Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

@Brejker kak to,da si nisi ko so bili tisti popusti kupil kombinezon v Louis.Kolega je baje(nisem še videl) kupil zelo solidnega enodelnega probiker za 130eu :whistle:

:unsure: :headbang: :unsure:

:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Kdaj je blo to? A so akcije še kr?

(nč ne čekiram za opremo, če dnarja nimam_isto kukr da bi avtonet čekiru za RS250 pa čeprou vem da nimam gnarja) :BUA:

Dei, drugič mi kkšno sporočilo stisn___prooosm

Hvala.

LP

Matej Ogrinec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk bi stala izdelava takšne nalepke oz. dveh??? (ker niti približno neznam ocenit 10€, 20€, 30€,.. .) :rolleyes:

Pa kje to izdelujejo???eno spletno stran sem najdo spacelife.net samo nevem a bi to tam naredili??? ma kdo kakšne izkušnje .)

Mam jst soseda k se s tem ukvarja, tak da če si iz ljubljane, mi pošlješ sliko v photoshopu, jst bom dal njemu pa ti naredi, pa se nekje dobiva pa ti jih dam.,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam jst soseda k se s tem ukvarja, tak da če si iz ljubljane, mi pošlješ sliko v photoshopu, jst bom dal njemu pa ti naredi, pa se nekje dobiva pa ti jih dam.,

no, potem pa računej tudi name :D

bom js zdizajnirou ene par nalepk zame itd., pa te kontaktiram :P

v fotošopu.. se prau je to kašn fajl?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole aprilia mam jst že pripravljeno za zrezat, ker sem frendu delal en teden nazaj. Lahko ti naredim, cena je 5€ za eno. če te slučajn zanima povej, naredim iz dons na jutr.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, potem pa računej tudi name :D

bom js zdizajnirou ene par nalepk zame itd., pa te kontaktiram :P

v fotošopu.. se prau je to kašn fajl?

vektorska slika mora bit, se pravi da je sestavljena iz črt, ne iz pixlov, vektorsko sliko se da povečati do neskončnosti, pa ne izgubi ostrine

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pizda materna pokuru sm se en liter Motula. Kje kupujete 710ko al pa 800? Poceni sevada. Lahko tut na PM kdo napise. Ker tukaj pri nas je draga v pizdo. k0ci bi znal povedat, kako drage so zadeve pri Jersinu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v šentjerneju za cca 8€/L

:blink: A je omejen koliko, minimalno litrov lahko kupiš?

Brat kupuje TTS za 16€.

Pa sm mu povedu, da na forumu lahko za pol cene dobiš liter.

Pa nmi pravi, da moraš vzeti "kao" 50litrov, da se proda za tistih 8€/L.

Koliko je kaj resnice v tem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vektorska slika mora bit, se pravi da je sestavljena iz črt, ne iz pixlov, vektorsko sliko se da povečati do neskončnosti, pa ne izgubi ostrine

no ja.. toj pa poj zajeban :)

ker js bi dou tole #87 delat.. pa da je fluorescentno rumena pa črna obroma ˇˇ +še par ostalih nalepk.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink: A je omejen koliko, minimalno litrov lahko kupiš?

Brat kupuje TTS za 16€.

Pa sm mu povedu, da na forumu lahko za pol cene dobiš liter.

Pa nmi pravi, da moraš vzeti "kao" 50litrov, da se proda za tistih 8€/L.

Koliko je kaj resnice v tem?

bučke prodaja tale tvoj brat, pri temu kjer jaz kupujem lahko tudi samo en liter vzameš, pač za liter je taka cena, in ne za 50 litrov potem 400€ in če potem deliš da dobiš kao 8€/liter

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@k0ci: A po pošti tudi pošilja? Al morš osebno jit tja iskat?

_Motul 710praviš. Zanimivo...

Sva na vezi :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bučke prodaja tale tvoj brat, pri temu kjer jaz kupujem lahko tudi samo en liter vzameš, pač za liter je taka cena, in ne za 50 litrov potem 400€ in če potem deliš da dobiš kao 8€/liter

ej kje dobiš motul 710 za 8e? dej plis povej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje kupujete 710ko al pa 800? Poceni sevada. Lahko tut na PM kdo napise. Ker tukaj pri nas je draga v pizdo. k0ci bi znal povedat, kako drage so zadeve pri Jersinu!

v šentjerneju za cca 8€/L

ena stran nazaj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ima kdo izkušnje z niklanjem ali trdim kromiranjem?

v moji okolici je en, ampak je baje površen glede cilindrov...

ve kdo kje se s tem ukvarjajo, google mi najde nekaj, v kranju, domžalah itd.. rabim vaše izkušnje, pa cene če kdo pozna...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej kje dobiš motul 710 za 8e? dej plis povej

040 541 040, pokliči in se zmeni, mogoče bo tudi po pošti, kaj pa vem, drgače je pa v šentjerneju, takoj za igriščem zaviješ levo in ena bajta dol v kotanji, greš po makadamu ene 50m

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@koci

enkrat smo se menili neki o amortizeru balance....evo citata iz novega motopuls test kawl 636....

No,što se tiče samog amortizera upravljača tiče,nemoj-te zavarati,jer ime ohlins je jedina "kvalitetna" stvar na jemu.Nudi 18položaja tvrdoče,no razlika izmedprvog i 18 položaja ekvivalentna je jednom kliku na pravom aftermarketu proizvodu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pejd u Todivo prašat, tm pomojm use naroči. To je zravn avtohiše Nasmeh al pa tm k je biv učas Janus.

PS. a si šu ti slučajn prejšn vikend v nedeljo na Jezersko in pol naprej v Železno kaplo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej a kdo ve kje naročit pirellijeve gume, pa da niso pretirano drage.

Pri cigani jih naroči mogoče bojo malo rabljne boš pa zato dobo še felne poleg. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri cigani jih naroči mogoče bojo malo rabljne boš pa zato dobo še felne poleg. :)

ok pol bom šu pa kr u AMBRUS tm jih bom zih dobu za male pare. :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pejd u Todivo prašat, tm pomojm use naroči. To je zravn avtohiše Nasmeh al pa tm k je biv učas Janus.

PS. a si šu ti slučajn prejšn vikend v nedeljo na Jezersko in pol naprej v Železno kaplo?

ja šu sm samo na pov jezerskega naprej pa ne k sm mogu enga šlepat s skuterjom nazaj k mu je voda spustila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!