Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Mam uprasanje in sicer. Prodau sem motor kater je se registreran ane in zdej me zanima ce mi res ni potrebno odjavit motorja iz prometa(unict tablce ipd.) da bi js dubu svojo zavarovalno polico nazaj. Kako se to neredi itd...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah ne moreš prenest na novega lastnika.. moraš odjaviti vse, razen če boš pustil da se on z tvojo polico vozi.. jaz nisem :) Pa čeprav je bil motor komaj 2 meseca registriran in jih je še 10 ostalo hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam uprasanje in sicer. Prodau sem motor kater je se registreran ane in zdej me zanima ce mi res ni potrebno odjavit motorja iz prometa(unict tablce ipd.) da bi js dubu svojo zavarovalno polico nazaj. Kako se to neredi itd...

nov lastnik naj sklene novo zavarovanje, tablice lahko po želji tudi obdrži in naj tebi pošlje fotokopijo nove zavarovalne police. s to fotokopijo in tvojo staro polico se ti odpraviš do svoje zavarovalnice in dobiš cash na roko ;)

Popravljeno . Popravil frk
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni tko da če zavaruješ motor s popustom (preneseš bonus iz drugega vozila), ne dobiš nič nazaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni tko da če zavaruješ motor s popustom (preneseš bonus iz drugega vozila), ne dobiš nič nazaj?

Pravilno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maš pa ja še prenosnika :whistle: ?

Ma ja sam je zgleda na laptopu tud virus ker mi skoz javlja nekega download trojanca, zbrisat pa ga ne gre.Formatirat pa ga tud nemorm ker je ostav xp cd z sata pa raid driveri v kišti. In tako sm prisiljen dneve po gostilnah prezivljat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nov lastnik naj sklene novo zavarovanje, tablice lahko po želji tudi obdrži in naj tebi pošlje fotokopijo nove zavarovalne police. s to fotokopijo in tvojo staro polico se ti odpraviš do svoje zavarovalnice in dobiš cash na roko ;)

Aham in potem k zavarujem nou motor mam ponovno isto bonifikacijo kokr sm jo meu prej???

Drgac je pa registreran samo do aprila se tko da ni pene un en mesc heh...

Aja pa se to ke se dobi zavarovalno polico od prejsnga lastnika motorja???glede na to da je ni blo zravn(al jo je zgubu al kokr kol heh...

Popravljeno . Popravil Rizla
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

več k ti pa brejker skupaj sigurn...

uuuuuuuuu

izjava stoletja,glede nato kolk si bil ti sposoben pred časom in kolk si do zdaj uspel komu svetovat :whistle:

in kaj boš pol naredu?

:naughty: :naughty:

jaz nič-mogoče kdo drug :whistle:

Mam uprasanje in sicer. Prodau sem motor kater je se registreran ane in zdej me zanima ce mi res ni potrebno odjavit motorja iz prometa(unict tablce ipd.) da bi js dubu svojo zavarovalno polico nazaj. Kako se to neredi itd...
nov lastnik naj sklene novo zavarovanje, tablice lahko po želji tudi obdrži in naj tebi pošlje fotokopijo nove zavarovalne police. s to fotokopijo in tvojo staro polico se ti odpraviš do svoje zavarovalnice in dobiš cash na roko ;)
A ni tko da če zavaruješ motor s popustom (preneseš bonus iz drugega vozila), ne dobiš nič nazaj?

tako je v primeru,če nisi vzel dodatnega popusta na NEodjavo!

Če pa si vzel popust na neodjavo pa jim moraš samo dostavit fotokopjo police od novega lastnika in ne dobiš nazaj popolnoma nič!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aham in potem k zavarujem nou motor mam ponovno isto bonifikacijo kokr sm jo meu prej???

ne, saj prej še nisi imel motorja nad 72kW, zato greš od začetka........razen če imate na družinskem avtu že -50% bonifikacije, se lahko to prenese nate oz. na tvoj motor, če tisti, ki si lasti avto, nima motorja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

daj prns ti ga bom js zrihto :trance_33_sleep:

ej..zaka si pa comp. na popravilo plo???saj pa ni blo kaj hardversko hin :rolleyes: ali pač?

Popravljeno . Popravil sonda
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne, saj prej še nisi imel motorja nad 72kW, zato greš od začetka........razen če imate na družinskem avtu že -50% bonifikacije, se lahko to prenese nate oz. na tvoj motor, če tisti, ki si lasti avto, nima motorja

Js sm ze prenesu bonifikacijo 50% s fotra(ce zdej govorim na konkretnm primeru) na mitota an... in zdej sm ga prodou pac bom js unmu reku da ga gre zdej nase prjaut mislm registrerat mi on da kopijo svojga novga zavarovanja potem grem js na recmo amzs in registreram r1(25kw) nebom meu spet 50% bonifikacije al kako??? js sm bl smotan zatole stvar heh negre mi lih najbl u glavo=)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jasmin pa ti si nenormaln

mi nimamo na hmmm... 4ih računalnikih tolko virusov kot maš ti na enem haha :D (na vseh 4 je internet!! :D)

Ma enkrat na 5 let se more zgodit kaka pizdarija :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@sesir:

Dei nehi ga v nič metat. Ker je dost pošraufu. Kle ni kej rečt.

Odnos ma res na nizkem nivoju, a kaj češ :unsure: Tud taki morjo bit.

skratka:

men se neda več tega gledat :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sm ze prenesu bonifikacijo 50% s fotra(ce zdej govorim na konkretnm primeru) na mitota an... in zdej sm ga prodou pac bom js unmu reku da ga gre zdej nase prjaut mislm registrerat mi on da kopijo svojga novga zavarovanja potem grem js na recmo amzs in registreram r1(25kw) nebom meu spet 50% bonifikacije al kako??? js sm bl smotan zatole stvar heh negre mi lih najbl u glavo=)

ja enmal kompliciraš, probaj tako kot si napisal, če pa ne bo šlo pač pokliči agenta ki pride na dom pa se boste vse zmenili

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha!! tnx kwa pa ole kdaj se ga mena pa kašnga priporočš

Olje za mešanico boš tko in tko mogu skos tankat, enim zdrži liter na 1000km drugim na 600km, odvisen od motorja. Ne se zanašat sam na opozorilno lučko, kdaj pa kdaj poglej v tank če ga je še dost. Jst priporočam motula 710 za mešanico.

Olje v menjalniku se menja na 5k km, priporočam motul transoil 10w30

Drugače pa mito ima svojo temo, če čš kdaj kej videt raje tam piši ker ta tema je za smetenje.

Menja se na sezono.

Tudi ko bremzaš pred ovinkom, po vsakem šaltanju v nižjo dodaš malo gasa, da se uravna hitrost vrtenja zobnikov.

No pri 2t mašini kjer je bremzanje mašine zelo majhno ni potrebno, pa sem šaltov tud že iz 11k obratov v nižjo. Raje se skoncentriraj na gladko vožnjo, pa bo hitrej :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker vem, da mate naskrivaj FAN CLUB Murkota (katerega sem tudi sam član :kva1: )

NOT :P

en filmčk...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kolk manj ima vaš motor končno hitrost manjšo oz. večjo,če tankate 100oktanski na OMV in ali petrol 95?

Jz sem prvič zdaj opazil!Ko sem mel 125ccm tega itak ni bilo.na težjem motorju pa se mi glih ni zdela neka razlika.Na skuterju pa se res pozna :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kolk manj ima vaš motor končno hitrost manjšo oz. večjo,če tankate 100oktanski na OMV in ali petrol 95?

Jz sem prvič zdaj opazil!Ko sem mel 125ccm tega itak ni bilo.na težjem motorju pa se mi glih ni zdela neka razlika.Na skuterju pa se res pozna :whistle:

to je bla enkrat ena oddaja o teh oktanih. mnda pri 100konjskem avtu ni razlike o moči. pri 200km in več pa se menda že lepo upazi razliko :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kolk manj ima vaš motor končno hitrost manjšo oz. večjo,če tankate 100oktanski na OMV in ali petrol 95?

Jz sem prvič zdaj opazil!Ko sem mel 125ccm tega itak ni bilo.na težjem motorju pa se mi glih ni zdela neka razlika.Na skuterju pa se res pozna :whistle:

Na RS-ki se občutno poznajo oktani, s 100 mi je bistevno bolje vlekla in tudi malenkost več se je zvrtela.

Na zdajšnjem mopedu pa pomoje ni takšne razlike, da bi jo opazil (čeprav še nisem 95 tankal).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Busterja sta dokazala, da lahko povečaš oktane tudi z :

Naftalinskimi kroglicami :krneki:

Motor se jima je v stangasu tko vrtel da nism mogu vrjet :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

suzuki burgman 250 gre z petrolovim 95 125km/h z OMV super 100 pa 130km/h pa tud razlika je kako gre.Res sploh mi ni jasno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!