Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

A kdo kej več ve o bencinu 100LL ?? Drugač je za avione samo ga lahko dobim mal pa bi ga dau u šestko :whistle: sam nvm kok hitr bi mi zaribou ker je baje neki umes med navadno stotko pa metanolom al neki tazga...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj frend je mel v svojem skutrju BAJE neki 140 oktanskega, neki modelarskega...je govoril okoli, tko da ce je bilo res...potem se nimas bat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@HOZI: ej čez sleme na šoštanj je pa res odlična cesta...men je bolše kot golica :D

ka nisi povedu da si se tam vozu? bi mal pršu nasproti :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj drug vikend spet grem ker me je res čisto navdušla ta cesta :whistle::D

dj če se ti lubi a mi bi poslal PM kdaj boš šou

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@HOZI: ej čez sleme na šoštanj je pa res odlična cesta...men je bolše kot golica :D

Sonda ti pa maš včasih res smešne....sej prav se človk vsaj mal nasmeji :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sonda ti pa maš včasih res smešne....sej prav se človk vsaj mal nasmeji :D

????

res mi je odličan cesta...ne preveč strma za moja jajca itd. golica je pa po počasni strani prestrma za mojega prdeca :D ga morem skos vozit u 1 in 2gi nad 10k čene nikamor nepridem :D

črna-sleme-šoštanj ;) :naughty:

Popravljeno . Popravil sonda
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ga morem skos vozit u 1 in 2gi nad 10k čene nikamor nepridem :D

Če hočeš bit res hiter vse ccm vozi gor v teh dveh prestavah :naughty: dol proti Radljam pa....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dj če se ti lubi a mi bi poslal PM kdaj boš šou

lj jih ritopike.. "lubi-bubi" :) c c c

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

85 + Km/h______________________PO VODI :worship:

Od A6 quatrota hidro, poganja moj zadnji pogonski del. Dobr sem mu naredil, hehe :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pobi, ka lahko js avto registriram za manj kot mesec dni? oz zavarujem... dokler pač trenutnem lastniku ne poteče registracija.. ? in kolk me to pride?? :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pobi, ka lahko js avto registriram za manj kot mesec dni? oz zavarujem... dokler pač trenutnem lastniku ne poteče registracija.. ? in kolk me to pride?? :winkiss:

Ja lahko!V tem primeru pač samo plačaš zavarovanje za avto in prometno.Čez en mesec pa tehnični,zavarovanje,cestno takso,prometno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole sem danes dobil na mail:

Zdravo Stran www.avtopikanet je okužena z trojanskim konjem, ki naloži vračunalnik lažni antivirusni program. Zraven ure v opravilni vrstici pase pojavi moder ščit. Ta potem začne skenirati sistem in kao najdemnožico virusov na računalniku. Seveda jih lahko odstranite le z nakupomtega programa.Še enkrat naj povdarim da gre za lažen antivirusni program, ki ga je zapovrhu še težko odstraniti iz računalnika.V bližnji prihodnosti se izogibajte obisku www.(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com). Upam da bojoadministratorji problem čimprej rešili.

Popravljeno . Popravil sharka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole sem danes dobil na mail:

Zdravo Stran www.avtopikanet je okužena z trojanskim konjem, ki naloži vračunalnik lažni antivirusni program. Zraven ure v opravilni vrstici pase pojavi moder ščit. Ta potem začne skenirati sistem in kao najdemnožico virusov na računalniku. Seveda jih lahko odstranite le z nakupomtega programa.Še enkrat naj povdarim da gre za lažen antivirusni program, ki ga je zapovrhu še težko odstraniti iz računalnika.V bližnji prihodnosti se izogibajte obisku www.(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com). Upam da bojoadministratorji problem čimprej rešili.

Ka to morš kak specifičen oglas pogledat al ka ? Al zadostuje le obisk avtoneta?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lol?

Vejžda na motosvetu so trije konji... zle lih preskakujejo tvoj požarni zid, pazi se...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!