Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Men so pa tablco donz uzel ( le kdo ?!?! ), ker sem imel kao obrableno zadnjo gumo. Pa je bila na vec mestih se dobra, samo na enem mestu, kjer sem drsal enkrat, da ni blo nesrece pa me je zarad tega zafrkaval 20 min. Namesto kazni, pa moram gumo kupit. Hvala Bogu

me zanima kaj bi naredu, ce bi s SLICK varianto me vstavu .... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi lahko en pove kera guma je najboljša za 125 cestaka. Pa to res taka da v ovinku drži kot prbita ker mam zej gor michelin pilot sporty pa mi jo spodnaša v ovinku kak se malo bolj nagneš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi lahko en pove kera guma je najboljša za 125 cestaka. Pa to res taka da v ovinku drži kot prbita ker mam zej gor michelin pilot sporty pa mi jo spodnaša v ovinku kak se malo bolj nagneš.

Pomoje bi blo super če bi dal gor Continental ContiTwist SM Sport. Čeprov so v originalu namenjene 125 SMom bi ble pomoje super tud za cestaka!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje bi blo super če bi dal gor Continental ContiTwist SM Sport. Čeprov so v originalu namenjene 125 SMom bi ble pomoje super tud za cestaka!

Verjetno ja. Ker SMi so pac za hitre ovinke, ko je treba agresivno motor zvlect iz ene strani na drugo, tako da verjetno bi morala zdrzat tudi cestaka, z njegovimi pocasnimi dolgimi ovinki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno ja. Ker SMi so pac za hitre ovinke, ko je treba agresivno motor zvlect iz ene strani na drugo, tako da verjetno bi morala zdrzat tudi cestaka, z njegovimi pocasnimi dolgimi ovinki.

:yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne kupuj tega.. čudna guma, pa grd profil ma :D

Pa ni to to da bi neki orng limalo.... :) Sploh nevem če lahko dobiš dobro gumo teh dimenzij....

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne kupuj tega.. čudna guma, pa grd profil ma :D

Pa ni to to da bi neki orng limalo.... :) Sploh nevem če lahko dobiš dobro gumo teh dimenzij....

Ne jokaj ti, ko nisi sprobal. Verjetno najboljsa teh dimenzij! Razen ce imas kaksno drugo idejo? :whistle: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj da ne? Brez skrbi da sem probal ta Continental.. :)

Na Tomosu... ni mi všeč ;)

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne kupuj tega.. čudna guma, pa grd profil ma :D

Pa ni to to da bi neki orng limalo.... :) Sploh nevem če lahko dobiš dobro gumo teh dimenzij....

Sej kupujem še ne zdaj pač zanima me da bom vedu kero gumo kupt pol ko bo dost keša. Kaj pa ta guma v tem videu. Kokr se da slišat iz pogovora nekje omeni pirelli diablo supercorsa. Je to ta guma gor. Se mogoče da dobit to gumo kje pa če je sploh smiselno imet to gumo gor na 125 za cestno uporabo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej kupujem še ne zdaj pač zanima me da bom vedu kero gumo kupt pol ko bo dost keša. Kaj pa ta guma v tem videu. Kokr se da slišat iz pogovora nekje omeni pirelli diablo supercorsa. Je to ta guma gor. Se mogoče da dobit to gumo kje pa če je sploh smiselno imet to gumo gor na 125 za cestno uporabo.

tole je pirelli supercorsa 3.................nevem če boš tto gumo sploh zagrel na delovno temparaturo na cesti....drgač jo pa furajo na tej yamahi v prvenstvu 180ccm.............zdej odvisn kok voziš........kr supercorsa 2 je na rski delala odličn na mariji reki, drgač sam je pa ne bi dal gor, kr je prevč dnara, pa da jo še pol izkoristiš ne :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej kupujem še ne zdaj pač zanima me da bom vedu kero gumo kupt pol ko bo dost keša. Kaj pa ta guma v tem videu. Kokr se da slišat iz pogovora nekje omeni pirelli diablo supercorsa. Je to ta guma gor. Se mogoče da dobit to gumo kje pa če je sploh smiselno imet to gumo gor na 125 za cestno uporabo.

http://yamahar125.com/forum/viewtopic.php?f=2&t=8

Ne pise tocno katere so gor na CUP verziji! Sicer pa za R125 bojo tut Contijevke cisto KUL!

Ce pa hoces dimenzije 150/60 pa vzemi Pirelli Dragon ( EVO ) ali pa Pirelli Diablo! ( isti kurac, samo diablo je novejsa )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://yamahar125.com/forum/viewtopic.php?f=2&t=8

Ne pise tocno katere so gor na CUP verziji! Sicer pa za R125 bojo tut Contijevke cisto KUL!

Ce pa hoces dimenzije 150/60 pa vzemi Pirelli Dragon ( EVO ) ali pa Pirelli Diablo! ( isti kurac, samo diablo je novejsa )

po videu sodeč so supercorsa3, drgač pa 150/60 je qualifier za cesto taboljš, so pa pirelli dragon tud baje kr ok :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ne more dat teh dimenzij na felno kaj ste loleki.. če bi mel 120 /150-160 bi pa lahko dobil prave gume ja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ne more dat teh dimenzij na felno kaj ste loleki.. če bi mel 120 /150-160 bi pa lahko dobil prave gume ja :)

ja sej kulk pa ma dimenzije drgač?? 110/130 ne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

110 spredaj pa 130 zadaj so dimenzije ja. A to se pa drgač dobijo te pirelli supercorsa gume v teh dimenzijah? Pač kupil bi tako gumo za katero bi vedel da res drži kot pribita da mi je ne bo nekje sredi ovinka odneslo. Je pa problem ja ker verjetno supercorse ne bi dosti segrel sploh. Kaj pa pirelli sport demon? A ni blo pred časom neki govora da naj bi bila kao najboljša cestna guma za 125?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

18042009064.jpg

tko se guma zjeba se že 1 mesc s tako vozm

u matr :P maš pa jajca :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po videu sodeč so supercorsa3, drgač pa 150/60 je qualifier za cesto taboljš, so pa pirelli dragon tud baje kr ok :rolleyes:

tole je diablo supercorsa, sej guma je že super ja, sam cena je taka da te na rit vrže hehe :whistle: za tole malo dimenzijo ne vem kok je, je pa za 120/180 dimezijo cena 640€/komplet :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole je diablo supercorsa, sej guma je že super ja, sam cena je taka da te na rit vrže hehe :whistle: za tole malo dimenzijo ne vem kok je, je pa za 120/180 dimezijo cena 640€/komplet :)

kaj so fukjeni hahah :D :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole je diablo supercorsa, sej guma je že super ja, sam cena je taka da te na rit vrže hehe :whistle: za tole malo dimenzijo ne vem kok je, je pa za 120/180 dimezijo cena 640€/komplet :)

too much :evilgrin: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal huda cena je ja.

Drugače pa za tiste ki kopujete "športne gume" in se na to ne spoznate najbolj :). Ni nujno da bo "boljša" guma dejansko dobra. Kupit je potrebno namensko gumo, ker recimo supercorso na yamahi 125 nima kej delat za po cesti, jst je še za na pisto ne bi gor dajal. Jst jo imam na mille in vem da jo ne segrejem na delovno temperaturo po cesti, kje jo bo šele 125ka.

Na tak švoh motor je najbolje dat kako sport touring gumo, ki se bo hitro segrela, držala bo pa sigurno veliko bolj koker je šofer sposoben.

Dimenzije se pa držite priporočene, zakaj je tako je blo že predebatiran, ni pa zaključek nič kaj prijeten.

Popravljeno . Popravil Dolenc™
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dolenc, si pa pozabil eno glavno lastnost teh malih dimenzij........zmes za 130 gumo ni enaka zmesi 180/190 gume, za te ozke gume je zmes prilagojena motorju, saj imajo ponavadi take gume manjši motorji, tako da je zmes gume narejena za recimo 125ccm mopede, in jo pomojem segreješ enako hitro kot pri 1000ccm mopedu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Delno je to res, sicer to vem tud jst že nekaj časa, ampak sem potem razmišlov od kje to sploh vem :D.

Pa sem šel pogledat na pirelijevo stran in so vse gume označene za isti hitrostni razred (W), razlika je samo v kajstvemkeri oznaki ki predstavlja obremenitev al nekaj takega, ki pa normalno da bo različna, saj gume nimajo iste stične površine in tudi mase ne take. Tko da tukaj pride do razlik. Da bi pa čisto za vsako gumo prilagajali zmes...

Če se motim me popravi, ker zdele ne bom mogu spat dok to ne raziščem :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa pirelli sport demon? A ni blo pred časom neki govora da naj bi bila kao najboljša cestna guma za 125?

Sport demon je (men se zdi) una guma k ma na začetku in dezena narisanga angelčka. Pol k jo pa znucaš se pa dezen znuca tko, da je slika hudička... A če me spomin ne vara je samo za večje motorje. 1000ccm+

ala Hayabusa in Kawasaki 14 a.k.a. Hayabusa killer :P __za male motorje še ni bilo govora__

Je bila ja. Mal bi mogu pobrskat (ti bi mogu brskat).

Sm pa jest spraševal...

Sisir prau: Pirelli

Jest pa: Qualifire-DUNLOP :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!