Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

sej že za vikend napovedujejo sonce. :rolleyes:

vikend.. to bo pa res kmal :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vikend.. to bo pa res kmal :glare:

Glej na to z pozitivne strani. Zdaj boš imel čas da se posvetiš vsem tistim stvarem ki si jih zanemarjal. Lahko na primer narediš kakšno seminarsko nalogo za šolo tako kot jaz. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej na to z pozitivne strani. Zdaj boš imel čas da se posvetiš vsem tistim stvarem ki si jih zanemarjal. Lahko na primer narediš kakšno seminarsko nalogo za šolo tako kot jaz. :naughty:

verjemi da sem opazil tudi drugo stran. danes recimo sem šu mal spucat mopedka v garažo :P

namesto seminarske naloge bom pa napisal še kakšno novico oz. članek :) vsaka stvar ima dve plati, se strinjam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vikend.. to bo pa res kmal :glare:

Zdej nevem kolk lahk verjamem temu sam nek na netu sm zasledil da bo v soboto 19°C na Štajerskem... :naughty: :OK: ...lahka sam upam da se to uresniči :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej nevem kolk lahk verjamem temu sam nek na netu sm zasledil da bo v soboto 19°C na Štajerskem... :naughty: :OK: ...lahka sam upam da se to uresniči :D

se prav da grem pogledat čagatorje ta vikend :P al pa vsaj enega izmed njih.. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene neki zanima ... Ko sm kupo Tomosa je že bil akrapovič namontiran in je v prometni knižici vpisan model YR (brez akrapovica je YF) in ma 0,5 kW več kot brz akrapota ... zej pa, kk naj js to policajo dopovem, da nimam akrapovica vpisanga v homologacijo?

(vsem dozdej ko so me ustajli sm lahk normalno odpovedo da je to že vpisano ntr, en mi pa ni hoto vrjet in sm ga koma prepričo)

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene neki zanima ... Ko sm kupo Tomosa je že bil akrapovič namontiran in je v prometni knižici vpisan model YR (brez akrapovica je YF) in ma 0,5 kW več kot brz akrapota ... zej pa, kk naj js to policajo dopovem, da nimam akrapovica vpisanga v homologacijo?

(vsem dozdej ko so me ustajli sm lahk normalno odpovedo da je to že vpisano ntr, en mi pa ni hoto vrjet in sm ga koma prepričo)

:winkiss:

kaj se pa sekiraš, naj ti nabije kazen, potem greš lepo do odvetnika pa naj napiše pritožbo, na koncu pa naj še pokara policijo, zakaj zaposluje kader ki ni sposoben oz. podučen za svoje delo ter kontakt tomosa v kopru da jim razložijo kako gre to.....stroške bo plačalo sodišče, ker bo pritožba sprejeta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

đeri pa najde furgazor pod zadnjim sedežem :)

ej koči tkole si tisto napisov, k da greš v trgovino po liziko... pa sej si dost str da veš da ne gre tok simpl, al si tud ti mal zaostal?

in jst nism nobenga hotu žalt s tistim prejšnim postom, ampak vidm da ga nisi dojel...

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha, sj je ql no :)

ja ni kul če je pa prec neki užaljen... Pa zgleda živi tudi v drugem svetu, da misl da stvari tkole potekajo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naj pada.. se bom vsaj kej učo.. pizda pa ta šola :D

Tako je. :closedeyes: Najbol se je uči k dž pada ( k itq druzga nimaš za delat, no razn še na CADu risat)

Doma mi je net crknu tko, da itq sucks :headbang:

Še dobr, da mam tak šiht, da mam firefox gor in je zakon :whistle:

...Če bi res nalivat začel, je možn da se spere svinjarija od zime DOL.

(peski so še vedno problem :glare: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no racerji, kolk vas bo vozilo na slovenskem dnevu? se še spomnite ko smo se menili, da letos pa gremo....norc, aless, matex, đeri, gizmo,N3jc,...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no racerji, kolk vas bo vozilo na slovenskem dnevu? se še spomnite ko smo se menili, da letos pa gremo....norc, aless, matex, đeri, gizmo,N3jc,...

mislm da čist noben :D

mogoče edin N3jc pa še to ne vem če :D

aja pa norc nima več motorja :) grobnik je za naše razmere trenutno predrag štos... bo še cajt tud za to...

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!