iz dolenske, Garfield B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja v Mirni Peči folka tok d sm komi nakonc župnka vidu. Ena RSka z reg. MB, ker motosvetovc je to ? :)

Ena fotka sam folka nad glavnim prizoriščem, motorjev raje sploh slikov nisem ker jih je blo preveč skupin!

post-5661-1145289891_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja v Mirni Peči folka tok d sm komi nakonc župnka vidu. Ena RSka z reg. MB, ker motosvetovc je to ? :)

Ena fotka sam folka nad glavnim prizoriščem, motorjev raje sploh slikov nisem ker jih je blo preveč skupin!

tisto je bil justaboy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja v Mirni Peči folka tok d sm komi nakonc župnka vidu. Ena RSka z reg. MB, ker motosvetovc je to ? :)

Ena fotka sam folka nad glavnim prizoriščem, motorjev raje sploh slikov nisem ker jih je blo preveč skupin!

To bi bil jaz,ce je bla parkirana med R1 in pa R6 :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kako je blo na žegnanju?

Blo je za jest, pit... Poln motorju, kamor ti pogled seže :eek: Ko d bi bil na veselic sam striptizete pa ni blo :( Mogoče drug let :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!