Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Tebi pa res ni nikoli dolgčas!

(kok je zakon k mam na šihtu internet :rolleyes: )

sm potegnu iu modelarji.com šeeno slikco...

post-20043-1237283263_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe rajs visjo ko prenizko...ob resnemu kupcu pa se tud kak€ manj haha :krneki:

Je to je pa tut res. No upam da boš hitro in za čim več € prodal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj mislite a gre na burgman-u do roba gume položit?

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS3 mi je nehal brati cd-je,dvd,drugo dela.Kolk mislite,da pride popravilo?Kolk pride čip,ker pol gre normalno igrat-Oz.prodam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS3 mi je nehal brati cd-je,dvd,drugo dela.Kolk mislite,da pride popravilo?Kolk pride čip,ker pol gre normalno igrat-Oz.prodam

haha cipa za trojko ni!!!tko da s tem nc nebo;) kaksn je pa strosek popravila pa res nebi vedu=) lp... picim u solo zdj=)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo,

sem nov na forumu in nov med motociklisti. Sedaj delam izpit za 125ccm motor do 11kw (saj bom star 16 let). Prebral sem si vse o varnosti na tem forumu in morem pohvalit da je zato dobro poskrbljeno.

Ker nimam veliko financ me zanima če je dobra odločitev če za začetek nabavim rabljeno aprilio 125 RS stari model letnik 2003?

ali svetujete kaj drugega!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo,

sem nov na forumu in nov med motociklisti. Sedaj delam izpit za 125ccm motor do 11kw (saj bom star 16 let). Prebral sem si vse o varnosti na tem forumu in morem pohvalit da je zato dobro poskrbljeno.

Ker nimam veliko financ me zanima če je dobra odločitev če za začetek nabavim rabljeno aprilio 125 RS stari model letnik 2003?

ali svetujete kaj drugega!?

Jst ti ne priporaočam da kupš aprilio 1 razlog si dau fnance. Ko boš aprilio kupil boš mogel 100 % kej poštimat + večkrat boš na becinski+ olje boš mogu usak 3 tank tankat. Jst ti priporočam kej 4 taktnega ker je lažji za vzdrževat pa več kilometrov z tankom narediš je pa res da ni tolk hiter pa nima tok dobrih pospeškov sam naj te to ne skrbi če si začetnik ker imaš še čas za kej hitrejšega pa močnejšega.

To jst priporočam.

Pa doborodošel na forumu ter med motositi.

l.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst ti ne priporaočam da kupš aprilio 1 razlog si dau fnance. Ko boš aprilio kupil boš mogel 100 % kej poštimat + večkrat boš na becinski+ olje boš mogu usak 3 tank tankat. Jst ti priporočam kej 4 taktnega ker je lažji za vzdrževat pa več kilometrov z tankom narediš je pa res da ni tolk hiter pa nima tok dobrih pospeškov sam naj te to ne skrbi če si začetnik ker imaš še čas za kej hitrejšega pa močnejšega.

To jst priporočam.

Pa doborodošel na forumu ter med motositi.

l.p.

x2

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro hvala z odgovora. Sedaj pa me zanima še nekaj. Rad bi imel nek 125ccm motor ali skuter pa me zanima kateri model in firmo predlagate. Rad bi imel nekaj kar ne stane prav veliko lahko je tudi rabljeno.

Lp :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro hvala z odgovora. Sedaj pa me zanima še nekaj. Rad bi imel nek 125ccm motor ali skuter pa me zanima kateri model in firmo predlagate. Rad bi imel nekaj kar ne stane prav veliko lahko je tudi rabljeno.

Lp :krneki:

Ja odloč se kero obliko motorja bi sploh rad meu...

SuperSport

Yamaha_YZF-R125_2008_18_1024x768.jpg

SuperMoto

dyn007_original_700_469_pjpeg_2619699_405190db70f516e52aaa53b30858bb39.jpg

Naked:

Hyosung%20GT%20125%2004.jpg

Tourer:

honda-varadero-125-1.jpg

Chopper:

hyosung-aquila-125-l2.jpg

...pol ti pa lohka naprej kej svetujemo

Za 1. motor ti svetujem SM zato ker ga lahko fukneš po tleh 100x pa nouš meu stroškou (oz. bojo minimalni)

Popravljeno . Popravil Prevtzer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst ti ne priporaočam da kupš aprilio 1 razlog si dau fnance. Ko boš aprilio kupil boš mogel 100 % kej poštimat + večkrat boš na becinski+ olje boš mogu usak 3 tank tankat. Jst ti priporočam kej 4 taktnega ker je lažji za vzdrževat pa več kilometrov z tankom narediš je pa res da ni tolk hiter pa nima tok dobrih pospeškov sam naj te to ne skrbi če si začetnik ker imaš še čas za kej hitrejšega pa močnejšega.

To jst priporočam.

Pa doborodošel na forumu ter med motositi.

l.p.

A taprav to piše,ko je sam ugotovil,da so 125ccm 4T sama jajca :whistle: in greš sam na 2T

@prevtzer ti pa tvoje limanje slik..... :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm sam bi si še vedno najraje kupil aprilio rs 125 stari model ker imam ponudbo za 1.700€ (rabljeno) kar se mi zdi relativno poceni glede na njeno stanje in ostale cene na trgu.

Kolko pa sem jaz obveščen pa je res da bi en 4taktni skuter npr. žrl veliko manj od 2taktnega samo so 4takni motorji (skuterji,športni motorji) veliko sranje. No nvm skratka glede vrse katero bi imel pa bi imel ŠPORTNI motor (aprilia rs 125 stari model)

Lp :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kup rs ko... boš navdušen :)

edin kar rabš je mal sreče, da ti bo motor lepo delav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poznako kdo kako spletno stran, ki ma zastojn igerce za mobitel?

Pa neko preizskuseno varianto prosim, ker takih cudnih mi google najde res dosti :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A taprav to piše,ko je sam ugotovil,da so 125ccm 4T sama jajca :whistle: in greš sam na 2T

@prevtzer ti pa tvoje limanje slik..... :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Iya sam jst mam svojga husota 2 leti ....pa sm biu kot začetnik čiz zadovoljen z njim...seveda ti pa z leti postane prešvoh on je začetnik ... bol na 4 taknem začet pa maj strošku bo meu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj mislite a gre na burgman-u do roba gume položit?

Ne gre ker se na desni brusi mašina po tleh,na levi pa noga :whistle:

PS3 mi je nehal brati cd-je,dvd,drugo dela.Kolk mislite,da pride popravilo?Kolk pride čip,ker pol gre normalno igrat-Oz.prodam

Noben nič?

Hmmm sam bi si še vedno najraje kupil aprilio rs 125 stari model ker imam ponudbo za 1.700€ (rabljeno) kar se mi zdi relativno poceni glede na njeno stanje in ostale cene na trgu.

Kolko pa sem jaz obveščen pa je res da bi en 4taktni skuter npr. žrl veliko manj od 2taktnega samo so 4takni motorji (skuterji,športni motorji) veliko sranje. No nvm skratka glede vrse katero bi imel pa bi imel ŠPORTNI motor (aprilia rs 125 stari model)

Podpis! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Noben nič?

Lahko je več stvari hin, lahk je laser tisto je mal dražje lahko je pa samo kaki flat kabl... tisto je pa cenejše, glede čipov za ps3 pa niam izkušenj... mal pobrskaj po PS forumih ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa rabim srečo da bo lepo deloval?

Lp

joj pizda le zakaj. Preber temo o aprili rs ... CELO ... pa boš vedu o čem govorim... jst sm meu 17.600km prevoženih z enim batom, vse top top je delal, spet drugi so 3x na let menjaval bate pa cilindre.... zato srečo da boš kupu od enga k je znou z njo, pa mal tud rabš sreče da ti recmo ne crkne oljna pumpa, ker pol gre use po gobe...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poznako kdo kako spletno stran, ki ma zastojn igerce za mobitel?

Pa neko preizskuseno varianto prosim, ker takih cudnih mi google najde res dosti :)

jst sm jih mislm da kr iz partisa dol vleku... najbl za zihhr malo poglej... pa mislm da clo iz emula tud :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!