Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

bombo ti dam stari.. kdaj prideš spet z peđoju da te z twingotom sešolam hahahha :D

hehe se boma zmenla sam vrjem da more twingo v fitnes začet hodt kt ti, da bo peđoja sešolal :yawn: :kva1: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

wow, tadej no! če si ga tak fejst želi bi mu ga lahk podaril! :D :P

ti odstopim ponudbo.. prjazn pa to :whistle: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe se boma zmenla sam vrjem da more twingo v fitnes začet hodt kt ti, da bo peđoja sešolal :yawn: :kva1: :whistle:

ja pajade veš kak to ftrgaaa.. 155 m+s gume pa tak lima da kr kej :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pajade veš kak to ftrgaaa.. 155 m+s gume pa tak lima da kr kej :D

no no, še pol leta pa se boš lahk furo :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bi mi kdo bi tok prjazn pa najdu debato ko ste govorili da se z zubniki spreminaj moč motorja!..jst ne najdem :krneki: :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no no, še pol leta pa se boš lahk furo :naughty:

sanjaj mali lubii ;*

zkaj pou leta? :unsure:

ah... :D

amm, pa če eš kak leti to, ma vso odvečno težo dol, recimo ratkape, pa zadnji brisauc.. hahahhaha :D

ejga dejč.. vikend si frej?

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nujno rabim mal pomoci. za avto bi kupil rabljene aluminajaste feltne. kako je kaj s homologacijo, ker na homologaciji od avta nimam vpisanih felten 15 col ampak samo 14. Noben prodajalc pa nima paprejev za homologacijo felten.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no vids js pa nouga prodajam za 100€ heh

@obsesn: ma nimam jih he sam mi gre na k*** folk k se prtuzuje nad usm heh... tejk it izi;)

ja sm jst mam čez 30 igrc (orginal) k drgač je vrednost čez 800€ :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sm jst mam čez 30 igrc (orginal) k drgač je vrednost čez 800€ :P

pa dam jst mojga xbox-a z 50 € :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ohohoho ja zdj je pa že taprav vreme za žgat ga ja :evilgrin: :naughty: ta viknd bo še pestro :kva2:

đeri sreču sm te ane :winkiss: pa gizmo :wub:

Popravljeno . Popravil _N3jC_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ohohoho ja zdj je pa že taprav vreme za žgat ga ja :evilgrin: :naughty: ta viknd bo še pestro :kva2:

đeri sreču sm te ane :winkiss: pa gizmo :wub:

ma ti bongo si meu telefon u zepu al pa neki ... pa si me klicu pa se javm pa slism kako nazigas gas hahahahahahahahaha. Dobr sej ne da si me klicu 65847981465198-krat... A bomo sli u nedelo mal dragat hehehehehehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ti bongo si meu telefon u zepu al pa neki ... pa si me klicu pa se javm pa slism kako nazigas gas hahahahahahahahaha. Dobr sej ne da si me klicu 65847981465198-krat... A bomo sli u nedelo mal dragat hehehehehehe

:lol1: :lol1: :lol1: se mi je zdel da je prelepo da bi blo res :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: :lol1: se mi je zdel da je prelepo da bi blo res :slap:

zakaj tko misls?

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

misli da si ravninski dirkač zto k manjše kubature na drag izzivaš :D

je tak simonček?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

misli da si ravninski dirkač zto k manjše kubature na drag izzivaš :D

je tak simonček?

Ahaaaa okj sm meru u pravo smer sam sm se hotu prepricat da je res temu tko heh... Toj bla drgac sala heh =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ti bongo si meu telefon u zepu al pa neki ... pa si me klicu pa se javm pa slism kako nazigas gas hahahahahahahahaha. Dobr sej ne da si me klicu 65847981465198-krat... A bomo sli u nedelo mal dragat hehehehehehe

haha ej tale tanov telefon je fuknn, zaklennga sm meu pa sm pol imenika preklicu avtomatsko k sploh vedu nism v žepu, pol me pa nazaj kličjo ke sm meu telefon k se je neki drl uzad smeh :slap:

drugač pa ja lohk bi se šli kej pelat ja...neki smo se pogovarjal o morju :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha ej tale tanov telefon je fuknn, zaklennga sm meu pa sm pol imenika preklicu avtomatsko k sploh vedu nism v žepu, pol me pa nazaj kličjo ke sm meu telefon k se je neki drl uzad smeh :slap:

drugač pa ja lohk bi se šli kej pelat ja...neki smo se pogovarjal o morju :naughty:

si biu dons na dunajski.. pelou se proti centru pa na semaforju pri merkurju šel mimo vseh. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!