Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Imam eno majčkeno vprašanje ki je bol čudno.

Ker delam izpit za 125ccm in se nikoli še nisem vozil s 125ccm me zanima:

*ali menjavaš enako kot pri apn6? [spustiš gas, pritisneš sklopko, prestaviš z nogo, spustiš sklopko, zategneš gas?]

Lp :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kdo mu je kriv,da poizkusi neki dela kar ne zna,ne obvlada?Ga kdo sili v to?Eni se tud vozimo po kolenih pa se jih večina še ni ali pa se tudi nikoli ne bodo!Dirke se tud gleda pa zato ne gredo vsi na progo oz. se ne peljejo-mo tako kot dirkači!

In kaj jim naj zdaj jz!Kaj češ na cesti se ti pač lahko kaj zgodi!

Kak ti je usojeno tak pa bo!Je pa res,da včasih izivamo usodo :whistle:

Ne vem,no verjetno nas je več,ki smo se že kdaj tako pelajli

Na youtube eden je črve daj jih še ti,no ker tam vidiš,pa si še motorja ne rabiš kupit :)

Ne ti ne jest jim ne morema nič. Škoda je le to da potem vsi motoristi izpademo kot totalni norci.

Se pa strinjam da je včasih želja po adrenalinu prevelika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam eno majčkeno vprašanje ki je bol čudno.

Ker delam izpit za 125ccm in se nikoli še nisem vozil s 125ccm me zanima:

*ali menjavaš enako kot pri apn6? [spustiš gas, pritisneš sklopko, prestaviš z nogo, spustiš sklopko, zategneš gas?]

Lp :wacko:

Recimo,da je vse enako.Malo bolj nežen moraš biti s sklopko ko speljuješ,pa gasa glih ne zategni takoj,da ne bi padel :unsure: drugo enako.Bremze ful bolj primejo,bremza se bolj kot ne z prednjo bremzo :whistle:

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Recimo,da je vse enako.Malo bolj nežen moraš biti s sklopko ko speljuješ,pa gasa glih ne zategni takoj,da ne bi padel :unsure: drugo enako.Bremze ful bolj primejo,bremza se bolj kot ne z prednjo bremzo :whistle:

Super. No da moraš biti bolj nežen saj je motor občutljiv mi je jasni :D

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super. No da moraš biti bolj nežen saj je motor občutljiv mi je jasni :D

Lp

Isto je vse kot pri apn. Kolk je pa motor "občutljiv" je pa od samega motorja odvisno nekateri bol nekateri manj.Pa zmer traja da se na nov motor navadiš.

Drugače pa če delaš izpit za 125 vrjetno voziš 125-ko če pa ne sem pa prepričan da ti bo inštruktor razložil kako pa kaj če ga boš vprašal. :krneki:

Popravljeno . Popravil 0b5353n
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

daleč od tega... kolikor spremljam, so večinoma mrtvi motoristi stari nad 30 let... torej že "zrela" populacija... neki se potem v tvoji enačbi ne izide ;)

Mrtvi-stari motoristi. Imajo tudi v povprečju že nekaj več kazenskih kršitev.

Da se voziš po omejitvah pa da te pol napolslepa ženska zbije. To je pa smola. :doze:

___Adrenalin junkey :kava:

...mudelčk ga je mel na polhn v žilah ( in elana tudi)

Slon in sadež:

Levi pas, to je špas

Nč razmišlat samo gas O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sori mogu sm hehe :)

Kolk se sliši banalno,ne boš verjel,koliko jih "pade"ali postavi na nos.Je glih zadnjič v neki kafani razlagal inštruktor kako je bil en mulc pameten,da vse ve,da je že vozil....Potem pa je na poligonu stisnil prednjo bremzo,ko je mel nagnjen motor in...potem pa kao izjava to pa prime :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk se sliši banalno,ne boš verjel,koliko jih "pade"ali postavi na nos.Je glih zadnjič v neki kafani razlagal inštruktor kako je bil en mulc pameten,da vse ve,da je že vozil....Potem pa je na poligonu stisnil prednjo bremzo,ko je mel nagnjen motor in...potem pa kao izjava to pa prime :slap:

V avtošoli sm prej zablokiral prednjo kakor, da bi postavil motor na nos. (FZ6)

Če pa delaš osmico, kjer itq vzmetenje skače gor pa dol zarad obračanja...

Če pa tm stisneš spredno_si pečen :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V avtošoli sm prej zablokiral prednjo kakor, da bi postavil motor na nos. (FZ6)

Nisem mislil motor na prednje kolo!Ampak sebe na nos :unsure: ko "pade"cel na kesl,krmilo,ali pa mu zdrsne prednje kolo in pol tolko,da se ujame ali pade...teh zgodb ima vsak inštruktor....

Fz6n gre pa drugače lepo po prednji :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aia tko na "nos" hehe :rolleyes:

Kako gre na prvo, nisem probaval. Sm biu pa že parkrat bliz :whistle:

1x me je toook prjel, da bi jo na tazadno butnu_pol pa rajš nism nč probavu, ki bi me

inštruktor u kura* poslou :glare: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1x me je toook prjel, da bi jo na tazadno butnu_pol pa rajš nism nč probavu, ki bi me

inštruktor u kura* poslou :glare: :slap:

Jz sem delal izpit z yamaho Sr 125 in ni šla na zadnjo.Pol sem jo pa v enem križišču s sklopko malo dvignil-tolk da kao po zadnjem.Mi je pol inštrunktor reku,če res ne morem iz svoje kože :lol1: in naj ne delam tega,ker je sklopka itak že boga...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slon in sadež:

Levi pas, to je špas

Nč razmišlat samo gas O:-)

Ka mogoče kateri ve kakšen je naslov tej pesmi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam eno uprašanje glede cagivo mito a je možno d je neka drgu različica mitota (kao t močna ) ?' d gre 205?

da ni notr pol kšn kit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lol men je su tut mito po stevcu do konca.... vsi so glih...kup zjebanga, ker bos itak dau 600-1000eur za genralko...v vsakmu primeru

aja..ni mocne pa svoh verzije mitota

Popravljeno . Popravil JMatic
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

xd!!!!!

dj povejte če kj veste!

Tega jst poznam. Sem ga par× ze vidu. Imajo v vasi Hondo CRF 450, Aprilio MX 125, Aprilio RS 125 in tega Mitota.

Dobr je ta Mito, sam jebiga ko pije cez 10 litrov. Sicer je zadnji letnik Seven speed ( sedma brzina ). Tak da ja ... strojcek ni kaj.

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naj mi nekdo pove zakaj ga je tko štartal, kaj se zgodi ko pač 3x v prazno brsne počas itd, pa zakaj je to dobro

Popravljeno . Popravil impulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!