Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

kako pa veš, da jih nimaš? : ))

Če nimaš neki ful povečanega odziranja kilobajtov pol nimaš-

trojanc ti ful linije kuri!

Se mi sploh ne zdi,da je dolgo nazaj,kar sem se fjakal z 125ccm in čakal,da bom lahko kupil kaj močnejšega...Zdaj pa prihajam v leta,ko te vse boli :whistle: No ja skor 2uri pa sem le še mlad :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst na prejšnem kompu nism nč mel nikol antivirusnih, pol se mi je pa enkrat (že ene 20x v karieri) sesu komp, pa sm ga na novo naložu (windows) pa se je takoj spet sesu... vmes mi je ratal antivirusnga naložit in je blo okol 30 virusov pa skor 200 ostalih spywarov... torej čez 200 pizdarij, ene bolj moteče druge manj.... Zdej pa mam avast n mi odlično služi... povem vam da teli antivirusni sploh niso tok brezvezni ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zej mam aviro...nekot najbolša se mi zdi....nod, kasperski,avg nič ni blo zadovoljivo... Drgač sumim da so mi internet odklopli pred dvema tednoma 2x zarad teh virusov...ker naj bi kao pošiljalo sporočila naokoli...

Ne vem kaj naj bi rekel. Mislil sem ti predlagati da zamenjaj antivirusni, če si pa večino najboljših že sprobal pa se ti niso zdeli vredu ... Res pa je da ma vsak svoj okus in če ti avira dobro služi potem super. Drugače pa je bil en super članek na to temo objavljen na partisu, vendar ga ne najdem več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje pottrebujem pomoč :D....a kdo ve kje bi dubu kššne slike strojnih zatičev?...stric google ne najde nc pamtnga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

probaj hardware bolt

men jih je kr velik najdl .)

sm probu ja...sam mere bit to v nerazsatvljivi zvezi tk d vids d neki skup sestavlja..oz. centrira

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ka tj, bo lep vikend al ja?! :P

Nebo :D Pa tbe zadnje cajte sploh ne vidim kje na cesti :D si se zgubo kje al ka :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nebo :D Pa tbe zadnje cajte sploh ne vidim kje na cesti :D si se zgubo kje al ka :D

Ne vozim se še kaj, dž pa mrzlo je ... na mrzlem asfalto se mi pa ne da vozit ker je itak dovgocajtno ko ne mors fajn polagat ;) :P

Nasledn tedn al pa že čez vikend, ko napovedujejo lpo, bom pa ž na cesti :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vozim se še kaj, dž pa mrzlo je ... na mrzlem asfalto se mi pa ne da vozit ker je itak dovgocajtno ko ne mors fajn polagat ;) :P

Nasledn tedn al pa že čez vikend, ko napovedujejo lpo, bom pa ž na cesti :grim

V nedeljo bo 20°C ;) Cisto KUL! :D

Pa se cisto jasno. V soboto bo kao ena 16-18°C, pa osrednja,vzhodnja slovenija mozne plohce. Zahod bo ze menda sonckast.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vozim se še kaj, dž pa mrzlo je ... na mrzlem asfalto se mi pa ne da vozit ker je itak dovgocajtno ko ne mors fajn polagat ;) :P

Ko zagreješ gumo je ok!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko zagreješ gumo je ok!

mokro ... za sm proge (golica, sleme) so mokreee še dolgo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koci........kaj so našitki na lajbiču?

SC tud spredaj?Nič nisi napisal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam en problem z zadnjo žarnico. Ko stisnem zavoro, mi zavorna luč zasveti čisto malo, da komaj zaznaš da zasveti.

Rešitev? Bi mogoče lahko zamenjal + od stop luči in navadne luči? Ker ena nitka je 21W druga pa 5W.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eni se furate...

Jest, pa hydrota čez 50km/h žgem :evilgrin:

Noro!Pridi na obisk!Ga bova mal po mojem ribniku tirala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam en problem z zadnjo žarnico. Ko stisnem zavoro, mi zavorna luč zasveti čisto malo, da komaj zaznaš da zasveti.

Rešitev? Bi mogoče lahko zamenjal + od stop luči in navadne luči? Ker ena nitka je 21W druga pa 5W.

Poglej, če nisi dal žarnice narobe v ležišče. Ker je pozicijska močna 5 W, zavorna pa 21 W. Če imaš samo eno žarnico za pozicijo in stop se pri prižgani poziciji stop sploh ne vidi, ker je tako švoh (5W). Če je tako, samo potegni žarnico iz ležišča in jo obrni za 180 stopinj, ni treba kablov menjat.

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No konc koncov vseeno lepo vreme :D Vsaj na koroškem za zdaj :D Je kdo za kako turco tule ? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AAAAA dans je blo pa majka božja se furat :kva2: heh :D

Svetouno je blo na štajerskem....

Juter bo mnda še bolš..sam kaj kura* ko se morm učit :wacko: :wacko:

Popravljeno . Popravil ARMANY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!