Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

To je ze res ja, da ma Graupner zelo kvalitetne izdelke, samo sem kljub temu menja, da so zeeelooo precenjeni, kar je tipicno za celotno nemsko industrijo...

Niti ne. Jest sm dal 70€ za R16sprejemnik. Pa veš, da mi ni žal. Imam ga sedaj že drugo leto, in dela tipi topi. Brez motenj in česar koli, pa sem ga že ene parkrat orng usu z modelom dol (easy star_DS na soriški planini)

Če pa pogledaš Kitajce, trenutno. Ja to se ti pa lahko obrne. Sam nism še nč kupu iz tm, ker vozim NITRO+Metanol :evilgrin:

To je tisto pravo. Čeprov se bom mogu kaj kmalu v jezk ugriznt, ko bom kupoval komponente za čoln_motor bo vsaj 45Amperski :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse skupaj bi me pa prišlo: slabe 4ooo€

Tm nek +-700€

Pa da štejem Carbon + one off drift mašina_bi se pa kr luštn prodal vse skupaj :unsure:

A kaj ko nimam prostora. Mt teži, da če bom pod njeno streho, da nesmem met svojega avtomobila (ker ve, da bi kupu ena jajca in pol

skos šraufu :headbang: )

Groba zasnova je taka: http://www.lightson.ro/wp-content/gallery/...allpaper_04.jpg

Čeprav bojkotiram in zaničujem nemško moto industrijo mi je ta zasnova od VWja ušeč. Ker je funkcionalna.

sorry lux :unsure:

Naredi kar hočeš, itak imam tako prikazno zato ker to znmako vozim.

Sem drugače za Japonce in Nemce (razen BMW mi ni kaj pri srcu)

Ti rajši meni povej če se splača hidroplan kupt. Če ta zadeva res dejansko leti, ker sem slišal komentarje da ni tako kot na youtube ko res lahko letaš z njim, da se lahko samo par metrov dvigne potem pa pade. Imaš kaj izkušenj s tem? Samo jaz gledam to zadevo za ene 100€ in ne vem če je to sploh vredu. Kaj bolj profi pa ne bom kupoval zaenkrat, ker ne vem če bi imel potem sploh čas se ukvarjat s tem.

Drugače se odločam med hidroplanom in letalom. Za hidroplan imam reko zraven hiše samo je preveč deroča, bi se pa našel kakšen tolmun samo ne vem če je tam dosti prostora. Drugače imam pa v bližini 2 jezera. Za letalo pa tko ni problema. Kaj priporočaš?

Popravljeno . Popravil _LuX_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti rajši meni povej če se splača hidroplan kupt. Če ta zadeva res dejansko leti, ker sem slišal komentarje da ni tako kot na youtube ko res lahko letaš z njim, da se lahko samo par metrov dvigne potem pa pade. Imaš kaj izkušenj s tem? Samo jaz gledam to zadevo za ene 100€ in ne vem če je to sploh vredu. Kaj bolj profi pa ne bom kupoval zaenkrat, ker ne vem če bi imel potem sploh čas se ukvarjat s tem.

Drugače se odločam med hidroplanom in letalom. Za hidroplan imam reko zraven hiše samo je preveč deroča, bi se pa našel kakšen tolmun samo ne vem če je tam dosti prostora. Drugače imam pa v bližini 2 jezera. Za letalo pa tko ni problema. Kaj priporočaš?

To je lari fari ! Ne tč ne mš. Če se hočeš začeti ukvarjat z modelarstvom, kolikor toliko "zares".

Si kupi Easy starja :rolleyes: na modelarji.com je o tem veliko napisanega!

Če pa še nimaš nikakršnih izkušenj, z letenjem (nagib,smer,višina in plin) boš denar za "hidroplan" vrgel čez okno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako kot je napisal Brejker - EasyStar pa nic drugega

Drgac pa prvo probaj kak simulator ali pa obvezno najdi nekoga, ki te bo naucil letet, drgac bos takoj zgubil vso veselje do tega hobija

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako kot je napisal Brejker - EasyStar pa nic drugega

Drgac pa prvo probaj kak simulator ali pa obvezno najdi nekoga, ki te bo naucil letet, drgac bos takoj zgubil vso veselje do tega hobija

http://www.lovecnacene.si/jadralna-letala-easystar/m/266419/

To je to ane? Tole dost velik zgleda, pomojm se bom kr odloču za nakup, samo da tole maturo skup spacam.

A morm potem še kaj zravn kupit, al je to vse?

Popravljeno . Popravil _LuX_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.der-schweighofer.at/artikel/749...%2521%2521%2521

jaz ti priporocam nekaj takeg. Tukaj je zraven tudi regler, servo motorja pa lepilo.

Potrebujes samo se SPREJEMNIK in ODDAJNIK.

Oddajnik oz. RV napravo itak mores kupit, mogoce celo rabljeno (poglej na forum.modelarji.com pod rubriko mali oglasi) ali pa kupis novo. Take osnovne sploh niso tak drage + sprejemnik je vsepovsod ze zraven.

http://www.der-schweighofer.at/artikel/690..._mah_senderakku

tole je recimo super stvarca za malo denarja in ti ostane tudi v naprej.

Imas pa se eno moznost, ki je morda celo najboljsa:

http://www.der-schweighofer.at/artikel/749...verfuegbar%2521

Stane 260€, ampak je noter vse. torej RTF - ready to fly!

mas celotno letalo, motor, servo, lepilo, sprejemnik, oddajnik, celo baterijo, polnicel baterij...

Kupi to in si za celotno letosnjo sezono priskrbljen, z oddajnikom pa celo se naprej.

Popravljeno . Popravil Gixxer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa sem danes praktično končal Pilatusa PC-9, v katerega še samo pritrdim motorcek, ki je tud že doma

slika-007.jpg

In pa F-22, ki se dela že kr nekaj časa, ampak glavno da bo :D

trenutno stanje je pa tako:

slika-010.jpg

slika-012.jpg

Drgač pa lux, ko si napisal da je kr velika stvar - večje je letalo, bolj mirno je za letet. Seveda to ne pomeni, da si takoj kupis jadralca ki ima 3m.

Ti mali letalčeki, ki imajo premer pod 1m so pa sicer ko obvladas super, so pa lahko tudi zelo divji oz. živčni.

Tak da ta EasyStar je res idealna zadeva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no če se komu da delat referat o ločilih, cca 8 strani v 12 pisavi plus primeri.

cena odvisna od ocene:

1: 0€

2:15€

3:20€

4:25€

5:30€

rok oddaje do tega petka!

če kdo hoče zaslužit kaj zravn se naj kar javi po pm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slovenski pravopis: ločila

(teoretična predstavitev in primeri iz prakse)

Pisava: Times New Roman, 12, razmak: 1, 5.

Obseg: najmanj 10 strani, in sicer:

1. stran 2. stran 3. – 9. stran 10. stran

Naslovna stran: Kazalo Tekst in slikovno gradivo Seznam uporabljene literature

nebom vas nategnu preveč ne skrbet : ))

edn se je že javu drgač, tisti referat keri bo bolši tistega bom oddau :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uwaa_dons sm gorjance prevozu :rolleyes: Sicer ne z motorjem. Ovinki so pa fajni !

KKšni znaki so res bedn postavleni.

Dolg desni ovinek.

Omejitev 40!

Prepelješ 6m ovinka, konec omejitve 40 :unsure:

So pa dans kolega na KTM660 SM pojebal policaji na Mariji reki!

20€ je dobu kazni k je čez polno prehitevu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uwaa_dons sm gorjance prevozu :rolleyes: Sicer ne z motorjem. Ovinki so pa fajni !

KKšni znaki so res bedn postavleni.

Dolg desni ovinek.

Omejitev 40!

Prepelješ 6m ovinka, konec omejitve 40 :unsure:

So pa dans kolega na KTM660 SM pojebal policaji na Mariji reki!

20€ je dobu kazni k je čez polno prehitevu.

Ta znak pa res ni BEDNU postavljen, k bi vedu koliko jih je tam že odletelu! Tam kar lepo počas, so pa preplastil unga k je 180

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vrjetno si mislil 200€? ali pač?

:grrr 20

so pa preplastil unga k je 180

Ja tist je lepo urihtan. Mogoče manjka črta na sredini. K sm šu gor sm vidu šleparja k je dol vozu in sm se mu mal odmaknu na desno.

Pol sm šele vidu kok je širok ovink :rolleyes: Če bi bla pa komplet cesta tok široka, bi blo pa čist adijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So pa dans kolega na KTM660 SM pojebal policaji na Mariji reki!

20€ je dobu kazni k je čez polno prehitevu.

Men je pa Marija reka v pizdi!Ni mi všeč,preveč zaprto.Mi je Golica 100krat bolj všeč!No za SM je verjetno ok!

Prijatelj z SM660 pa je dobu 125eu,ker je prehiteval na polni črti.125,ker je plačal v času,drugače 250eu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to pa je že bolj realno. ker vem da prehitevanje že polno črto je ena hijših kršitev v cpp in je kazen enaka kot vožnja skoz rdečo, kar pa niti približno ni 20€ :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol je pa mene nafarbu :glare:

Scena je bla, da je prvi dan vozu nov motor (KTM) in pomoje ni hotu priznt, da je tok

visoko kazn dobu :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol je pa mene nafarbu :glare:

Scena je bla, da je prvi dan vozu nov motor (KTM) in pomoje ni hotu priznt, da je tok

visoko kazn dobu :slap:

Kaj nisi povedal,da kupuje?Imam enega za prodat 2008 letnik-poceni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta znak pa res ni BEDNU postavljen, k bi vedu koliko jih je tam že odletelu! Tam kar lepo počas, so pa preplastil unga k je 180

Tale ovinek 40 na uro, gre komot s 140 cez :D hahaha sprobano xD

:grrr 20

Ja tist je lepo urihtan. Mogoče manjka črta na sredini. K sm šu gor sm vidu šleparja k je dol vozu in sm se mu mal odmaknu na desno.

Pol sm šele vidu kok je širok ovink :rolleyes: Če bi bla pa komplet cesta tok široka, bi blo pa čist adijo.

Crte so danes popoldan naredili. Mas sreco, da tistega ovinka nisi prej videl. KATASTROFA!

Pred 3-4 dnevi je eden spet barval cesto na Gorjancih. Menda mu je avto izsilil prednost preko naselja (iz dvorisca)

Pridi ti rajsi z motorjem ;) S kombinezonom obvezno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mas sreco, da tistega ovinka nisi prej videl. KATASTROFA!

Pridi ti rajsi z motorjem ;) S kombinezonom obvezno!

Sm ga vidu ja. Letos sm prvič čez pelu (da sm jest vozu). Mamo sorodnike v Zemlju. Tko da sm dostkrat v Beli Krajini.

Bom šu z mototam. Komaj čakam, pravzaprav :rolleyes: Vmes ko bom šel proti obali. Pol pa naprej proti meji :evilgrin: Tisti so tud fajni :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!