Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

bong je zakon, ena najbol zdravih metod uživanja marihuane (jst ga mam za ak47 in tu trga gate :smoke: ) pršpona

k0ci je zakon!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k morš lih mumile jest da uživaš :D

eh itak da ni tak na hard : ))

je pač popestritev -isto kt alko hehe : )) nism ti jaz nek addict haha :D rajš kadim tiste par krat na mesc hemp ko pa se filam vsaki dan z nikotinom in od tega nč druga nimam kak pa prazne žepe pa zadah : ))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k morš lih mumile jest da uživaš :D

Trava je mehka droga.

K d bi Šnopc pil. Sei ga ne piješ skos, pa noben ne reče da si šnopcoholik.

neki na to varjanto to izgleda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo, je že kdo od vas vozo Hondo FMX 650 ?

Glih za odtenek bolje kot dr400 suzuki!je pa še yamaha xt660r boljš.Ne vem kaj te zanima.Na zadnjo gre v prvi.V drugi že z muko...Slabo gre no.Na yamahi lahko menjaš zobnik pa ima še vedno enako končno hitrost,v pospeških pa honde ni nikjer.Še vedno pa gre KTM bolj!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ma kdo od vas ko mate blokado na 25KW kasko, da vem kulk prbližn kej nanese? :whistle:

a ne gre po vrednosti motorja kasko? drgač pa če ne kupuješ novo, se ti ne splača, ker ti povem da je pregrešno drago

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A nis prej omenu, da si pedeR?

Pedr nebi zase nikol reku da je pedr.

Majo se za geje.

(že tko al tko so so se zabiti v tla rodil :headbang: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj menite o husqwarni wre letnik 99?prevoženih 11k kilometrov odlično ohranjena.17KW.predvsem me zanima cena in pa dobavljivost delov pa če se fejst kvari to.pomojm se nebi smelo glede na to da ni zlo navito z 24KM.

lp.dejan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj menite o husqwarni wre letnik 99?prevoženih 11k kilometrov odlično ohranjena.17KW.predvsem me zanima cena in pa dobavljivost delov pa če se fejst kvari to.pomojm se nebi smelo glede na to da ni zlo navito z 24KM.

lp.dejan

Ce se jst ne motim ima model WRE enako masino kot SMS torej ... priblizno 32 konjev xD

Kvarijo se te motorji zelo malo ( se posebaj novi ). Nekaj napak je bilo, ker se je ob ciscenju olja prescipnila cevka za olje, ampak je na novejsih modelih to popravljeno. To pa je bil tudi edini vzrok ribanja. Dele se bo po novem dobilo na vseh BMW servisih ( avto ), ker bodo menda uvedli KAR 5 NOVIH uradnih servisov. Drugace so deli za 2 takt modele nekako po taki ceni kot za japonce ( pri pooblascenih prodajalcih ! )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mudellllll_:

kašn pogon pa ma to

kaj menite o husqwarni wre letnik 99?prevoženih 11k kilometrov odlično ohranjena.17KW.predvsem me zanima cena in pa dobavljivost delov pa če se fejst kvari to.pomojm se nebi smelo glede na to da ni zlo navito z 24KM.

lp.dejan

menim da realnih kilometrov sigurno nima

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

menim da realnih kilometrov sigurno nima

Moja RSka ima od lani april do letos zacetek maja prevozenih 50km. Ce me razumes.

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!