Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Burek me too ! :D enako naredu kto ti se mi ni dalo čakat 2 leti pa sem šu delat aja za info tisti k ste stari 18+ lahko idete delat k jst & burek pa dobite za 25KW ! :D

Japajade zdj boš reku da se pa še splača; Sem preračunal ta izpit pride useskupi 60k (tistih par ur kokr maš za odvozet, pa še use te stvari) in zdj maš 1 let prei izpit za kurčevih 25kW :slap: CAR SI

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vožnjo, to je tist k se vozš po mestu in izven mesta, zadi pa vozi inštruktor v avtu in ti govori kaj in kam....

Pol, na koncu maš pa glavno in dobiš izpit :OK:

Če ne, bi čaku še enlo leto .)

Kok te je pa pršlo???

Sam to se res ne splača po moje...jst nobenmu nč plaču pa mam že neomejeno skor en let :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Japajade zdj boš reku da se pa še splača; Sem preračunal ta izpit pride useskupi 60k (tistih par ur kokr maš za odvozet, pa še use te stvari) in zdj maš 1 let prei izpit za kurčevih 25kW :slap: CAR SI

vidiš kok si da ne rečem kaj...pa takoj napadaš ljudi .........meni je prišlo vse skupaj 12k .....60k nevme od kje ..........narediš glavo 1 uro vožnje in to je to pizda glej če ti ni jasno ne stoj neki napadat folk! kaj se delaš pametnga!

Lahko pa bureka plašraš k je tudi on naredu ...........ti pa kr veselo nabijaj naprej !

Aja btw teh kurčevih 25KW pametnjakovič jedan .......lahko naredim tako da vozim odblokiranga 600cc motorja pa bilo kerga enostavno kupim blokado 20k blokiraš reg. narediš tehnični v prometno se napiše 25kw isti dan ti mehanik odvezeme blokado in imaš 600cc ki ga boš imel kr en lep cajt ti pa naprej se delaj pametnega daleč boš pršu CAR ! :D

Popravljeno . Popravil AiroH
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....

Aja btw teh kurčevih 25KW pametnjakovič jedan .......lahko naredim tako da vozim odblokiranga 600cc motorja pa bilo kerga enostavno kupim blokado 20k blokiraš reg. narediš tehnični v prometno se napiše 25kw isti dan ti mehanik odvezeme blokado in imaš 600cc ki ga boš imel kr en lep cajt ti pa naprej se delaj pametnega daleč boš pršu CAR ! :D

No potem bos pa ti car ko bos mel odblokirano 600ko pa v prometni 25kW bos kako pizdarijo naredo,pa lahko da drugace ne bos ti kriv pa zaradi teh 25kW bos,ker ti bojo rekli isto kot da neb mel registriranga motorja,pa se zavarovanje bos mogo razliko placat,pa v najslabsem primeru komu tudi celo zivljenje placevat,....res da je fajn da mas 600ko pa 25kW sam ko pa do cesa pride pa ni fajn....sem hoto dat ati v fazerja blokado pa homologacijo sam sem se premislo,ker nikol ne ves kdaj pride do kake nesrece.....

Pa blokada ti ni 20k ampak te vse skup pride 90k!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obstaja pa še tretja možnost in ta je, da se voziš brez izpita (Tuki na Brezovici je polno takih)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žiga! Eni rabmo, veš? Ne splača se pa če ne rabš, logično.... Pa sej ni treba napizdavat folka takoj.... .)

cena blokade se pa razlikuje od znamke do znamke:

Za Hondo Hornet - 130k sit

Za Hondo CBR600F - 47k sit

Za Suzukija SV650 - 17k sit

Za Suzukija GSX-R600(original se ne dobi) aftermarket je pa - 45k sit->Ta cena velja za vse motorje kjer se ne dobi original blokade

In za kak drug motor je pač drgač!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa blokada ti ni 20k ampak te vse skup pride 90k!!!!

Z750... blokada+vgradnja+vpis v homologacijski kartonček= 20k :OK:

Burek... zakaj pa ti rabš 25kW... a si ugotovu da je honda bl ku*ac :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z750... blokada+vgradnja+vpis v homologacijski kartonček= 20k :OK:

Burek... zakaj pa ti rabš 25kW... a si ugotovu da je honda bl ku*ac :P

Ne, ne Honda je zakon, sam k je predrag tale 2T... Pa ja tud to da nikamor ne gre...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, ne Honda je zakon, sam k je predrag tale 2T... Pa ja tud to da nikamor ne gre...

Kam pa bo šou 600ccm motor z blokado na 25kW :slap: Šou bo okol 150, tko da ti je isto kot da bi meu še NSR-ko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj ni :?

sej pol ma motor 25kw, omejitev je pa 0.16kw/kg

se pravi da mora biti motor potem težak vsaj 156.25kg, mislim da jih suzuki ima toliko :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj ni :?

sej pol ma motor 25kw, omejitev je pa 0.16kw/kg

se pravi da mora biti motor potem težak vsaj 156.25kg, mislim da jih suzuki ima toliko :?

Mogoče. Koliko pa ima kg? Samo res. :hmm:

Čudno bi bilo, da bi imel gsxr-a, pa ne bi nikamor šel. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

suzi gsx 600 ma 161kg

yamaha r6 ma 161kg

to je za model 06

starejši model ma mogoče kak kg več

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No potem bos pa ti car ko bos mel odblokirano 600ko pa v prometni 25kW bos kako pizdarijo naredo,pa lahko da drugace ne bos ti kriv pa zaradi teh 25kW bos,ker ti bojo rekli isto kot da neb mel registriranga motorja,pa se zavarovanje bos mogo razliko placat,pa v najslabsem primeru komu tudi celo zivljenje placevat,....res da je fajn da mas 600ko pa 25kW sam ko pa do cesa pride pa ni fajn....sem hoto dat ati v fazerja blokado pa homologacijo sam sem se premislo,ker nikol ne ves kdaj pride do kake nesrece.....

Pa blokada ti ni 20k ampak te vse skup pride 90k!!!!

ma WTF man kaj ti ni jasno ? pa Burek ti je lepo povedal cene buča!

20k ti je za kawasakije ..........

na evo tukaj vam link za tiste k še vedno mislite da so to pravlice :S

http://www.tlo-bikeshop.de/product_info.ph...-auf-25-kw.html

Tu je za hondo CBR se najde še za ostale motorje kr pobrskate gor ! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma dobi se za vse motorje,vsaj aftermarket če že original ne :)

Drgač pa kok se splača je čist relativna zadeva...nekaterim se nekaterim se ne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk vas gre s tle na grobnik :?

Lahk bi se ob keri uri dol dobli na bencinski al pa kje da kako recemo :?

jst grem verjetno... mogoče že v sredo drugač pačetrtk zjutri :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst grem...v četrtk dopoldne dol pa pozno popoldne(upam da še podnev)nazaj :)

Bi blo fajn če bi se zmenil da bi šli skp ker jst ne vem če bi najdu sam .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!