Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Živjoooo. S5 sm pršu mal nabijat

(zadne čase raje preživljam v delavnici (kot pa da visim na internetu)kjer šniclam, brusim poliester :whistle: laminiram Carbon :alien1: , lotam žice :wacko: ,...)

Smo pa posnel tudi pri skavtih en filmčk o Knight Riderju (jest sm biu scenarist, režiser...Pohica je use skp spacala uglavnm) :P

Je pa tudi par kadrov kjer nastopa bratova DTjka :photo:

Še link:

http://www.facebook.com/home.php#/video/vi...v=1094236003621

mislis da smo vsi na FB prjavleni ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjoooo. S5 sm pršu mal nabijat

(zadne čase raje preživljam v delavnici (kot pa da visim na internetu)kjer šniclam, brusim poliester :whistle: laminiram Carbon :alien1: , lotam žice :wacko: ,...)

Smo pa posnel tudi pri skavtih en filmčk o Knight Riderju (jest sm biu scenarist, režiser...Pohica je use skp spacala uglavnm) :P

Je pa tudi par kadrov kjer nastopa bratova DTjka :photo:

Še link:

http://www.facebook.com/home.php#/video/vi...v=1094236003621

Zanimivo :D Škoda le da nimam zvoka kr bediram v šoli :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni lih nekih dobrih žena :P

ja jebi ga :fredy:

zto se gre pa na kkšn tabor, da kkšno bolšo ujagaš .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ja "pridne" punčke.

Pol greš pa sred prireditve se v savno skrit.

Pa ugotoviš, da je zverina :rolleyes:

haha :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Legenda :worship:

Damn that's an ugly ass baby .... hehehe :OK:

pa tta tut zmaga:

I always wanted kids

Is it wrong to hope for SIDS(Sudden infant death syndrome, smrt v ziblki al kk se po naše reče)? :D

Popravljeno . Popravil Hozi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No po dovgem cajtu js pišem :D No da opišem moj problem. Že 2 dneva se ubadam samo z računalnikom...sformatiro sm ga ene 10-krat... Torej javlja neko napako tralalala sformatiram računalnik in vseeno spet javlja napako sej nebi mev kaj proti če bi javljalo napako samo je problem ker so mi včeraj odklopli internet zarad tega virusa... Torej na noč iz srede na četrtek mi je računalnik poslav 4000 spam sporočil naokoli...Vendar jaz te napake nemorem popraviti Sformatiram računalnik in ista napaka isti virus... Danes sm jih koma izproso da so mi priklopli internet nazaj...No kaj naj naredim preden mi ga spet izklopi ker vem da virus še vedno dela....Btw AVG antivirus ga ne zazna prav tako pa NOD 32 ne.... AVG meče skoz neka opozorila ven ampak virusa ne najde ko dam scan....Če je kdo mev podobne probleme nej prosim pove....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No po dovgem cajtu js pišem :D No da opišem moj problem. Že 2 dneva se ubadam samo z računalnikom...sformatiro sm ga ene 10-krat... Torej javlja neko napako tralalala sformatiram računalnik in vseeno spet javlja napako sej nebi mev kaj proti če bi javljalo napako samo je problem ker so mi včeraj odklopli internet zarad tega virusa... Torej na noč iz srede na četrtek mi je računalnik poslav 4000 spam sporočil naokoli...Vendar jaz te napake nemorem popraviti Sformatiram računalnik in ista napaka isti virus... Danes sm jih koma izproso da so mi priklopli internet nazaj...No kaj naj naredim preden mi ga spet izklopi ker vem da virus še vedno dela....Btw AVG antivirus ga ne zazna prav tako pa NOD 32 ne.... AVG meče skoz neka opozorila ven ampak virusa ne najde ko dam scan....Če je kdo mev podobne probleme nej prosim pove....

Kaspersky Internet Security. Ce ne pa je nek urad, ki ti lahko pomaga. Nevem tocnega imena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nč jasn...

če se virus ne nahaja na HD... ki se pol lahko sploh še skriva?? :unsure:

Ehm, ce je dovolj majhen v Biosu, opremi za nalaganje windowsa, ramu...itd :)

Ehm ... poskusi si nalozit kaksen LINUX in tam karantiraj sekcijo, kjer je virus pa bos videl kako bo slo naprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No po dovgem cajtu js pišem :D No da opišem moj problem. Že 2 dneva se ubadam samo z računalnikom...sformatiro sm ga ene 10-krat... Torej javlja neko napako tralalala sformatiram računalnik in vseeno spet javlja napako sej nebi mev kaj proti če bi javljalo napako samo je problem ker so mi včeraj odklopli internet zarad tega virusa... Torej na noč iz srede na četrtek mi je računalnik poslav 4000 spam sporočil naokoli...Vendar jaz te napake nemorem popraviti Sformatiram računalnik in ista napaka isti virus... Danes sm jih koma izproso da so mi priklopli internet nazaj...No kaj naj naredim preden mi ga spet izklopi ker vem da virus še vedno dela....Btw AVG antivirus ga ne zazna prav tako pa NOD 32 ne.... AVG meče skoz neka opozorila ven ampak virusa ne najde ko dam scan....Če je kdo mev podobne probleme nej prosim pove....

Nisem nevem kakšen strokovnjak, ampak mislim da se mora virus nahajati v biosih, če si računalnik že formatirau,pa ti napako še zmerom javlja. Poskusi zamenjat biose, pa če nisi 100% siguren kaj delaš najd nekoga ki je. Z biosi se ni za zajebat, si lahko skuriš računalnik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No po dovgem cajtu js pišem :D No da opišem moj problem. Že 2 dneva se ubadam samo z računalnikom...sformatiro sm ga ene 10-krat... Torej javlja neko napako tralalala sformatiram računalnik in vseeno spet javlja napako sej nebi mev kaj proti če bi javljalo napako samo je problem ker so mi včeraj odklopli internet zarad tega virusa... Torej na noč iz srede na četrtek mi je računalnik poslav 4000 spam sporočil naokoli...Vendar jaz te napake nemorem popraviti Sformatiram računalnik in ista napaka isti virus... Danes sm jih koma izproso da so mi priklopli internet nazaj...No kaj naj naredim preden mi ga spet izklopi ker vem da virus še vedno dela....Btw AVG antivirus ga ne zazna prav tako pa NOD 32 ne.... AVG meče skoz neka opozorila ven ampak virusa ne najde ko dam scan....Če je kdo mev podobne probleme nej prosim pove....

:blink:

Ziher se ti je prilepil k ventilatorju

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink:

Ziher se ti je prilepil k ventilatorju

:lol1:

Zihr sm ga s tvoje aprilie dobo ja... Newm res ka bi blo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:rolleyes: A ventilator? :lol: :lol:

Haha :OK: :P

Ja jest tud vem kaj bi blo. Pel še računalnik na servis .)

Bota oba: Tuto completo O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj o Derbi Gpr 125:

Fantje, motor je lep, kvaliteta je dobra in je velika konkurenca ostalim 125kam, še posebi zdej, ko so ta model prenovil!

Ker je kar nekaj povpraševanja po Nudu, odgovorov pa malo, sem se odločil da vam bo poisku par stvari o njem O:-) :

Mašino ima isto kot racing verzija, se pravi:

Engine Single cylinder 2 stroke Bore x stroke 56 x 50,68 mm Cylinder capacity 124,76 cc Fuel system Carburettor Ø28 Cooling system Liquid Starting system Electric Compression ratio 12,5:1 Fuel Unleaded Petrol Lubrication system Oil pump Ignition Electronic CDI Primary transmission Gear assembly Clutch Multi-plate Gearbox 6 speed Front suspension Ø40 mm upside-down fork. 110 mm. travel Rear suspension Monoshock. 110 mm travel Front brake Ø300 mm. Disc Rear brake Ø180 mm. Disc Tyres Front: 110/70x17” Rear: 140/70x17” Battery 12V 9Ah Maximum lenght 2.024 mm Maximum height 1.160 mm Maximum width 720 mm Wheelbase 1.355 mm Fuel tank 13 L Oil tank 1,5 L.

Nekaj slik:

derbi.jpg

DSC00734.JPG

9.jpg

03012009152pw8.jpg

03012009160ji7.jpg

03012009150wd8.jpg

2009-01-19_16-05-14_19012009465.jpg

613814_b_d019f2a485742351.jpg

Nekdo je v tej temi dejal, da ni veliko rezervnih delov in materiala da bi ga sfriziru. To se mi je zdelo zelo čudno, zato sm malo googlu in našu VELIK delov: Klik

Ta cela spletna stran je sam za derbi gpr (predlagam da previrite maske :naughty: ).

Še par posnetkov na youtubu:

Evo, upam da sm vam mal pomagu s tem postom .)

Lp, Žiga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rezultat kaj počnem te dni...

In barva je nanešena. Ciljal sem na limetno zeleno (Kawasaki barva_mislim, da sem kar zadel...sem jo pa dal custom mešat zame)

Filmčk kako se barva pri nas v Podgorju:

p.s. Kaj takega še niste videli icon_cool.gif

Popravljeno . Popravil Brejker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!