Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

ja saj moram kupit enega cestnega minija
kaj pa imajo tam takega da bi moral it :hmm:

:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.rogla.si/cgi-bin/cms.cgi?doc=21...mz3nvaiip4HDLjx

tu kaže 28.2.09

v opisu pa kaže:

Datum: 23.2.2009

Naslov: BE A JUMP STAR

Več>> Skupaj s podjetjem TUŠ bomo izvedli veliko tekmovanje v skokih. Več kmalu.

samo če je na sliki 28.2.09 pol je vrjetn ta datum?

kaj ma kdo kake veze, če mogoče ve kaj je to za pizdarije, ker ju3 res hočma it z kolegom bordat, pa nebi rad doživu zaprtje parka lih tedaj k jaz prijem tja!

če ma kdo kake koristne informacije bi biu hvaležn.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz sem ga kupil od enega,ki ga je v samoboru kupil.Ne vem sploh kake so cene pri nas niti kake so zdaj tam.Glih včeri so bli prijatli tam sam niso to kaj gledali,ko so šli bolj jest!

Mislim,da so v Samoboru bli al 80 ali 100eu po malo pogajanja.Bi moral vprašat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj na avtonetu pa dobiš rabljeno blato za 150€, res da je malo slabše ohranjena ampak boljših časov kot jih je itak ne bi vidla :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz sem se samo enkrat po parkirišču na grobniku vozu z malo boljšim...pa mi ni navdušilo.Preveč leti in je bolj kot ne nevarno.Prijatelj si je zatem še cel kombinezon porajsal,ko je padel,dobro,da ga je sploh gor mel,pa se je še norca delal,da se bo raje v boxerce sleku,da se bo norca delal!

Pa ajd,da bi se lahko po cesti vozu,bi si ga še mogoče kupil pa v kombinezon pa gasa,tak pa...neuporabno!Pol sem si pa tega bolj kot ne za v garažo kupil!Sem si pa z njim kolena zjebal,ko sem se po zadnjem vozil in me je obrnilo okoli(dobil zavarovalnino)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja saj dejansko se je s tem bolj nevarno pelat kot z večjim motorjem, sploh če greš čez 50km/h pa nimaš stabilizatorja na tem malem jajčku si oplel ko kolo sreča grbino

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi smo tudi bli na pustovanju včeraj z motorjem.....policaji so se nam smejali, folk pa ravno tako, ko smo ga žgal po mestu :D

post-9362-1235319325_thumb.jpg

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.rogla.si/cgi-bin/cms.cgi?doc=21...mz3nvaiip4HDLjx

tu kaže 28.2.09

v opisu pa kaže:

Datum: 23.2.2009

Naslov: BE A JUMP STAR

Več>> Skupaj s podjetjem TUŠ bomo izvedli veliko tekmovanje v skokih. Več kmalu.

samo če je na sliki 28.2.09 pol je vrjetn ta datum?

kaj ma kdo kake veze, če mogoče ve kaj je to za pizdarije, ker ju3 res hočma it z kolegom bordat, pa nebi rad doživu zaprtje parka lih tedaj k jaz prijem tja!

če ma kdo kake koristne informacije bi biu hvaležn.

lp

Nekaj se spripravlja, to je ziher. Sam nisem ziher. Prjatlca mi je govorila, da bodo tekmoval v paralelmu slalomu čez park (z kolesi).

A to je blo prejšn tedn. Pomoje bo zasedna sam big airka + upoštevi vsaj 400 folka k se bo drenal gledat,...

Sm ti pa kr mal fouš :P

Jest sm svojo sezono kr že mal zakluču. Zdej sam še LUŽO ČAKAM na Krvavcu B) :drunk:

ja saj dejansko se je s tem bolj nevarno pelat kot z večjim motorjem, sploh če greš čez 50km/h pa nimaš stabilizatorja na tem malem jajčku si oplel ko kolo sreča grbino

Kolega klele u Vas, ki igramo hokej skupaj :

Ma mini moto od ene Italjanske firme ki proizvaja SAMO mini motoje.

Smo ga merl z avtom kok gre hitr:

100Km/h + :hooray: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fifty a si kupmo :]

nevem, zdele pride večja petardica.. tesna je s kešam :) tko da dvomim da bi si lohk kr še en motor prvošu :P haha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolega klele u Vas, ki igramo hokej skupaj :

Ma mini moto od ene Italjanske firme ki proizvaja SAMO mini motoje.

Smo ga merl z avtom kok gre hitr:

100Km/h + :hooray: :headbang:

Od polinija=) sam tis k sm se js ze kr neki casa nazaj zanimu pod 1500€ jih sploh ni(novo mislm)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk pa gre v kateri,da vidim primerjavo z 2004?Če se boš hotu 299 peljat se je veliko lažje,če greš še z 4 do blokade in potem peto,držiš do 299 in pol 6.Ker,če daš pri recimo 270 v šesto je potem malo čuten občutek.Oziroma imaš veliko boljši občutek na motorju,če greš skozi skoraj do ali do blokad.

Am nism do blokad je tisu heh prvo sm mal prtisnu pa drugo sam je blo tumac tko da sm pol kr bl uizi=)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Am nism do blokad je tisu heh prvo sm mal prtisnu pa drugo sam je blo tumac tko da sm pol kr bl uizi=)

Ti kr daj gasa do blokade,da vidiš!Sej ne rabiš naglo obrnit gasa,če te je strah!Lepo počasi dodajaj v prvi gas do blokade,stisni sklopko in daj magari v tretjo,če te je strah ali malo pobremzaj,ko držiš sklopko.Isto v drugi prestavi.Potem pa moraš res grobo in na pravilnih vrtljajih,da ti jo dvigne.

Na zadnjo si kaj poizkusil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

matr half pipe biu zmržjen totalno sm bil tak fukjen da sm se silo gor zaj pa sem si ramo sfuko :wacko:

sezona je za mene frtik :(

hmm bo al nebo :D

aja one blazine napihljive tud nebo več to leto kr so jo vničil neka, tak za info če keri če gor it zaraji tega :/

Popravljeno . Popravil impulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!