Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Sam pa nekaj pozabljate ane :closedeyes:

Morjo k0cija najprej ujet, da mu kazn napišejo :krneki:

Kar je pa policaju v VW težje izvedljivo, kot pa en pildek spisat :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam pa nekaj pozabljate ane :closedeyes:

Morjo k0cija najprej ujet, da mu kazn napišejo :krneki:

Kar je pa policaju v VW težje izvedljivo, kot pa en pildek spisat :whistle:

a nimajo taužnttristotke bmw cajčeki tui? ;)

@hozi ceu obseden z anti -izmom?

respekt :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo eno vprašanje... bi koga zanimala yamaha R6 2002 za okrog 3300€.... zdej ne vem še kakšno je stanje motorja in kakšni so podatki... zanimam me samo če bi bil kdo zainteresiran oziroma pozna koga ki bi bil....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

popravljam ceno ki bo bl okrog 3500+-200...

(nekdo mi ponuja menjavo za moj motor zato podatkov o yamahi še ni...)

Popravljeno . Popravil Jerry_exc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

popravljam ceno ki bo bl okrog 3500+-200...

(nekdo mi ponuja menjavo za moj motor zato podatkov o yamahi še ni.. .)

Če prav razumem, misliš da bi yamaho prej prodal kot exc-ja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če prav razumem, misliš da bi yamaho prej prodal kot exc-ja?

ja nekak se mi zdi da je cestaka lažje dat v promet ker je interesentov več... glede na to da exc-ja že lep čas prodajam pa ni interesa...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal maš visoko ceno.. pomoje? Kolega je lani RMZ450 dobil za 3500€, 2007 letnik...

rmz pa exc je pa mal razlike veš... je pa moja najcenejš 520ka na netu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kopalniške ploščice po dvorišču :lol1: hec :whistle: sam bi se pa res bau gor stopt ker tko zgleda kt da je naguban :closedeyes: :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kopalniške ploščice po dvorišču :lol1: hec :whistle: sam bi se pa res bau gor stopt ker tko zgleda kt da je naguban :closedeyes: :unsure:

to je zej ful IN... te scene na 3D efekt... je mtka hotla :) poj je mogu pa fotr nrdit :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je zej ful IN... te scene na 3D efekt... je mtka hotla :) poj je mogu pa fotr nrdit :P

se mi kr smil.. :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma toj kurac, pol morš pa skoz pazt da ne poliješ kakšnega olja in podobno

to je pa na vsakem novem dvorišču... niti pa se noben preveč ne sekira ker se te stvari vedno kupijo z rezervo tko da če se kak tlakovc poškoduje ali polije z oljem da res grdo zgleda se ga vzame vn in zamenja z novim... tako ostane dvorišče lepo in mati vesela ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene Fuk** moj motor neki ... Tko da bi prosu če kjr kej ve kaj i lhka blu.

Uglavnme sploh nima moči ubrate sploh ne dobiva pa usake tok cajta mal prime pa dobi mal obratu v vseh prestavah isto dela .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

premal si napisu

možno si lamele skuru, sam pol bi ti obrate vrtel, motor se pa premaknu neb...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uglavnme sploh nima moči ubrate sploh ne dobiva pa usake tok cajta mal prime pa dobi mal obratu v vseh prestavah isto dela .

Men se je neki podobnega dogajalo z yamaho tzr125.Pa sem prvič samo menjal svečko in je blo ok!Potem pa je čez ene pol leta začela cukat.Oz si jo prvo zelo težko vžal,ko pa si jo pa so se obrati zaletavali.Pa če si na mestu držu gas je skakal obratomer in se zaganjal ko pa si se vsedel gor pa je ugasnil ali pa si se uspel malo peljat in se je zasukal do konca,pa spet kašljal.Takrat sem jo peljal v delta team in je bila napaka na elektroniki mislim35000sit,ker sem bil jezen kot ris!

Mam za prodat popolnoma nov akrapovič z krivinami za Hondo crf 250?Kolk je pa to kaj vredno?Prijatelj je zmagal na dirki in ga je dobil za nagrado :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam za prodat popolnoma nov akrapovič z krivinami za Hondo crf 250?Kolk je pa to kaj vredno?Prijatelj je zmagal na dirki in ga je dobil za nagrado :worship:

ne velik... govorim iz izkušenj :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne velik... govorim iz izkušenj :winkiss:

Ti prodajaš rabljenega in to za star model motorja!Za nov motor pa se več kdo odloči še za akrapovič.mi pa res ni jasno kok to,da ne moreš prodat krivin za 160 :eek: a lonec si pa prodal?

no jz sem že par loncov prodal brez večjih problemov.Vendar to rabljene in ne akrapovič.

Sploh pa kaj je zate ne velik?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ve kdo za koga da kupuje?En frend prodaja...

Honda cbr125

Letnik: 2007

1.registracija:6 / 2007 - kupljen v SLO

Prevoženi km:6877,modra

Motor je odlično ohranjen. Redno servisiran. Zadnji servis pred 500km. Prodaja zaradi nakupa avtomobila.2.350 €

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se je neki podobnega dogajalo z yamaho tzr125.Pa sem prvič samo menjal svečko in je blo ok!Potem pa je čez ene pol leta začela cukat.Oz si jo prvo zelo težko vžal,ko pa si jo pa so se obrati zaletavali.Pa če si na mestu držu gas je skakal obratomer in se zaganjal ko pa si se vsedel gor pa je ugasnil ali pa si se uspel malo peljat in se je zasukal do konca,pa spet kašljal.Takrat sem jo peljal v delta team in je bila napaka na elektroniki mislim35000sit,ker sem bil jezen kot ris!

Mam za prodat popolnoma nov akrapovič z krivinami za Hondo crf 250?Kolk je pa to kaj vredno?Prijatelj je zmagal na dirki in ga je dobil za nagrado :worship:

aha hvala za odogvor. Drugače sem tuhtal da bi lahko bilo kej z vakumom. Bom probal v petek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti prodajaš rabljenega in to za star model motorja!Za nov motor pa se več kdo odloči še za akrapovič.mi pa res ni jasno kok to,da ne moreš prodat krivin za 160 :eek: a lonec si pa prodal?

no jz sem že par loncov prodal brez večjih problemov.Vendar to rabljene in ne akrapovič.

Sploh pa kaj je zate ne velik?

lonca nism meu.. nikoli... sploh pa če primerjamo kolko pride nova krivina za ///ta star model motorja ( :headbang: :wallbash: ) /// pa za kolko jo jst prodajam, mi pa ni jasno kako da ne gre v promet...

ja 5 let ... to pa je staro ja ... k zemla :headbang: :headbang: :headbang:

zame je pa drgač ne velik... da ne boš mislu da boš 500€ dobu za tole ... to hočm povedat

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjoooo. S5 sm pršu mal nabijat

(zadne čase raje preživljam v delavnici (kot pa da visim na internetu)kjer šniclam, brusim poliester :whistle: laminiram Carbon :alien1: , lotam žice :wacko: ,...)

Smo pa posnel tudi pri skavtih en filmčk o Knight Riderju (jest sm biu scenarist, režiser...Pohica je use skp spacala uglavnm) :P

Je pa tudi par kadrov kjer nastopa bratova DTjka :photo:

Še link:

http://www.facebook.com/home.php#/video/vi...v=1094236003621

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!