Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

kako kej bremzate po mokrem (kakšno razmerje). Jst sm dons na vožnji vozu skos po džju in ceste čist mokre. Pridm do križišča med vilharjevo pa topniško(ki je znana po zlo gladkem asvaltu "drsališče". No začnem bremzat in mi odnese spredno gumo ampak sem takoj popustil da nisem odletel. Pogledam desno in vidim dva avtomobila zmečkana sred križišča. Pridem domov pogledam na internet 24ur in poročajo o novi nesreči na tem istem križišču k je 30letnica podrla semafor :headbang: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako kej bremzate po mokrem (kakšno razmerje). Jst sm dons na vožnji vozu skos po džju in ceste čist mokre. No začnem bremzat in mi odnese spredno gumo ampak sem takoj popustil da nisem odletel.

Večino časa bremzam samo na prednjo.Z zadnjo si samo pomagam nastavit motor,pa še to zelo redko.Oz. uporabljam zadnjo zavoro samo,ko se peljem resnično prehitro :whistle: ali,če se je potrebno kje res naglo ustavit!

Tud na suhem zdrsne prednja guma,če preveč stisneš.Vse v življenju je potrebno počet z občutkom!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako kej bremzate po mokrem (kakšno razmerje). Jst sm dons na vožnji vozu skos po džju in ceste čist mokre. Pridm do križišča med vilharjevo pa topniško(ki je znana po zlo gladkem asvaltu "drsališče". No začnem bremzat in mi odnese spredno gumo ampak sem takoj popustil da nisem odletel. Pogledam desno in vidim dva avtomobila zmečkana sred križišča. Pridem domov pogledam na internet 24ur in poročajo o novi nesreči na tem istem križišču k je 30letnica podrla semafor :headbang: .

jst sm vedno po občutku, bolj nežno, tudi kot je sesir reku... bolj se preusmeriš na zadnjo bremzo... vendar sm kljub vsemu imel šolo dobra 2 tedna nazaj, da grem po tanove rajš počas, pa tud če sm mokr k ps, kot pa hitro pa pol na koncu na tleh... si isto mokr, pa še poškodovan...

drugače pa tiste ceste, sploh vilharjeve se je prekleto za bat že v vročem sončnem vremenu kaj šele v dežju

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupite boljše gume :whistle:

2x... na 24ur vsak drugi pizdi da se pri 30km/h ne more ustaviti pred semaforjem... jaz vidim problem v gumah, no pa če imaš abs ti tudi dosti pomaga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz tudi vidim problem v gumah.. in dejansko je to ker narod kupuje gume za 25€ komad.. Sej nemoreš drugega pričakovat :)

Rs da nebi blo slabo če se cesta zrihta ampak v prvi vrsti pa gume.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz tudi vidim problem v gumah.. in dejansko je to ker narod kupuje gume za 25€ komad.. Sej nemoreš drugega pričakovat :)

Rs da nebi blo slabo če se cesta zrihta ampak v prvi vrsti pa gume.

glavn da maš ti fajn gume :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz tudi vidim problem v gumah.. in dejansko je to ker narod kupuje gume za 25€ komad.. Sej nemoreš drugega pričakovat :)

Rs da nebi blo slabo če se cesta zrihta ampak v prvi vrsti pa gume.

Saj ne rečem,da ni dost na gumah,cesti,sploh mokri cesti.Vendar ti moraš svoj motor in gume poznat,da veš česa so sposobne tvoje gume!

Je dost problem tudi v tem,ker verjetno "nihče" ne sproba kdaj v "varnih" pogojih zabremzat na več načinov in videt kako se motor kdaj obnaša.Tako v mokrem kot v suhem je potrebno sprobat!Vaja dela mojstra!Pa še bolj spoznaš motor,kaj zmore in kako se obnaša v takšnih trenutkih!

Ne vem kolk ste brali vendar...jz vedno sprobam z motorjem rahlo pobremzat v ovinku kako se obnaša.Pa ne,ker se firbčen ali ker bi rad padel.Pač pa zato,ker se ti na cesti lahko kaj hitro zgodi kaj nepričakovanega in potem vsaj približno veš kako se bo obnašal motor in se ti lahko posvetiš temu kako boš rešil nastalo situacijo!Namesto,da bi se ukvarjal s tem kaj dela motor!Ni glih fino ko "prinetiš" v ovinek,potem pa kak traktor sredi ovinki,stisneš prvič v življenju nagnjen bremzo in....Ampak kot sem napisal takšne stvari se sprobajo v "varnih" pogojih in z občutkom,ki se potem stopnjuje! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz tudi vidim problem v gumah.. in dejansko je to ker narod kupuje gume za 25€ komad.. Sej nemoreš drugega pričakovat :)

Rs da nebi blo slabo če se cesta zrihta ampak v prvi vrsti pa gume.

neumnost na kubik

pa moje gume niso ble 25€na komad...

nekaj je tud od gum ampak, velik več pa od asfalta...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes končal prvi letnik.

Kak pa vam starim sabljam gre faks

jst pa 1letnik srednje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest pa sam še čakam da jutri uradno dobimo spričeval da zaključim 3. letnik gimnazije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neumnost na kubik

pa moje gume niso ble 25€na komad...

nekaj je tud od gum ampak, velik več pa od asfalta...

Za avto sem mislil ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm mel pa zadni del mature zdej pa čakam na rezultate tk da sm konec...

zaključen 4.letnik

O ja :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm pa nov šiht dobu :naughty:

Švasam na CO2 :naughty: Plačan sm za to .)

Ja moj sanjski JOB za med počitnce !!!

Delam to kar me VESELI, pa budale mi še plačajo :OK::OK::OK::OK::OK: Nimaš lebšga (edin vreme mal že mury)

Popravljeno . Popravil Brejker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm pa nov šiht dobu :naughty:

Švasam na CO2 :naughty: Plačan sm za to .)

Ja moj sanjski JOB za med počitnce !!!

Delam to kar me VESELI, pa budale mi še plačajo :OK::OK::OK::OK::OK: Nimaš lebšga (edin vreme mal že mury)

Maš pa srečo ;) sej vreme bi mogl že nasledn tedn bit bolš, usaj tak so rekl... (pol pa spet pasja vročina...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maš pa srečo ;) sej vreme bi mogl že nasledn tedn bit bolš, usaj tak so rekl... (pol pa spet pasja vročina.. .)

kr nej bo vroče. Mi je že dvakrat odpadla vožnja v tem tednu (učer pa dons) :headbang::headbang: . Zdej je pa treba čakat do pondelka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kr nej bo vroče. Mi je že dvakrat odpadla vožnja v tem tednu (učer pa dons) :headbang::headbang: . Zdej je pa treba čakat do pondelka.

se nebi mogel bolj strinjat s tabo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!