Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Lani sem šu jest kr brez, k nism sploh vedu da jo rabš :D Ups, pol morm it tudi jest zjutrej iskat.... Če ne pa bomo mal bolj pazli za kak kreš... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

znoru bom !!!

tipo mi rece da bo ustimal po naslednem dezju !!! iao iao .... mhm .... kaj to nekik sm zaseldil ... aja to rabis tisto od zavarovalnice zelena karta ..... samo zakaj ?? a ti kao zavarovalnica ne krije stroskov v tujini al kko ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

znoru bom !!!

tipo mi rece da bo ustimal po naslednem dezju !!! iao iao .... mhm .... kaj to nekik sm zaseldil ... aja to rabis tisto od zavarovalnice zelena karta ..... samo zakaj ?? a ti kao zavarovalnica ne krije stroskov v tujini al kko ?

zeleno karto ravno zato rabiš...če se furaš v tujini in se ti kaj zgodi da pol ti zavarovalnca krije... če zelene kartice nimaš pol ti nič ne krijejo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zeleno karto ravno zato rabiš...če se furaš v tujini in se ti kaj zgodi da pol ti zavarovalnca krije... če zelene kartice nimaš pol ti nič ne krijejo

ja ja sej pol sm prow mislu .. sm mal bedno napisu .... :slap:

hvala honda :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:BUA: ej zdej so spremenil napoved.....baje bo dž :BUA:

tko da jst sm skeptičen al bi šou al ne :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:BUA: ej zdej so spremenil napoved.....baje bo dž :BUA:

tko da jst sm skeptičen al bi šou al ne :?

Mah... možne popoldanske nevihte ampak ušejmo da ne bodo. Jst grem 100%, ker morm gapiju pelat hrbteničnik, k ga je doma pozabu :slap:

Jutr ob 9h zbor na Kongresnem trgu v Ljubljani. Pride nej vs čim več, da bomo dž odgnal :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma zeleno karto pa sred tedna res ni problem dobit...stane te jurja...dobiš jo pa na vseh tehničnih pregledih pa še na zavarovalnicah menda...drgač pa če res nimaš kje dobit ti garantiram da jo do 8ih zvečer dobiš v interservice na letališki :)

problem je v tem da je izbira med biljardom pa 20minutnem pešačenjem do miklošičke, kjer pa ne morš mim d ne greš na kebapčija, tko d zelena karta stane dejansko 1490 SIT :BUA: :lol:

kok ns pol jutr dol leti?

če noujo doma mi čist zamuril kr sm mev kao "zvit" gležen bom js dol, sam gremo pa iz dolenske smeri

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zeleno karto ravno zato rabiš...če se furaš v tujini in se ti kaj zgodi da pol ti zavarovalnca krije... če zelene kartice nimaš pol ti nič ne krijejo

Ja menda za CRO res ne rabš...drgač pa krije ti zavarovalnca le del stroška če nardiš pizdarijo če nimaš zelene karte .)

Ja jst tut ju3 grem,se dobimo na kongrescu,sam če že zju3 kšno kaplco dežja vidm ni šans da grem...tut po poti če pride do kšnga dežja se obrnm...MI pejt zravn bova skp pred džjom bežala :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot zanalašč ju3 bo dež po celi slovenji! upam Da ne in da se uni kreteni tam motijo :D

uglavnem link: http://www.arso.gov.si/podro~cja/vreme_in_...oved_slika.html

:BUA: :o :BUA: :o :eek:

znoru bom !!!

tipo mi rece da bo ustimal po naslednem dezju !!! iao iao ....

:OK: u petk mam ze motor :OK: no saj upam .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tkole je... k usi jokate neki za dž pa to... sm se odloču, da grem jutr s killroyom z avtom, tko da mene ne čakat na kongrescu... :unsure:

Če pride kdo dol, se vidmo tm .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja menda za CRO res ne rabš...drgač pa krije ti zavarovalnca le del stroška če nardiš pizdarijo če nimaš zelene karte .)

Ja jst tut ju3 grem,se dobimo na kongrescu,sam če že zju3 kšno kaplco dežja vidm ni šans da grem...tut po poti če pride do kšnga dežja se obrnm...MI pejt zravn bova skp pred džjom bežala :P

zutri ogledamo situacijo vremena....pol pa pokličem kej in ti sporočim če bova skp bežala :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst tut ne :BUA:

glih ta dan se more dž tle srat :angry: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vreme fucked up the situation :P

Upam da majo vsaj dol kej bolš vreme čeprov dvomim .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma bodo zvečer povedal uni k so bli dol...čeprov po moje je blo dost bedno dol tko da se zna zgodit da bodo prestavli .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!