Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

mene pa zanima zakaj mi zadnje bremze na xt ju škriplejo k hudič, pa sm že pobrusiv disk ploščice ene 3x k so ble zažgane pa šekr škriplje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Brejker ... ka ti si že dobo motor iz servisa???

:grrr

:BUA:

Še vsaj en mesc bom ITQ mogu delat za nove gume :cry:

Potem pa še ene 2.5 krat toliko, za eno solidno opremo :yawn:

:doze:

Kdor čaka dočaka

:doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kk je lahka letnik 2009 in 7-speed?

@LuX ja nwm no js ne verjamem da je to res..ziher pa se bo najdu kdo ki bo verjel :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OOOdlično...bo nategnu enga :D

Če kupš Mitota za slabih 1000€ si naredu dobr dil.

Kukr kol je prodajalc zabit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kupš Mitota za slabih 1000€ si naredu dobr dil.

Kukr kol je prodajalc zabit

Aia cene pa nism pogledu.... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kupš Mitota za slabih 1000€ si naredu dobr dil.

Kukr kol je prodajalc zabit

aja????

seveda si naredu dober dil, saj je samo 1000€...

dober dil je za tistega ki si bo ga dal na steno in ga gledal. če bo ga hotel vozit bo mogel kar krepko €€€ vržt noter po mojem kmečkem mnenju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda si naredu dober dil, saj je samo 1000€...

če bo ga hotel vozit bo mogel kar krepko €€€ vržt noter.

:rolleyes: To pa itq.

Sam morš bit prpravln na stroške obnove.

Če pa daš 1000€ in pričakujš, da se boš lahko celo sezono furou...

Si šelebajsk :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm mislu it pa nisem najdu nobenega da bi šu z mano ker mi je bedn sam tm furat sam more bit kr nora stvar ^_^

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm mislu it pa nisem najdu nobenega da bi šu z mano ker mi je bedn sam tm furat sam more bit kr nora stvar ^_^

Se ga tm vidva! Jest bom mel črno full face čelado :whistle: Pa turkizno majco + kratke kopalne hlače xD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja????

seveda si naredu dober dil, saj je samo 1000€...

dober dil je za tistega ki si bo ga dal na steno in ga gledal. če bo ga hotel vozit bo mogel kar krepko €€€ vržt noter po mojem kmečkem mnenju.

bo pa v ceni prišparal vsaj pol generalke. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti bom tle odg.da ne bova tam :topic:

Ga ima foter in ni da ni. Malo pretezko ima sicer balanco ampak je Ok.

V cetrtek ali petek sem v Metliki videl B-Kinga. Zdaj nisem 100% ampak mislim, da je bila KK registracija. Kdo iz tega foruma?

Direkten konkurent mu je Fz6 in hornet!In obadva od teh dveh bolj gresta,sta lažja za vozit in imata boljše bremze!Govorim pa za vse modele do l.2005.Novejših nisem vozil!

Sploh pa se mi je bandit in star in novejši zdel zelo kritičen na meji-oz mi ni vlival pravega zaupanja,da bi ga peljal....

Drugače pa odličen kruzer-sploh ker je cenejši od konkurence!Te razlike,ki sem jih napisal v "normalni" vožnji niti niso tako zelo opazne!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti bom tle odg.da ne bova tam :topic:

Direkten konkurent mu je Fz6 in hornet!In obadva od teh dveh bolj gresta,sta lažja za vozit in imata boljše bremze!Govorim pa za vse modele do l.2005.Novejših nisem vozil!

Sploh pa se mi je bandit in star in novejši zdel zelo kritičen na meji-oz mi ni vlival pravega zaupanja,da bi ga peljal....

Drugače pa odličen kruzer-sploh ker je cenejši od konkurence!Te razlike,ki sem jih napisal v "normalni" vožnji niti niso tako zelo opazne!

Imas popolnoma prav. Je najtezji in najslabsi med temi konkurenti ampak vseeno ni kar tako. Sam nemorem nic rect preko ostalih dveh ker nisem niti enega vozil. Za na morje je to odlicen motor. Majhna poraba, nobenih stroskov pri vzdrzevanju pa se z dodatnim poloklepom je tudi udoben.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ka mogoče kateri ve če obstaja kakšen sprej ali kaj podobnega kar bi lahko uporabil za barvanje tkanine. Če sem natančen na motorističnih hlačah si bi prebarval en odsek ki je rdeče barve na črno, tako da bi bile cele hlače črne barve.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ka mogoče kateri ve če obstaja kakšen sprej ali kaj podobnega kar bi lahko uporabil za barvanje tkanine. Če sem natančen na motorističnih hlačah si bi prebarval en odsek ki je rdeče barve na črno, tako da bi bile cele hlače črne barve.

to sm tud jst enkrat sprašvou pa smo ugotovl da je to bolj težko...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!