Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

dober nacho burger nardiš? : ))

ja k seb delam malco ga mam tok nafukanganot, da nakonc iz folije kr zlijm v usta to kar mi ostane :evilgrin:

brejkr kdaj se ga gremo zasmokat :afro1: prlet do mene mi je še neki suprskunka ostal, za enga bo hihi

zadnč sm kr slona za domu jahow tuk sm biv prbit hehe

sam domačo kadim :unsure:

Blah ... stari naslednj tedn smo nekje v kamniku na neki festi. Mogoce celo priletim s ksno RS 125 ( rave+Giannelli,sportne membrane, sportn filter... ) pa pridem na en burger. Pa ce nebo dober bo joj! :D

Kdai to? A za pruga maja v 5k? V petek delam ja_od 4ih naprej. Lahko me pa prej pokličš da bom zazihr jest delu.(Matej: 041/801-275)

Če pa glih nebom delu ti pa garantiram, da slb nebo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

faak ko se mi je dons neki čudnga zgodl. učer smo bli u diskaču vs prbit sploh nism vedu kaj se dogaja pol sm šu pa lepo dumu in dons se mi ta filing ponovi ob 6h zvečer spet. glavo sem mel drugje nism vedu kaj nej delam ko robot sem bil res grozen občutek. pa nism nč pil/kadil kr naenkrat sm mislu da bom umru. :unsure: :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo js pa jutr zjutraj grem na turo... Prevozim slovenijo, hrvaško, bosno... Se vidimo čez en tedn :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

faak ko se mi je dons neki čudnga zgodl. učer smo bli u diskaču vs prbit sploh nism vedu kaj se dogaja pol sm šu pa lepo dumu in dons se mi ta filing ponovi ob 6h zvečer spet. glavo sem mel drugje nism vedu kaj nej delam ko robot sem bil res grozen občutek. pa nism nč pil/kadil kr naenkrat sm mislu da bom umru. :unsure: :wacko:

to tak je ko jaz focn stisnem heh heh heh :P

Evo js pa jutr zjutraj grem na turo... Prevozim slovenijo, hrvaško, bosno... Se vidimo čez en tedn :D

kok dauč si ti že kaj fural tvojo yamahco, al bo to zaj tvoja prva dalša fura? : )))

dost sreče na cest pa obilo užitkov!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to tak je ko jaz focn stisnem heh heh heh :P

kok dauč si ti že kaj fural tvojo yamahco, al bo to zaj tvoja prva dalša fura? : )))

dost sreče na cest pa obilo užitkov!

Ma naredo sm že na dan kakih 400 kilometrov... Res je pa da še nisem biv na taki dalši turi... Enkrat je treba ...Upam sam da nebo vreme fejst zajebalo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo js pa jutr zjutraj grem na turo... Prevozim slovenijo, hrvaško, bosno... Se vidimo čez en tedn :D

Glih danes sem hotu pomagat motoristu z aprilijo pegaso,ko jo je tiščal iz avtocete dol,cel švicn....motor crknil...pa pravi tip hvala bogu glih hodim iz Sarajeva... :whistle:

Veliko sreče na poti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja če ga nimam. misliš da bi visu na motosvetu če bi ga meu arrr

Eh ponoči se furat je pa beda. Čeprav dokler sem imel TZR je blo dokaj kul :). Vendar težnja po močnejšem motorju me je prisilila, da sem jo prodal in sedaj izvem, da se lahko izpit(republiške ter glavno vožnjo) dela pri 16. Do sedaj sem naredil zdravniški za 125cc :). Sedaj pa z 6ko od dedka počakat do septembra ni druge.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh ponoči se furat je pa beda. Čeprav dokler sem imel TZR je blo dokaj kul :) . Vendar težnja po močnejšem motorju me je prisilila, da sem jo prodal in sedaj izvem, da se lahko izpit(republiške ter glavno vožnjo) dela pri 16. Do sedaj sem naredil zdravniški za 125cc :) . Sedaj pa z 6ko od dedka počakat do septembra ni druge.

Enako je bilo pri meni, s tem da sem jst imel ze Huso doma ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

faak ko se mi je dons neki čudnga zgodl. učer smo bli u diskaču vs prbit sploh nism vedu kaj se dogaja pol sm šu pa lepo dumu in dons se mi ta filing ponovi ob 6h zvečer spet. glavo sem mel drugje nism vedu kaj nej delam ko robot sem bil res grozen občutek. pa nism nč pil/kadil kr naenkrat sm mislu da bom umru. :unsure: :wacko:

Temu se reče: FLASH BACK :worship:

Meni se je pa prav ponoči najboljše voziti :)

Z atxom sm se ga najraj ponoč žez vas gonu. Cesto poznam u nulo, vidš če ti gre kkšn nasprot pa še use skp mislš da greš 2x hitrej kukr podnevi :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Temu se reče: FLASH BACK :worship:

ta flash back traja že 4. dan...sicer ne več tok k prej samo čutm ga pa še zmer. :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm :unsure:

Al si se zastrupu z pijačo.

Al pa maš SVINJSKO GRIPO :alien1:

Ja če je zadeva resna...pejt k zdravniku :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kdo ve približno koliko stane preizkušnja za avto, za 1 dan?

Če je zavarovanje za avto že plačano in imaš zraven polico pride okoli 15eu-20eu(vpis in tablici)zavarovanje pa pride okol 20eu-25eu verjetno za 3dni.Za 5dni pa malenkost več-ni velike razlike in je razlika samo pri zavarovanju.

Za 1 dan neobstaja! :whistle:

Za motor je 12eu vpis in tablica,če pa nimaš zavarovanja pa je skupno 27eu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!