Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

aj je tle kdo ki obvlada matematko? drugi letnik gimnazije, logoritemska funkcija pa pa še neki, kdor res zna naj se mi javi na Pm pa dobi za pir

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm ravno ogret, prejšno soboto smo ravn maturo pisal, v ponedeljek je pa še ustni.

Samo jest bi najprej pir potem lažje razmišljam :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo, ker je brat sesul prejšnjega, smo kupili drugega saxoja, 1.6 16V, 124HP @ 920kg :devil:

post-9362-1244731475_thumb.jpg

A je to tale?

http://www.avtonet/_AVTO/ad.asp?ID=2536466&show=1

Mi smo ga tud gledal... Sam če ga je tvoj tmau kupu, nebo nič :unsure:

@lux: Nissan silvia s13,14,15,_180sx,200sx,240sx,... :whistle:

Moje zadnje sanje, glede avtomobila: Mitsubishi eclipse :kva1:

Motor za hitrosti, avto za driftat :yawn:

Kko smo zanč postavljal objekte za sk8 kontest :lol1:

Slika:

post-20043-1244746106_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ni to ta z linka, sem ga šel gledat pa ni vreden svojega dnara......avto je kompleten štrihan (z renojevo srebrno barvo), to se vidi ker pri barvanju niso niti gumijastih tesnil oken odstranili, vrata prtljažnika imajo napihnjeno površino (spodaj rjavi), nima klime (kot je napisano), totalno prazen akumulator, ker se niti ena lučka ne prižge oz. niti malo ne zagori, tako da ga je mojster moral na kleme vžgat,počena ena meglenka, tako da bi jo moral menjat za tehničnega, ima samo en airbag, volan ni v usnju, če ne daješ gasa crkne (ne laufa na štantgasu), avto stoji tam že en čas ker ročna skos grabi, zadnje levo kolo ima pol centi lufta pa še kej bi se našlo, tako da jaz za tisto ne bi dal več kot 1,5k€, edino kar se mi je res dopadlo so bile OZ feltne in čisto nove gume toyo proxes 195/45-15 (original dimenzija)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

106 t16 :hmm: prvič slišim, vem da imaš rally verzijo (dobrih 100hp) ter S16 (120hp)

pol maš pa še 4x4 peđo 1.6 turbo 16

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uf :eek: to pa je zverina, sam nekako dvomim da je tole serijski avto, a si ziher da je to takole iz tovarne zapeljalo :hmm: , ker če je, ga je pomojem še težje dobiti kot V6 cliota

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je če mene prašaš je bla ena določena serija s turbinami ja.. maš kr neki takih posnetkov. tale na posnetku je še mal dodelan :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem :hmm: google ne najde nič o tem t16 4x4 verziji, lahko da je to naknadno predelano pa so mu potem sami dodali oznako T namesto S, da bi bila pa samo majhna serija pa tudi težko verjetno, preveliki stroški razvoja za tako maloserijski avto, razen če je avto stal bivših 15MIO SIT

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem :hmm: google ne najde nič o tem t16 4x4 verziji, lahko da je to naknadno predelano pa so mu potem sami dodali oznako T namesto S

ja kaj pa 4x4 pogon mislm da ni kr tko to predelat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh to ni nič problem za tiste ki vejo kaj delajo, saj lahko na netu kupiš kit za saxoja recimo, mašina za v prtljažnik (vse dobiš v paketu, od kletke, nosilcev, preme, menjalnika,.. ), lahko izbiraš med hondino V-Tec mašino ali od hayabuse, s turbino, nanese mislim da okoli 500hp na zadnjih kolesih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh to ni nič problem za tiste ki vejo kaj delajo, saj lahko na netu kupiš kit za saxoja recimo, mašina za v prtljažnik (vse dobiš v paketu, od kletke, nosilcev, preme, menjalnika,.. ), lahko izbiraš med hondino V-Tec mašino ali od hayabuse, s turbino, nanese mislim da okoli 500hp na zadnjih kolesih

haha.. pa da te pol zadn konc prehiteva čez ovinke:D kok pa so taki kiti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol maš pa še 4x4 peđo 1.6 turbo 16

:grrr Predelava. In to pošteno PREMIŠLJENA!

Če bi francoz tak avto (govorimo o citroenu. peĐoju,... ) Tak avto serijsko vn dal, bi tud tanovga Focusa

wanabe rally replico 4x4 pogon naredu. Je pa na spredne (a bje vseen zadk odnaša) kukr kol_to ni to.

ja kaj pa 4x4 pogon mislm da ni kr tko to predelat

Na isto mašino tžko. Če najdš komplet sklopko + zadno gred da paše na menjalnik od obstoječe mašine.. bi šlo

Lahko pa komplet getribe menjaš. Bate pa pustiš. Kar se pol bol splača komplet mašino od kkšnga subaruja uzet.

Popravljeno . Popravil Brejker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

par 10K funtov

eh pol brezveze bolš da bi si sam naredu tko k ma gokard. povezou obe kolesi pa zubnik gor to pa povezou z verigo na mašino od motorja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja za to varjanto:

Sm jest študeru da bi Renault 5ko predelal.

Obe obesi od BMWja + servo volan

Mašina od honde + turbo

Body work bi pa doma naredu brez problema. Le pr homologaciji bi mogu dobit papirje od enga

k ma full body kit na avto, mal številke spremenit, pa je.

Sam k bi rabu po lastno delavnico!!!

Vse skupaj bi me pa prišlo: slabe 4ooo€

Tm nek +-700€

Pa da štejem Carbon + one off drift mašina_bi se pa kr luštn prodal vse skupaj :unsure:

A kaj ko nimam prostora. Mt teži, da če bom pod njeno streho, da nesmem met svojega avtomobila (ker ve, da bi kupu ena jajca in pol

skos šraufu :headbang: )

Groba zasnova je taka: http://www.lightson.ro/wp-content/gallery/...allpaper_04.jpg

Čeprav bojkotiram in zaničujem nemško moto industrijo mi je ta zasnova od VWja ušeč. Ker je funkcionalna.

sorry lux :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja za to varjanto:

Sm jest študeru da bi Renault 5ko predelal.

Obe obesi od BMWja + servo volan

Mašina od honde + turbo

Body work bi pa doma naredu brez problema. Le pr homologaciji bi mogu dobit papirje od enga

k ma full body kit na avto, mal številke spremenit, pa je.

Sam k bi rabu po lastno delavnico!!!

Vse skupaj bi me pa prišlo: slabe 4ooo€

Tm nek +-700€

Pa da štejem Carbon + one off drift mašina_bi se pa kr luštn prodal vse skupaj :unsure:

A kaj ko nimam prostora. Mt teži, da če bom pod njeno streho, da nesmem met svojega avtomobila (ker ve, da bi kupu ena jajca in pol

skos šraufu :headbang: )

Groba zasnova je taka: http://www.lightson.ro/wp-content/gallery/...allpaper_04.jpg

Čeprav bojkotiram in zaničujem nemško moto industrijo mi je ta zasnova od VWja ušeč. Ker je funkcionalna.

sorry lux :unsure:

se popolnmoa strinjam s tabo tut že sam kej hotu štramt:D pa ni tpravga urodja pa prostora.. je pa res da k enkrat začneš morš končt ne pa da se naveličaš pa da pol tm stuji pa propada.. glede nemške avtoindustrije pa dvomm da je kšna bolša.. :alien1::winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede nemške avtoindustrije pa dvomm da je kšna bolša.. :alien1::winkiss:

Jest jih ne prenašam zarad osebnih razlogov. Glede WW 2 so me tko, preluftal, da se mi gnusjo.

Bmw je dobra firma ker majo "športne" avtomobile. Zakaj so športni, ker majo na zadne pogon.

Zakaj pol francozi nikol ne nrdijo kej tazga serijskega? Dost swab zanje. A igrajo na varnost, in bla bla bla

Pa zdej ŽE S5 bmw, monopol ufurava in kupuje propadle firme.

Dobr so firme vsaj žive. A vs keš gre v nemčijo :SS

Kar znajo nemci delat so modelarske drobnarije :unsure:

Graupner/JR je pa zakon :whistle:

Pa še to v sodelovanju z JAPONSKO :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KRUTA, AMPAK DOBRA....

Narkoman in gobavec

V zaporu sta bila narkoman in gobavec.

Narkoman sedi in kadi travo, gobavec pa se, ves nervozen, praska.

Od silnega praskanja mu odpade roka in jo vrže skozi okno.

Mine nekaj časa, gobavca zasrbi druga roka in se prične drgniti ob zid.

Odpade mu tudi druga roka, pa jo zagrabi z zobmi in vrže skozi okno.

Narkoman opazuje dogajanje, mota joint in flegmatično spremlja dogajanje.

Gobavca prične srbeti noga, se prične drgniti ob zid in mu noga odpade.

Zagrabi jo z zobmi, se nekako privleče do okenca in jo vrže skozi rešetke.

Narkoman, že ves nakajen, reče:

- "O, jebemti, še malo pa boš zunaj" !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar znajo nemci delat so modelarske drobnarije :unsure:

Graupner/JR je pa zakon :whistle:

Pa še to v sodelovanju z JAPONSKO :worship:

To je ze res ja, da ma Graupner zelo kvalitetne izdelke, samo sem kljub temu menja, da so zeeelooo precenjeni, kar je tipicno za celotno nemsko industrijo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je ze res ja, da ma Graupner zelo kvalitetne izdelke, samo sem kljub temu menja, da so zeeelooo precenjeni, kar je tipicno za celotno nemsko industrijo...

kokr dnarja tok muske...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!