Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

to je bla enkrat ena oddaja o teh oktanih. mnda pri 100konjskem avtu ni razlike o moči. pri 200km in več pa se menda že lepo upazi razliko :unsure:

ja top gear, več kot je konjev bolj se pozba razlika, nek ekološko varčen avto ne bo nobene razlike kr je nad 200 konjev se pa pozna tut nad 20+ konjev

suzuki burgman 250 gre z petrolovim 95 125km/h z OMV super 100 pa 130km/h pa tud razlika je kako gre.Res sploh mi ni jasno!

ja zato ker ima več oktanov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na RS-ki se občutno poznajo oktani, s 100 mi je bistevno bolje vlekla in tudi malenkost več se je zvrtela.

Na zdajšnjem mopedu pa pomoje ni takšne razlike, da bi jo opazil (čeprav še nisem 95 tankal).

to je bila bolj psiha ... pri dobrih 28 konjih (še to če je blo) se ne more baš nešto poznat .) Se je men tud zdelo tko, ampak kok je pa dejansko na tem, pa ne vem .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je bila bolj psiha ... pri dobrih 28 konjih (še to če je blo) se ne more baš nešto poznat .) Se je men tud zdelo tko, ampak kok je pa dejansko na tem, pa ne vem .)

tkrat sem še imel zaprto...potem, ko je bila odprta sem pomoje vedno 98 ali pa 100 tankal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je bla enkrat ena oddaja o teh oktanih. mnda pri 100konjskem avtu ni razlike o moči. pri 200km in več pa se menda že lepo upazi razliko :unsure:

točno tako... približno za 10% se je povečala moč pri avtomobilih nad 220 al kolko konjev je tam bilo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vag tsi motorji, mislim da na manj ko 98 oktanca sploh ne delujejo lepo... kolega na integri tanka 95 ker mu na 100 rahlo trokira...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam zdej gor diablo supercorsa :worship: to pa so gume za vikat hehe, dans sem jo zasvaljkal na gorjancih

Če mogoče niste zasledili tudi @Koci je spregledal...sej bo sam sprobati morate tudi drugi,da spregledate :whistle:

Pirelli je le pirelli :worship: :worship:

Glede integre je pa čudno,ker celo na original servisu priporočajo 100oktanskega :whistle: (prijatelj je ekstremen Honda fan)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če mogoče niste zasledili tudi @Koci je spregledal...sej bo sam sprobati morate tudi drugi,da spregledate :whistle:

Pirelli je le pirelli :worship: :worship:

Glede integre je pa čudno,ker celo na original servisu priporočajo 100oktanskega :whistle: (prijatelj je ekstremen Honda fan)

eni smo pristaši bridgestone gum :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če mogoče niste zasledili tudi @Koci je spregledal...sej bo sam sprobati morate tudi drugi,da spregledate :whistle:

Pirelli je le pirelli :worship: :worship:

Glede integre je pa čudno,ker celo na original servisu priporočajo 100oktanskega :whistle: (prijatelj je ekstremen Honda fan)

jop, drugače sem pristaš dunlopa, sem zvozil par qualifier in par qualifier rr, potem se mi je znucala zadnja rr pa sem dal kao za silo gor supercorso ker mam dva para doma, pa mam še ene polovico Qrr spredaj, pa gruntam d bi jo dol snel pa dal supercorso tut spredaj :D ker kako pa to lima na cesto pa ni za verjet ne :eek: pa še par malo rabljenih dobim za 120€, mislim da bom kar na pireliju ostal hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jop, drugače sem pristaš dunlopa, sem zvozil par qualifier in par qualifier rr, potem se mi je znucala zadnja rr pa sem dal kao za silo gor supercorso ker mam dva para doma, pa mam še ene polovico Qrr spredaj, pa gruntam d bi jo dol snel pa dal supercorso tut spredaj :D ker kako pa to lima na cesto pa ni za verjet ne :eek: pa še par malo rabljenih dobim za 120€, mislim da bom kar na pireliju ostal hehe

Kaj ti si samo zadnjo dal SC?Pa se ti že tako fajn zdi?Pri sprednji je še večja razlika pri vstopu v ovinek.Kot,ko menjaš samo zadnjo.Pri prednji gumi se res bolj pozna-boš vidu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ja za silo sem dal kao dokler ne kupim nove Qrr, sam ne vem če jo bom :whistle: jutr bom pomoje dal še prednjo SC gor, tisto Qrr pa v garažo :).......ma zakon filing je ko iz nagiba naviješ gas pa gre kot po tirih :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma zakon filing je ko iz nagiba naviješ gas pa gre kot po tirih :worship:

Pri prednji pa boš fasciniran kako lažje "pade" motor v ovinek in kako drži linijo v ovinku :worship:

No sprobaj me zanima kaj boš reku,opazil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sonda sej pol enkrt ko bo lep vreme... pa vikend.... pa če SPLOH BOM MENJAL ti pšem na pm pa se zmenmo :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jop jop*** koncn se znebu tega =))

No supr :naughty: kupu si pa oz. boš ? yamaha ? katera ? :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dans meu prvo predavanje iz cestno prometnih prekrškov :)

inštruktorju se tak hudo jebe da je to adijo ne :D

če pr tem ne naredim izpita pa sem uradno zabit : ))))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dans meu prvo predavanje iz cestno prometnih prekrškov :)

inštruktorju se tak hudo jebe da je to adijo ne :D

če pr tem ne naredim izpita pa sem uradno zabit : ))))

To je slabo veš :naughty:

Ker to,da narediš je odvisno od komisije in ne inštruktorja!Tako,da slab inštruktor(če ga potrebuješ)je prej slabo kot dobro!

Če pa že znaš in veš-pol pa super,da imaš takega!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh pa ni to problem sploh :)

edino malo me živcira ko je polovica takih znakov ko jih še v življenju vidu nism.

direkt tabla za prometno nesrečo??? mislim wdf??? kaj če nesreča traja 2 leti?? :slap:

to pa tui... 24 neomejene

avstrijci bodo meli vedno manjšo starostno omejitev mi pa gremo gor z omejitvami

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!