Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

table za prometno nesrečo še nisi videl :blink: ponavadi jo postavijo policaji, in sicer je v obliki trikotnika na tleh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o keri jaz govorim je najverjetneje fiksno pritrjena v tla -tako kot stop znak naprimer.

pa če se ne motim je tabla okrogla.

inštruktor tui reko da je to ena pametna odločitev od tistih zgoraj :D

na andrejevem križu (2x) šparajo z materialom tu pa trošijo za bv :D

najbolj je pa tak ko kakšni znaki pridejo za kočije pa konje pa to. to se te fajn nasmejimo k začne kleti prek njih :D

Popravljeno . Popravil impulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dans meu prvo predavanje iz cestno prometnih prekrškov :)

inštruktorju se tak hudo jebe da je to adijo ne :D

če pr tem ne naredim izpita pa sem uradno zabit : ))))

Men je dol visel ko sem pisal. Pršu not (ene 25folka že piše...)

Matej Ogrinec, bla bla...

Se usedm, v dveh minutah odpisal in šel ven. :rolleyes: (uni še kr pisal :whistle: )

Grem vn na čik. grem gor, pokliče priimk in grem dam z nasmeškom na obrazu.

_stalna praksa :closedeyes: v 14dneh odpisal za A_25Kw in B

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

okoli riti v žep znak naprimer

Ne vem kaj ti ni jasno na tem znaku?Mogoče je tega pri nas res malo,če sploh.V tujini v večjih mestih pa jih je dost!Pa tud prav pridejo!

Recimo,da je tista ulica na novo enosmerna,navigacija pa te pelje vanjo.Ali je daljše delo na cesti in postavijo takšen znak.

Moraš recimo pridit do glavne ulice in te takšni in podobni znaki vodijo,ne pa kot pri nas ko bi dali puščico v desni pika šlus :evilgrin: Ti pa se j...in se znajde kt veš in znaš!Ko ti neka veja ali parkirani avti zakrivajo prometne znaki in mimogrede zapelješ v enosmerno!

Pri nas mogoče to do nekle še gre..naprimer v Rimu pa verjami,da ko kaj iščeš,bi bilo brez teh znakov vse dost težje,(navigacija med stavbami dostkrat zataji)potem ti že itak vsi trobijo in se razburjajo-jz se sicer vživim v to in postanem isti ko oni :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za zdj mam yamaho ybr 125

sm k bom 21 let star pa kupm nek močnejšga xD

in kok si zdei str? kok je motor letnik?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj bi se spalačalo kupiti novi model aprilie RS125 za začetnika. Vema da so stroški (bencin, olje) pa tudi večkrat kaj zarible kot sem bral v temi za rs 125 samo nvm ali bolj zaribava pri starem ali novem modelu?

Lp :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj bi se spalačalo kupiti novi model aprilie RS125 za začetnika. Vema da so stroški (bencin, olje) pa tudi večkrat kaj zarible kot sem bral v temi za rs 125 samo nvm ali bolj zaribava pri starem ali novem modelu?

Lp :rolleyes:

Potem piši v RS temo. Ribne ti usaka na 15ooo Km. (kukr komu_takrat je zdravo zamenjat bat)

Ker letnik? Tistga ki ti je najbol ušeč :closedeyes: 97letnik, če hočeš letet :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem piši v RS temo. Ribne ti usaka na 15ooo Km. (kukr komu_takrat je zdravo zamenjat bat)

Ker letnik? Tistga ki ti je najbol ušeč :closedeyes: 97letnik, če hočeš letet :evilgrin:

Ok mogoce sem res malo temo zgresil... :P

Ampak ker delam izpit za 125ccm do 11kW se zanimam kaj je najboljše kupit ker bi imel raje športni motor kot skuterja....

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@sesir morm rečt da sem kot sopotnik prevozil cel bruselj, amsterdam, nic, antibes, berlin, london, dunaj in maroko, pa se mi je na predavanju zdelo da ta znak vidim prvič v svojem življenju : ))

alpa nisem bil pozoren pa mi ni pado tak v oči tale znakec in mi je zaradi tega se zdel tak tuji : ))

nima veze, čim več znakov tem boljše : ))

alpa čim manj znakov pa se teh tolko bolj držat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@sesir morm rečt da sem kot sopotnik prevozil cel bruselj, amsterdam, nic, antibes, berlin, london, dunaj in maroko, pa se mi je na predavanju zdelo da ta znak vidim prvič v svojem življenju : ))

pol si pa spau zravn :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni važno ke je...tti ko vozi je bedak in kaže motoriste v slabi luči ZELO slabi!

buci buci ... Fovš si mu ker obvlada :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

buci buci ... Fovš si mu ker obvlada :worship:

obvlada ja pa tam v ridi je tut mel srečo :headbang: za tako vožnjo je dirkališče ne pa cesta ka pa ČE bi ga kak avto spregledal tam po dvopasovnici pa tam ko so ride pa bi zapeljal na levo si predstavljaš ka bi blo iz njega .......PALAČINKA ...nisem mu favš ne sploh nee!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

obvlada ja pa tam v ridi je tut mel srečo :headbang: za tako vožnjo je dirkališče ne pa cesta ka pa ČE bi ga kak avto spregledal tam po dvopasovnici pa tam ko so ride pa bi zapeljal na levo si predstavljaš ka bi blo iz njega .......PALAČINKA ...nisem mu favš ne sploh nee!

Ah dej no, treba je mal tvegat :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah dej no, treba je mal tvegat :krneki:

Že res, vendar je ta na posnetku tvegal veliko preveč. Potem pa takšne posnetke vidijo motoristi ki mislijo da motor obvladajo enako dobro in poskusijo vozit preko meje. In mi se sprašujemo zakaj nas imajo za same norce in zakaj toliko mladih motoristov konča v črni kroniki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se ti vid da velik na motosvetu prebiraš :)

preveč

motosekret škoduje zdravju :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že res, vendar je ta na posnetku tvegal veliko preveč. Potem pa takšne posnetke vidijo motoristi ki mislijo da motor obvladajo enako dobro in poskusijo vozit preko meje. In mi se sprašujemo zakaj nas imajo za same norce in zakaj toliko mladih motoristov konča v črni kroniki

daleč od tega... kolikor spremljam, so večinoma mrtvi motoristi stari nad 30 let... torej že "zrela" populacija... neki se potem v tvoji enačbi ne izide ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kdo mu je kriv,da poizkusi neki dela kar ne zna,ne obvlada?Ga kdo sili v to?Eni se tud vozimo po kolenih pa se jih večina še ni ali pa se tudi nikoli ne bodo!Dirke se tud gleda pa zato ne gredo vsi na progo oz. se ne peljejo-mo tako kot dirkači!

In kaj jim naj zdaj jz!Kaj češ na cesti se ti pač lahko kaj zgodi!

Kak ti je usojeno tak pa bo!Je pa res,da včasih izivamo usodo :whistle:

Ne vem,no verjetno nas je več,ki smo se že kdaj tako pelajli

Na youtube eden je črve daj jih še ti,no ker tam vidiš,pa si še motorja ne rabiš kupit :)

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!