Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

fantje.. sprobal včeraj :)

ahja.. brez besed :D TRGA!!!!!!!!!!!!!... ...!!!!!!! :)

ne morš da vrjameš kašn zvok.. res.. akrapoviči nardijo tuki svoje! :D

Na R1 zgleda ta tablica ko,da so postali Avstrici :whistle: mopi pa pravi...Po moje ti je kr mal žal,da ne plačuješ teh 30eu na mesec več in in imaš R1 pri bajti :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na R1 zgleda ta tablica ko,da so postali Avstrici :whistle: mopi pa pravi...Po moje ti je kr mal žal,da ne plačuješ teh 30eu na mesec več in in imaš R1 pri bajti :naughty: :naughty: :naughty:

yap, orginal nosilc + velka tablca grdo izpadeta na R1. :D no ja.. ta motor je res čist drug svet, bi se splačal tut 50€ več na mesc dt, hehe :) je dal za vse skupaj + akrapoviči, 14k€.. z vsemi popusti :)

fifty, nc te ni vec vidt?

jah lj kuko je.. al sm na šihtu, al pa se po cele dneve furam ^^ umes se pa na kšni hitri pjački ustavm. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje.. sprobal včeraj :)

ahja.. brez besed :D TRGA!!!!!!!!!!!!!... ...!!!!!!! :)

ne morš da vrjameš kašn zvok.. res.. akrapoviči nardijo tuki svoje! :D

post-5337-1242554113_thumb.jpg

post-5337-1242554177_thumb.jpg

post-5337-1242554228_thumb.jpg

post-5337-1242554293_thumb.jpg

nov nosilc za tablco je pa že naročen :)

..cuuj .. koojk ma končno.? ghost rider ..aa ×)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..cuuj .. koojk ma končno.? ghost rider ..aa ×)

pametno vprašanje ... a ni dojst da veš da gre 300 ?

kupmo motor, važno da ma končno največjo, sej vozne lastnosti sploh niso pomembne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..cuuj .. koojk ma končno.? ghost rider ..aa ×)

hahaha

to so te lublanske čefurske :D

boli te kurac za vse, sam da ma 342km/h končno :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo tule ma v profilo napisano motocikel: se mi zdi da aprillia 250 pa še yamaha yz 250 (f?) ... rabim da ga baram mavo o yamahi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo tule ma v profilo napisano motocikel: se mi zdi da aprillia 250 pa še yamaha yz 250 (f?) ... rabim da ga baram mavo o yamahi :)

kermi1

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..mene pa neki zanima ... kiro 125 enduro se najbolj spalača kupit..vi ziher vete..! .. (×

aprilia rs 125 al pa čagiva mito

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@brejker enkrat si nekje spraševal za gležnjarje z ščitniki pa se mi ne da iskat tk,da ti bom kr tu napisal :whistle:

Šepić commerce www.motooprema.hr v Zagrebu jih imajo. SIDI streetburner 1440kun in SIDI Blade 1080kun.Sam men se zdi to ful preveč za gležnarje!Dobiš že dobre škornje!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahaha

to so te lublanske čefurske :D

boli te kurac za vse, sam da ma 342km/h končno :D

al pa k podobni osebki gledajo kolk maš na števcu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

al pa k podobni osebki gledajo kolk maš na števcu :P

In sprašujejo če gre res samo 18 na uro (resno :worship: ) in poj zakwa nimam števca za hitrost B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zrihtana, sam še nove ročke čakam (trenutno uporabljam bratovo s suzike :whistle: ) pa opletene lajtnge

post-9362-1242852407_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zrihtana, sam še nove ročke čakam (trenutno uporabljam bratovo s suzike :whistle: ) pa opletene lajtnge

Sam si popravljal poliester?Kaj zdaj maš pokrov na keslu,da je črn?

Kero ročko?Frend je dal pred leti na R1 l.98 ročko od zx9r l.98 pa mu je bremza zablokirala ko je parkrat stisnil.Bateki niso popustili :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sam sem popravljal, sej vidiš zadaj na okenski polici še ostanek barve v sprayu :D na keslu je pokrov ja, drgač je zelen spodi :) aja glede ročke, moj in gsxr600k6 pa verjetno še ker drug moped imata identične zavorne čeljusti (tokico), zavorni cilinder(nissin) ter rezervoarček olja, tako da ročka gre gor plug n play varianta, sam barve je druge

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je ista seriska,če naročiš v Louis recimo pol ja.Ker na pogled sta ble unidve tud enaki.Imajo pa sigurno kateri modeli iste,kot zgleda v tvojem.Maš mal sreče :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!