Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Hmmm sam bi si še vedno najraje kupil aprilio rs 125 stari model ker imam ponudbo za 1.700€ (rabljeno) kar se mi zdi relativno poceni glede na njeno stanje in ostale cene na trgu.

Kolko pa sem jaz obveščen pa je res da bi en 4taktni skuter npr. žrl veliko manj od 2taktnega samo so 4takni motorji (skuterji,športni motorji) veliko sranje. No nvm skratka glede vrse katero bi imel pa bi imel ŠPORTNI motor (aprilia rs 125 stari model)

Lp :rolleyes:

Jest tudi nimam financ in jo imam :closedeyes: (RSko mislim) :rolleyes:

Dal sem 800€ zanjo... pa se mi je zdel poštena cena.

Tvoj je motor šeen x dražji in bekslaš BI ali neBI kupil

KUPI!! :evilgrin: :evilgrin:

Kok maš pa že kei izkušenj z motocikli?

Namreč:

Pozicija voznika je taka da trpiš. Na račun bližanja težišča k sprednji gumi :evilgrin: :evilgrin:

In glih za začetk nevem, če bi šu direkt na rs :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja pa brejkerja ne jemli 5%

ker v vseh nevemkok postih kokr jih je meu, ni bilo enega uporabnega nasveta.

Tistke BI nebi, kakšno težišče na sprednji gumi... faaaaaaak .. se vid da si lesar... počni kar počnejo lesarji, ker tole ti res ne gre ...

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brejkerjeva izjava "leta"je ko je napisal,da bi kupil knjigo,ki bi jo napisal ti o apriliji :evilgrin:

Tvoji nasveti pa zgledajo približno tako : "Lahko je marsikaj,pelji k mojstru" :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joj pizda le zakaj. Preber temo o aprili rs ... CELO ... pa boš vedu o čem govorim... jst sm meu 17.600km prevoženih z enim batom, vse top top je delal, spet drugi so 3x na let menjaval bate pa cilindre.... zato srečo da boš kupu od enga k je znou z njo, pa mal tud rabš sreče da ti recmo ne crkne oljna pumpa, ker pol gre use po gobe...

Dobro sem prebral in videl da imajo res mnogi probleme z njo. Tako da če bi kupil rabljeno pa še je toliko več možnosti za okvaro, saj neveš kaj je lastnik vse delal z motorjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živjo

Imam eno uprašanje kako voziti 2taktrja kupujem cagivo mito alpa rsko pa me zanima kako voziti ta motor.

Da ga pred vožnjo segrejem pa da po vožni pustiš pržganga pa da npr. po klancu dol dajaš ga s da se maže

pa kako ga voziš na obratih ali normalo!!

Upam d sem povedal kajmislim

Lp hvala za odgovore

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja gas pa bremza, pa kdaj pa kdaj prešaltat :D.

Če čš da kam gre ga teraj nad 7k. Preden ga začneš gonit ga malo segrej, ene 3-4km počasne vožnje. Olje v mašini se dozira z gasom, tko da v kak dolg klanec kjer se spuščaš brez gasa je priporočlivo da vsake toliko časa mal ročko obrneš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja gas pa bremza, pa kdaj pa kdaj prešaltat :D .

Če čš da kam gre ga teraj nad 7k. Preden ga začneš gonit ga malo segrej, ene 3-4km počasne vožnje. Olje v mašini se dozira z gasom, tko da v kak dolg klanec kjer se spuščaš brez gasa je priporočlivo da vsake toliko časa mal ročko obrneš.

kako bt menaš a to na nvem 5000km al k ribne a se tkrt sam btmena al tut celindr !? kdr ribne tut celindr ane?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bat se menja na 15k km.

Če zariba je čisto odvisno kolk škode je naredilo, sigurno bo za zamenjat bat pa ojnična ležaja, če je pa celinder fajn spraskan je treba pa še to obnovit ali zamenjat, če maš oreng srečo lahko gre tud ojnica :)

Drugače pa glej da ti ne zariba, menjava bata niti ni tak strošek.

Popravljeno . Popravil Dolenc™
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bat se menja na 15k km.

Če zariba je čisto odvisno kolk škode je naredilo, sigurno bo za zamenjat bat pa ojnična ležaja, če je pa celinder fajn spraskan je treba pa še to obnovit ali zamenjat, če maš oreng srečo lahko gre tud ojnica :)

Drugače pa glej da ti ne zariba, menjava bata niti ni tak strošek.

aha!! tnx kwa pa ole kdaj se ga mena pa kašnga priporočš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brejkerjeva izjava "leta"je ko je napisal,da bi kupil knjigo,ki bi jo napisal ti o apriliji :evilgrin:

Tvoji nasveti pa zgledajo približno tako : "Lahko je marsikaj,pelji k mojstru" :worship:

Povdarek je bil na TI .

aha!! tnx kwa pa ole kdaj se ga mena pa kašnga priporočš

Menja se na sezono.

Tudi ko bremzaš pred ovinkom, po vsakem šaltanju v nižjo dodaš malo gasa, da se uravna hitrost vrtenja zobnikov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povdarek je bil na TI .

ja jernej,ki tolk ve o šravfanju aprilije :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povdarek je bil na TI .

Menja se na sezono.

Tudi ko bremzaš pred ovinkom, po vsakem šaltanju v nižjo dodaš malo gasa, da se uravna hitrost vrtenja zobnikov.

ql!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako bt menaš a to na nvem 5000km al k ribne a se tkrt sam btmena al tut celindr !? kdr ribne tut celindr ane?

dej ti malo bol razlocno piši ker se nobenmu ne da tvoj post pou ure brat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej ti malo bol razlocno piši ker se nobenmu ne da tvoj post pou ure brat

Ne bodi taki,ti verjetno v drugem razredu OŠ tud še nisi obvladal :whistle: al se motim? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejte mi neki pomagat, neki hočem prek neta nabavt pa nevem kaj naj napišem, ali mi pa saj povejte na koga naj se obrnem. In sicer zanimam ma kaj pomeni sledeče oz. ne kaj pomeni kje to najdem na kreditni kartici.

1.Credit Card Type:

2.Credit Card Number:

3.Credit Card Issue Number:

4.Last three digits on Signature Strip:

5.Credit Card Start Date:

6.Credit Card Expiration Date:

Po 1. sm pač obkljukal maestro np. Pod 2. št. računa in pod 6. obkljukal do kdaj velja. Sm tut gledu na googlu pa sploh ne razumem kje je ta Issue number, last three digits on Signature Strip in credit card start date nahajajo.

Hvala :rolleyes:

Popravljeno . Popravil macak333
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

izpolni obrazec kot znaš,pol pripopaj sem sliko in pa še scan obeh strani kartice :naughty: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejte mi neki pomagat, neki hočem prek neta nabavt pa nevem kaj naj napišem, ali mi pa saj povejte na koga naj se obrnem. In sicer zanimam ma kaj pomeni sledeče oz. ne kaj pomeni kje to najdem na kreditni kartici.

1.Credit Card Type:

2.Credit Card Number:

3.Credit Card Issue Number:

4.Last three digits on Signature Strip:

5.Credit Card Start Date:

6.Credit Card Expiration Date:

Po 1. sm pač obkljukal maestro np. Pod 2. št. računa in pod 6. obkljukal do kdaj velja. Sm tut gledu na googlu pa sploh ne razumem kje je ta Issue number, last three digits on Signature Strip in credit card start date nahajajo.

Hvala :rolleyes:

niti ni izzy :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehee

jasko a net si ž zrihto?

Net sm zrihto ja sam mam comp na servisu tk da pisem iz ipoda :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

izpolni obrazec kot znaš,pol pripopaj sem sliko in pa še scan obeh strani kartice :naughty: :evilgrin:

Ne ne to pa ne, mah sej bom kr v lj kupu, brezzveze živce zgubljati

niti ni izzy :glare:

Ma ja krneki, sej ji dam denar pa stvar tok zakoplicirajo :)

Popravljeno . Popravil macak333
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jernej,ki tolk ve o šravfanju aprilije :lol1:

več k ti pa brejker skupaj sigurn...

uuuuuuuuu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

izpolni obrazec kot znaš,pol pripopaj sem sliko in pa še scan obeh strani kartice :naughty: :evilgrin:

in kaj boš pol naredu?

:naughty: :naughty:

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!