Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

haha pa še od kolega izpuh na gsxr bi moral videt :lol1: lonec je vzel stran pa gor nabil od skuterja resonančno komoro, kaj se je to drlo :eek:

HAHA. Kakšna slika?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si pri akrapoviču kupo tisto koleno kjer je katalizator?

Da si slišal kaj se je drlo L.95 ali 96...smo se vozili po Koroški z Suzuki RF600 kr brez izpuha :whistle: oz. demferja.

Zanimivo,da ko se pelješ imaš občutek,da motor bolj gre.Verjetno ker se dere res ko tele!Na ravnini kjer pa si se drugače peljal okoli 230 pa se ni nihče od nas uspel peljati več kot 200 ali 210 tu nekje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa sej brez katalizatorja se ne dere dost bolj kot se je prej, mogoče eno malenkost, tisto sem govoril za kolegovega gsxr-a, pri meni pa je razlika z ali brez kat. le ta, da poka ko šaltam dol in bolj linearno vleče

...in ne, iz original kolektorja sem vzel ven

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si pri akrapoviču kupo tisto koleno kjer je katalizator?

Da si slišal kaj se je drlo L.95 ali 96...smo se vozili po Koroški z Suzuki RF600 kr brez izpuha :whistle: oz. demferja.

Zanimivo,da ko se pelješ imaš občutek,da motor bolj gre.Verjetno ker se dere res ko tele!Na ravnini kjer pa si se drugače peljal okoli 230 pa se ni nihče od nas uspel peljati več kot 200 ali 210 tu nekje

iz kot tocno si ti, sma se z kda srečava ? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem mislil,da je tvoj tolk glasnejši...

Kaj je blo komplicirano?Ker jz sem za R1 kupil kr akrapovičevo(samo tisti del) in je bil 35000sit-mislim.Sam mi je en na licenco vzel in je blo manj.Men se je zdelo,da se pozna,čeprav vprašanje kolk sem to opazil.Je pa že to zanimivo,ko se pelješ na višjih vrtljajih ko poka zadaj.Na 600ccm pa verjamem,da občutiš razliko.Na moji ninji je bil cel akrapovič tako,da ne vem!

Hozi ne vem!Iz Sg v Ravne pa sem v Šolu hodu.Rf pa ni bil moj ampak od enega iz Šentjana.Tud mimo železarne se je letelo brez izpuha

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem mislil,da je tvoj tolk glasnejši...

Kaj je blo komplicirano?Ker jz sem za R1 kupil kr akrapovičevo(samo tisti del) in je bil 35000sit-mislim.Sam mi je en na licenco vzel in je blo manj.Men se je zdelo,da se pozna,čeprav vprašanje kolk sem to opazil.Je pa že to zanimivo,ko se pelješ na višjih vrtljajih ko poka zadaj.Na 600ccm pa verjamem,da občutiš razliko.Na moji ninji je bil cel akrapovič tako,da ne vem!

Hozi ne vem!Iz Sg v Ravne pa sem v Šolu hodu.Rf pa ni bil moj ampak od enega iz Šentjana.Tud mimo železarne se je letelo brez izpuha

aja, hodiš na golico kaj? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja, hodiš na golico kaj? :P

Hozi letos upam da neke resne ture padejo... Da neboš pičko stisno :D

@sesir...dej povej s kod si točno :D Ni vrag da te nebi vsaj enkrat srečo kje :D

Popravljeno . Popravil Jasmin125
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hozi letos upam da neke resne ture padejo... Da neboš pičko stisno :D

@sesir...dej povej s kod si točno :D Ni vrag da te nebi vsaj enkrat srečo kje :D

kake resne ture :D

js skos delam ture ... Ravne - Črna - Sleme (to so najbols ride, pa fini asfalt) - Uršla - Sg - Ravne ..... če pa to ne, pa obdelujem teto Golico :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja, hodiš na golico kaj? :P

Lani malo,prej pa sem se vsaj polovico časa vozil po Avstriji...Drugače pa sem zelo malo zadnji 2leti v SG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lani malo,prej pa sem se vsaj polovico časa vozil po Avstriji...Drugače pa sem zelo malo zadnji 2leti v SG

v sg so sami problemi ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kake resne ture :D

js skos delam ture ... Ravne - Črna - Sleme (to so najbols ride, pa fini asfalt) - Uršla - Sg - Ravne ..... če pa to ne, pa obdelujem teto Golico :P

Nehi ti :D Mislo sm bol slo obala pa to :D Vsaj to mama z sondano v planu :D

@sesir si slučajno iz trbuj ? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

koci a rabš še krivino od akraplna da boš meu ornk?

ti jo napol zastonj dam :)

hja glede tvojih krivin, saj bi jih vzel sam kaj ko ne pašejo.........mi pa res ni jasno kako to da jih še nisi prodal, glede na to da jih daješ pod 200€ :eek: kaj folk res ne ve koliko je to vredno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@sesir si slučajno iz trbuj ? :D

A na Trbujah mate todi motoriste :krneki: V Trbuje sem prodal prejšnjo ninjo,ne to ko sem zdaj mel ampak 05 letnik,katero je un pol kr hitro razbil :whistle:

Kaj ti ni jasno,ko sem napisal SG??Zadnji 2leti pa sem več časa na drugem koncu slovenije,kot mam napisano-kjer je toplej :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A na Trbujah mate todi motoriste :krneki: V Trbuje sem prodal prejšnjo ninjo,ne to ko sem zdaj mel ampak 05 letnik,katero je un pol kr hitro razbil :whistle:

Kaj ti ni jasno,ko sem napisal SG??Zadnji 2leti pa sem več časa na drugem koncu slovenije,kot mam napisano-kjer je toplej :whistle:

Prebrav sem samo da si se vozil po sgju..sm pa že kaj zajebo...Toplo je lahko veliko kje :D Ma malo sm razmišljal ko poznam enga ko je mev prej r1-ko in po tem kawasakija...pa sm mal prehitro sklepo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja glede tvojih krivin, saj bi jih vzel sam kaj ko ne pašejo.........mi pa res ni jasno kako to da jih še nisi prodal, glede na to da jih daješ pod 200€ :eek: kaj folk res ne ve koliko je to vredno

dou bi ti pa tam za ene 160€ k si glih ti :)

a maš ti pod zicom ror al ob strani? kokr sm razumeu si ti nekega novga akrapota kupu? ali pač ne?!

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dou bi ti pa tam za ene 160€ k si glih ti :)

a maš ti pod zicom ror al ob strani? kokr sm razumeu si ti nekega novga akrapota kupu? ali pač ne?!

jaz mam pod zicom, in nisem nobenega akrapota kupil, ker je bil že gor, slip-on, zdaj sem pa še katalizator vzel ven iz original kolektorja............verjemi da bi tiste tvoje krivine bile že kdaj pri meni če bi pasale gor :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ Jasmin ... zdej tk mam zadno sezono motor, pa se nem kam preveč davč vozo (kilometrina pa to :P), bom kr tule okolrajš "proge" vozo ...

pol pa tk prodam ttga, pa grem za en cajt na krosa, koroška nam ponuja še pa še užitkov za motocross, pol ko bo pa kda dnar za kak orng SM pa bom kupo ;)

za tomosa bom pa probo 2000 € dobit ;) (nova, športna balanca, ščitniki za roke, ...) bom že nekot :P za majn ga ne prodam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ Jasmin ... zdej tk mam zadno sezono motor, pa se nem kam preveč davč vozo (kilometrina pa to :P ), bom kr tule okolrajš "proge" vozo ...

pol pa tk prodam ttga, pa grem za en cajt na krosa, koroška nam ponuja še pa še užitkov za motocross, pol ko bo pa kda dnar za kak orng SM pa bom kupo ;)

za tomosa bom pa probo 2000 € dobit ;) (nova, športna balanca, ščitniki za roke, .. .) bom že nekot :P za majn ga ne prodam

Pomoje neboš dobil 2000€ ... kolk je nov ? Pa kok maš km nrjenih ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje neboš dobil 2000€ ... kolk je nov ? Pa kok maš km nrjenih ?

nov je zej z akrapoto 2700

konc sezone bo pa pomoje ene 11.000 km

sam js mam novo športno balanco, ščitnik rok, nove gume ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nov je zej z akrapoto 2700

konc sezone bo pa pomoje ene 11.000 km

sam js mam novo športno balanco, ščitnik rok, nove gume ...

No ja sam nevem...kak začetnik ku mu bojo starši motorja kupl pa se nebojo glih spznal bojo prej novga kupl.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj veš, nejc tud prodou mastno mnde.

če zdej začneš pokat oglase gor zka pa nebi mogo prodat...

na EZ .)

Sej ne da ga nebi mogu sam za 2000 nevem.... drugače ti pa prvoščm pa vso srečo pri prodaji !

Pa pol sporoč ... ku boš prodau :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!