Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

pri kremenu so fino ovinki ja :kva2: , samo več bi jih moralo biti

Jz sem reku moji,da bom mogu letos enkrat se spustit tud od Krške vasi do brusnic,s kamero gor,da bo potem smeha :whistle: .Prvo ful,ful ravnine pol pa tistih par res lepih-se bo pač treba večkrat obrnit.Sam po moje gre kr lepo čohat tam mimo une firme :naughty: Pa tist desni ovinek konec krške vasi oziroma že bolj pred kostanjevico,na koncu ravnine.Tam sem z R1 skoraj....Sem bil že na levem robu ceste!Pijan pa ko.... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz sem reku moji,da bom mogu letos enkrat se spustit tud od Krške vasi do brusnic,s kamero gor,da bo potem smeha :whistle: .Prvo ful,ful ravnine pol pa tistih par res lepih-se bo pač treba večkrat obrnit.Sam po moje gre kr lepo čohat tam mimo une firme :naughty: Pa tist desni ovinek konec krške vasi oziroma že bolj pred kostanjevico,na koncu ravnine.Tam sem z R1 skoraj....Sem bil že na levem robu ceste!Pijan pa ko.... :whistle:

:lol1: :worship:

sej so dobri tisti ovinki ampak jih je premal, še minuto ne traja pa si čez........bolj mi je všeč Škocjan-Bučka-Boštanj-Mokronog, to pa je poezija, sm bil lih dans tam, od škocjana do boštanja zaprti in pregledni, počasni ovinki, od boštanja do mokronoga pa zelo hitri, povprečna hitrost na tem odseku za šalo preko 100km/h, tudi v ovinkih :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem se tam kaj vozil.Takrat smo bili v Malencih in smo pili celi dan okrog po kostanjevici...In seveda brez veze probavlali kolk gre,tako,da nažalost naslednje jutro nismo bili več vsi....! :krneki:

Sej sva se z Aless menla,da bova letos naredila ker krog tu okoli,da malo vidim,kaj je kje pametnega!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fift superca :D

še mal pa se začne... komi čakam...

:P

eh, se je že začel :D

Nokia ti je pravi telefon :D In to dokazuje da je kos vsemu :D Ne pa da je krafl :D

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep je ja, Hannspree ji res paše.

Moja Ninja se pa zdej blokira :glare:

moje sožalje... moja ninja pa bo zaj v kratkem naredila en krog v naked izvedbi:))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moja ninja pa bo zaj v kratkem naredila en krog v naked izvedbi:))

:photo: BTK

@k0ci:

A luči pa nerabš ti? :blink: Noč vedno prehitiš al kko :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:photo: BTK

@k0ci:

A luči pa nerabš ti? :blink: Noč vedno prehitiš al kko :P

sj ma luči :) bl natančn poglej, take majhne :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O ti matr pa res. Prej nism biu prijavljen pa nism mogu slike povečat.

Pa tud svoje kište nimam ker na druggmu kompu en Film montiram (učer do 2h zju3 :headbang: )

A se da to kej homologirat. Al je sam zato, da ti policaj nemore rečt, da nimaš luči?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej majo luči oznako Epašeneki, to so mišljene kot aftermarket meglenke, pa se jih tudi tu lahko uporabi..........no vsega res nimam, špegli pa žmigovci prednji mi še manjkajo, pa itak bom zdaj dal originale nazaj, do grobnika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meglenke že prodajajo. Sam ne kakor stacijonarni žaromet :hmm:

Važn, da zgleda huda Ninja. Kaj pa zadek? Je original, al pod dodatno opremo, al si sam delal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisem sam delal, kupil sem poliestre, samo prvi blatnik je še original, pokrov za tank morm pa še dokončat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisem sam delal, kupil sem poliestre, samo prvi blatnik je še original, pokrov za tank morm pa še dokončat

ke si pa dobo monster nalepke?

btw, lpo porihtana ninđa ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ke si pa dobo monster nalepke?

btw, lpo porihtana ninđa ;)

no ja ne pretiravite... men zgleda slabš kot original... tko zmaličena mi deluje :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stvar okusa ;)

Meni recimo je svetovna :worship:

sej razumm, sam men je original boljš... tole je že tko načičkan, da sploh ne zgleda več race mašina...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ke si pa dobo monster nalepke?

btw, lpo porihtana ninđa ;)

na netu dubu file v vektorski obliki, nato sem dal delat majstru ki se ukvarja z reklamnimi napisi, če rabiš file ti lahko pošljem, ker dvomim da boš našel, se zelo težko dobi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moje sožalje... moja ninja pa bo zaj v kratkem naredila en krog v naked izvedbi:))

Hvala, sej blokada bo glih do tehničnga pol pa gre to sranje vn.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na netu dubu file v vektorski obliki, nato sem dal delat majstru ki se ukvarja z reklamnimi napisi, če rabiš file ti lahko pošljem, ker dvomim da boš našel, se zelo težko dobi

pm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!