Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

a kdo ve gdaj bo žegnanje na mirni peči ? ;)

na veliki ponedeljek, 13. aprila......pa napiše se v Mirni Peči ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na veliki ponedeljek, 13. aprila......pa napiše se v Mirni Peči ;)

Ok hVala. Heheh sem sm pru napisu v...pa sm zbrisu pa sm na dau :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kupi kdo varadero 125 l 2007 :krneki: ????????? al pa da ve za koga k bi kupo???? :naughty:

sem videl tvoj oglas na (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)-u. Se ti ne zdi da si postavo malo veliko ceno, kljub vsej dodatni opremi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No po dovgem cajtu js pišem :D No da opišem moj problem. Že 2 dneva se ubadam samo z računalnikom...sformatiro sm ga ene 10-krat... Torej javlja neko napako tralalala sformatiram računalnik in vseeno spet javlja napako sej nebi mev kaj proti če bi javljalo napako samo je problem ker so mi včeraj odklopli internet zarad tega virusa... Torej na noč iz srede na četrtek mi je računalnik poslav 4000 spam sporočil naokoli...Vendar jaz te napake nemorem popraviti Sformatiram računalnik in ista napaka isti virus... Danes sm jih koma izproso da so mi priklopli internet nazaj...No kaj naj naredim preden mi ga spet izklopi ker vem da virus še vedno dela....Btw AVG antivirus ga ne zazna prav tako pa NOD 32 ne.... AVG meče skoz neka opozorila ven ampak virusa ne najde ko dam scan....Če je kdo mev podobne probleme nej prosim pove....

fukni kasperskega internet security, on bo ziher najdel pizdarijo, ta AVG je pa ološ, tud jaz sem zarad njega moral cel komp sformatirat ker mi ni prepoznal enga prasca, ki mi je napadel sistemske mape

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fukni kasperskega internet security, on bo ziher najdel pizdarijo, ta AVG je pa ološ, tud jaz sem zarad njega moral cel komp sformatirat ker mi ni prepoznal enga prasca, ki mi je napadel sistemske mape

Sm mislo včera spet sformatirati pa kasperskega naložit... Pa sploh ne pridem do zagona... Nemorm niti v safe modu zagnat compa...Da bi začelo botat z cdja pa tud ne...Newm pač nima računalnik glih neke funkcije ...Pa še 1300 evrov sm dav za njega januarja...Za znorit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm mislo včera spet sformatirati pa kasperskega naložit... Pa sploh ne pridem do zagona... Nemorm niti v safe modu zagnat compa...Da bi začelo botat z cdja pa tud ne...Newm pač nima računalnik glih neke funkcije ...Pa še 1300 evrov sm dav za njega januarja...Za znorit.

Torej pomojem imaš 2 diska? Če imaš sformatirej še ta drugega kjer se skriva virus. Če ne pa GARANCIJA, če si ga kupil komaj januarja. Aja pišem sem ker se odpravljam delat izpit pa me zanima cena? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao to je za znorit...ko sm že mislo da sm vse poštimo so mi spet odklopli internet in zej jim morm faks poslat pa da oni predelajo to jaooo za znorit...Ka nej si js pomagam brez neta...

Nikol nism mislo da bom mogo v gostilno hodit da bom lahk na net šov....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam motor letnik 2000. Datum prve registracije je 7.8.2002, zadaj mi pa piše nasledni tehnični pregled 18.4.2008 in pa velja do 31.3.2009.

Torej letos nimam tehničnega, ker se verjetno gleda datum prve registracije?

A letos imajo drugače zavarovalnice še akcije, da bonus preneseš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans sm se prvič z airbrushem igral :rolleyes:

Tebi pa res ni nikoli dolgčas!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ka je ker dober film,da si dam dol vlečt?

seven pounds(will smith- drama) poglej pa valküre (tom cruise- vojna drama) če še nisi :)

@brejker ugibam.... star wars letalo? :P

Popravljeno . Popravil impulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seven pounds(will smith- drama) poglej pa valküre (tom cruise- vojna drama) če še nisi :)

@brejker ugibam.... star wars letalo? :P

dram ne maram,vojaških tudi ne,vesoljcev tud ne... :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem videl tvoj oglas na (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)-u. Se ti ne zdi da si postavo malo veliko ceno, kljub vsej dodatni opremi?

hehe rajs visjo ko prenizko...ob resnemu kupcu pa se tud kak€ manj haha :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ka je ker dober film,da si dam dol vlečt?

Jest sm si zanč potegnu dol: On any sunday

:rolleyes: Dokumentarni film iz leta 71 :blink: (nastopa tudi Steve Mquen)

Na splošno opredeljujejo ameriški športni motociklizem :photo:

Od DIRT TRACKa do DRAGa do SS (in tako dalje)

SPLAČA SE GA POGLEDAT eno uro pa pol je dolg.

+ kkšne scene so tok smešne, da crknš :kva2: :lol1: :lol1:

Nebo ti ŽAL! Pa še splošno se boš RAZGLEDAL(nekaterim tega primankuje...)

@brejker ugibam.... star wars letalo? :P

Hehe_sience fiction :grrr

To je moj hidroplan :yes:

Sam sm ga zdizajniral, odrezal na CNC sestavil... (ene dobr mesec sem zapravljal večerne URE v delavnici)

Teoretično naj bi letel od 40-50Km/h (nad vodo .) )

Sam k nimam časa (beri €) da bi vgradil močnejši "hardware" :(

@sesir: si rekel, da mi nikoli ni dolgčas...

Od poškodbe ko sem brusil chopperja (fasu sm opilk v oko, ki je začel RJAVET sm pa tja pa take fore)

sem se mal usrou :slap: in se na modelčk vrgu...

Ko ga splavim, se vržem nazaj na HEAVY METAL :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!