Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

brejker kje so slike da vidimo kaj pocaš z poliestrom

Mam sam kit Poliestrski :rolleyes: Pa še to sm zadet k opica :slap:

Delam en hidroplan :eek: Dons me čaka brušenje. Pol s5 kitanje in s5 brušenje,...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam sam kit Poliestrski :rolleyes: Pa še to sm zadet k opica :slap:

Delam en hidroplan :eek: Dons me čaka brušenje. Pol s5 kitanje in s5 brušenje,...

Brejker a je teb že blo gdaj v žiuljenju doukcajt :blink: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brejker a je teb že blo gdaj v žiuljenju doukcajt :blink: :lol:

Dober vprašanje. :worship:

Dougcajt mi je na motosceni ker nimam motorja doma :cry: Mi ga en iz autocomerca doma šraufa.

Pomoje ga bom zlorabu, da mi dele zrihta, monteru bom pa doma :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober vprašanje. :worship:

Dougcajt mi je na motosceni ker nimam motorja doma :cry: Mi ga en iz autocomerca doma šraufa.

Pomoje ga bom zlorabu, da mi dele zrihta, monteru bom pa doma :doze:

Aia brez motorja ti pa že skor vrjamem da ti je doukčas :naughty: Sam če ti bo dele zrihtu pol ti pa spet nebo doukcajt ku boš lhka šraufu :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem si šel registrirat skuterja,da sem malo mobilen,dokler ne kupim mopija...in kaj se mi zgodi...sem samo prosil žensko na šalterju,če mi lahko tablico deponira za en mesec da kupim motor....ne more.... v glavnem sem vzel tablico....bi reku po naročilu :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem si šel registrirat skuterja,da sem malo mobilen,dokler ne kupim mopija...in kaj se mi zgodi...sem samo prosil žensko na šalterju,če mi lahko tablico deponira za en mesec da kupim motor....ne more.... v glavnem sem vzel tablico....bi reku po naročilu :whistle:

Maš kaj posebnega napisano ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maš kaj posebnega napisano ?

Jest bi si tud rad kei tazga prvošču :rolleyes:

Mel bi LJ grb(kamniški) in spodaj 3 črke.

Bi to šlo? Kok keše?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem si dal po naročilu,čeprav mi je res zelo žal,da si nisem dal prej,ko so bile male tablice!

Mel sem srečo in dobil tablico GP 46 :whistle:

@brejker znanec je imel SG CBR tako,da gre.mislim pa,da zdaj stane okoli 250eu,nisem pa prepričan,ker to bi res,dal samo lani,da bi imel še tamalo a sem nažalost zamudil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem si dal po naročilu,čeprav mi je res zelo žal,da si nisem dal prej,ko so bile male tablice!

Mel sem srečo in dobil tablico GP 46 :whistle:

@brejker znanec je imel SG CBR tako,da gre.mislim pa,da zdaj stane okoli 250eu,nisem pa prepričan,ker to bi res,dal samo lani,da bi imel še tamalo a sem nažalost zamudil

S kod si ti sploh? če ni skrivnost :D tko informativno me zanima :D Sicer pa mislim da je ena črka 20 evrov.

Popravljeno . Popravil Jasmin125
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm mene pa neki zanima a mogoce veste ce se da to tablco od prejsnga motorja dat na drug motor k zdej nism se odjavu yamahe pa bi kupu huso pa bi rad meu to tablco gor k te nove so grde :S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm mene pa neki zanima a mogoce veste ce se da to tablco od prejsnga motorja dat na drug motor k zdej nism se odjavu yamahe pa bi kupu huso pa bi rad meu to tablco gor k te nove so grde :S

Ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm mene pa neki zanima a mogoce veste ce se da to tablco od prejsnga motorja dat na drug motor k zdej nism se odjavu yamahe pa bi kupu huso pa bi rad meu to tablco gor k te nove so grde :S

Nimaš osnovnih pogojev.Sem danes vse možno prespaševal,ker to tablico GP 46 bi mel za vedno in jo samo prestavljal pa ni nobene šanse!Če bi recimo kupec vzel drugo tablico,mora le ta (GP 46) v uničenje!Drugače pa bo skozi na skuterju,ne glede nato,če ga jz prodam ali ne!

Sigurno stane več kot 20eu po črki!Ker je leta 1995,ko sem si želel KS 34 stala mislim 30.000sit ali 50.000sit vem pa da neki od tega!Mi je pa zdaj žal,da nisem dal!Bi mel vsaj malo tablico

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kdo ve ke bi se dalo to stvar dobit najbol poceni?

:winkiss:

Na eBay.it pa eBay.de se kr pocen dobijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest bi si napisal H20 :evilgrin:

Pol usak ki bi prehitu bi šu brat tablico...

Gdo me je prehitu?

In na tablci bi pisal:

LJ WODA a.k.a. H2O

Tanovih sploh še nism vidu. Bje so 180x180 :blink: Prfukjeno :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi lahko ker pove malo o auspuhih, kak je sploh možno da dobiš moč na menjavi auspuha? zakaj dobiš moč? hitrejše izgorevanje? mogoče noro vprašanje, v avspuhu sploh več nič ne izgoreva ali pač?

kaki more pol novi auspuh bit? večji volumen kot lonec ima večji izkoristek je al kak je to?

če mi lahko keri malo to bolj natančno razloži bi blo kul : )

aj mejte se : )

Popravljeno . Popravil impulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nebom natančen, ker se bo zihr kkšn najdu, ki mi bo nasprotoval. :P

Hm...

A zdei za 2T al 4T?

Bom za 2T govoru:

Original majo dušilce, ki murijo motor in zavirajo lep pretok skozi avspuf.

RESONANCA :eek: je zelo pomembna. In sedaj je od proizvajalcev važno kaj hočjo prodat pod "športni" avspuf.

Pravzaprav je vse v resonanci. Dušilc je pa ponavad luknana cev okoli je steklena volna.

Če resonanca ni original, zagotovo nima not blokade .) Potem maš različne kote sten in dolžin resonance, glede

na način delovanja motorja. (za enduro drgačne kot pa za sport)

Na kratko je to vse od mene.

post-20043-1235582249_thumb.png

post-20043-1235582300_thumb.jpg

post-20043-1235582462_thumb.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nebom natančen, ker se bo zihr kkšn najdu, ki mi bo nasprotoval. :P

Hm...

A zdei za 2T al 4T?

Bom za 2T govoru:

Original majo dušilce, ki murijo motor in zavirajo lep pretok skozi avspuf.

RESONANCA :eek: je zelo pomembna. In sedaj je od proizvajalcev važno kaj hočjo prodat pod "športni" avspuf.

Pravzaprav je vse v resonanci. Dušilc je pa ponavad luknana cev okoli je steklena volna.

Če resonanca ni original, zagotovo nima not blokade .) Potem maš različne kote sten in dolžin resonance, glede

na način delovanja motorja. (za enduro drgačne kot pa za sport)

Na kratko je to vse od mene.

Jst zdej še manj vem ko prej :naughty:

Šala :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi lahko ker pove malo o auspuhih, kak je sploh možno da dobiš moč na menjavi auspuha? zakaj dobiš moč? hitrejše izgorevanje? mogoče noro vprašanje, v avspuhu sploh več nič ne izgoreva ali pač?

kaki more pol novi auspuh bit? večji volumen kot lonec ima večji izkoristek je al kak je to?

če mi lahko keri malo to bolj natančno razloži bi blo kul : )

aj mejte se : )

krajša resonanca, več moči na visokih obratih, pri daljši pa imaš več moči na nizkih obratih........ ni težko narediti izpuha ki bi dal več moči, ampak samo na nekem območju vrtljajev, je pa prava umetnost narediti izpuh ki ti skozi celotno območje poveča moč, zato so tudi tudi cene dobrih izpuhov take kot so

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim,da imaš v temi FZ1 v zadnjem mesecu sliko kako zgleda odznotraj demfer od FZ1 in boš videl kake "kvake" delajo plini v originalu,pri "športnem" izpuho pa gredo direkt ven!

Pri krivinah pa je razlika,recimo nekaj centimetrov je tolk debela potem ožja in spet širša itd...

Najbolj bistvenega pomena je,da ni katalizatorja-to se najbolj pozna in pa da gredo plini iz demfeja"direkt" ven

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolj bistvenega pomena je,da ni katalizatorja-to se najbolj pozna in pa da gredo plini iz demfeja"direkt" ven

tako je, sem ga včeraj ven vrgel, pa danes šel na furco do trebnjega.......ene parkrat je tok počlo :blink: sem mislil da je igor z riti odletu :) kolega je rekel da se je kar ene 3 m dlje za menoj peljal kot ponavadi da ga ni ogenj dosegel :D tudi na moči in navoru se seveda dost pozna, če me občutek ne vara bolj linearno vleče kot prej

haha pa še od kolega izpuh na gsxr bi moral videt :lol1: lonec je vzel stran pa gor nabil od skuterja resonančno komoro, kaj se je to drlo :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!