Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Mi lahko en pove kera guma je najboljša za 125 cestaka. Pa to res taka da v ovinku drži kot prbita ker mam zej gor michelin pilot sporty pa mi jo spodnaša v ovinku kak se malo bolj nagneš.
Ce pa hoces dimenzije 150/60 pa vzemi Pirelli Dragon ( EVO ) ali pa Pirelli Diablo! ( isti kurac, samo diablo je novejsa )

Ta odgovor je tapravi :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa pirelli sport demon?

To sm jest meu neki cajta na 125-ki. S continentalom sem biu 100x bl zadovoln, je pa res da je bla ta že preparela.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek: kk se je pa Motul 710 podražo pod 17€ ga ni...edina 12€ piše na bolhi samo ko greš na njihovo spletno stran pa tam pol piše 17€ :eek: 17€ za liter pa ga zakurnim med vikendu :D bo treba na TTS preklopit tistega se še dobi za 10€ :whistle:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

par strani nazaj je kontat od enga, ki ga ima po 8€...

Je tudi podrazal :) Sem sel iskat pa sem vzel 10€ pa nisem imel potem dovolj ( pa je koleg dodal ) ! Reko je da zdaj bo imel po 15€ MINIMALNO , ker neki strajkajo z uvozom al kaj :S

Mislim pa, da na 2 taktnem na 2€ nebos gledau. TTS je pa se vedno biu najbolj pocen :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi kdo pove kaj moram narediti, zdej ko sem motor prodal. Grem do enega posrednika, naredim kupoprodajno pogodbo (od kupca rabim samo njegove podatke, ali mora biti zraven?), pol grem na upravno enoto overt podpis. A če motor odjavim, bom dobil kaj denarja od zavarovanja nazaj, ali samo od cestnine?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od kupca rabiš podatke...js sm dal tistemu ki je men prodal motor samo kopijo osebne in prometne pa je naredil kupoprodajno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi kdo pove kaj moram narediti, zdej ko sem motor prodal. Grem do enega posrednika, naredim kupoprodajno pogodbo (od kupca rabim samo njegove podatke, ali mora biti zraven?), pol grem na upravno enoto overt podpis. A če motor odjavim, bom dobil kaj denarja od zavarovanja nazaj, ali samo od cestnine?

a si mu dal nove ploščice zravn? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi kdo pove kaj moram narediti, zdej ko sem motor prodal. Grem do enega posrednika, naredim kupoprodajno pogodbo (od kupca rabim samo njegove podatke, ali mora biti zraven?), pol grem na upravno enoto overt podpis. A če motor odjavim, bom dobil kaj denarja od zavarovanja nazaj, ali samo od cestnine?

Sam vse njegove podatke rabiš.Nazaj boš dobil cestnino(par eu) in v primeru,če pri zavarovanju nisi uveljavljal popusta na neodjavo tudi del zavarovanja.Drugače nič!

Motor ne boš odjavil pač pa prodal.Ker če ga boš odjavil boš mogu še odjavo plačat on pa potem nove tablice :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, pa če hočem tistih par € dobit mi mora kopijo nove prometne poslat, pa seveda mojo staro nazaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, pa če hočem tistih par € dobit mi mora kopijo nove prometne poslat, pa seveda mojo staro nazaj?

Ja čeprav mislim,da bodo staro kar tam obdržali.Kopijo svoje naredi ti,kopijo nove in pa zelo fino in veliko manj komplikacij,če ti pošlje še kopijo nove zavarovalne police!Sploh ,da neseš na svojo zavarovalnico in si brez skrbi.Jz sem prodal motor.Jim nesel kupoprodajno in kopijo nove prometne pa so mi še kar pošiljali položnice in me na koncu hoteli tožit(9mesecev po prodaji).Nakar sem dobesedno ponorel in nato so ugotovili,da so celo oni meni dolžni 56eu.

V glavnem od takrat naprej želim kopijo nove zavarovalne police in nikoli ni nobenih problemov.Na zavarovalnici in pri vračilu cestnine pa so veseli :P

P.S

Po cestnino še nikoli nisem šel :) sem šele zdaj pomislil koliko sem jim že pustil,če seštejem :hmm:

Bo treba začet hodit :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hornič haha... toto pa poznam :)

PEJTE TO LIMAT TJA V 50 CICIMICI!!!!

Kmal bom 125cc :worship: . Pizda končno. Zdej delam izpit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sam vseen to pejt tja limat tam je bl taka populacija :D

A je kdo gledu zdle Okus po hitrosti na tv slo 1 ? :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!