Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Ovinki so res lepi, sam policajev pa tut mate tam ko listja pa trave.

Ko sem se zadnjič peljal od nm proti metliko so me 2x vstavli (brez kazni). :wacko: Baje da so imeli akcijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ovinki so res lepi, sam policajev pa tut mate tam ko listja pa trave.

Ko sem se zadnjič peljal od nm proti metliko so me 2x vstavli (brez kazni). :wacko: Baje da so imeli akcijo.

Sej majo vedno akcije. Ena 4-5 mest je kjer te lahko vstavijo, tam gres pocasneje in je to to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej majo vedno akcije. Ena 4-5 mest je kjer te lahko vstavijo, tam gres pocasneje in je to to.

Jest se itak vedno peljem po omejitvah. svojih da ne bo pomote :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pobi. Najdu sm eno lusno slikco na compu. ni za verjet.

rs250.jpg

Od nekdanje bratranc ima tale moped. :D Zdej, ker je nekdanja, je rajsi negrem uprasat, ksn zadek ima to, zato bom rajsi vas prasal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, tale zadek je vreden lih en tolk ko cela aprilia, od MV Aguste F4 je :D

je pa ja poliesterski in tak stane do 100eu.Pa luč tud ni original :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je pa ja poliesterski in tak stane do 100eu.Pa luč tud ni original :krneki:

hehe, tale zadek je vreden lih en tolk ko cela aprilia, od MV Aguste F4 je :D

Ok nima veze. Kje ga lahko dobim? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok nima veze. Kje ga lahko dobim? :D

V Slo dvomim,da ima kdo kalup.Vprašaj unega ko se je pohvalil,da izdeluje za vse modele po l.97 v temi smolnate zadeve al kaj je una tema?Drugače pa v Italiji se dobijo vendar je tam poliester bolj kvalitetno izdelan in posledično dražji!

Ebay...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Slo dvomim,da ima kdo kalup.Vprašaj unega ko se je pohvalil,da izdeluje za vse modele po l.97 v temi smolnate zadeve al kaj je una tema?Drugače pa v Italiji se dobijo vendar je tam poliester bolj kvalitetno izdelan in posledično dražji!

Ebay...

Ima od RS 250 in od MV Auguste :) 80€ samo zadek. Kaj menite? Ve kdo koliko pride original zadek od RS 125?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ni mel tega motorja en ki je mel drugač celico srebrno, iz kk? samo to je že ene 4-5 let nazaj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je pocen, ampak boš mel nekaj problemov to gor spravit, pa še kot vidiš na tisti slikci se vse ne ujema in je da ne rečem spacano.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer ima se nek dvodelni zadek za RS 250. Ce bi imel denar, bi komplet poliestre za RS 125 nabavu. Plastike bi itq verjetno prodal za vec denarja kot so poliestri. In potem bi jih na svoje dal pobarvat. In bi bila moja Aprilija najlepsa :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Original plastike bodo zmeraj bolše kot poliestri, ki se nikoli ne prilegajo tako kot original.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Original plastike bodo zmeraj bolše kot poliestri, ki se nikoli ne prilegajo tako kot original.

No ... jah problem je, ker moram potem sam izrezat za vsako lucko, pa za ogledala, smernike...luknje. Pac da pase gor.

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od MV Aguste F4 je :D

Z jezika si mi vzel.

In bi bila moja Aprilija najlepsa :D

Počaki na zimo, da se jest spravm Carbon skupi pacat :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

p.s. Na šihtu sm si zrihtu en Al ror :naughty: Dons bom probu "pokrovčke" narest. Bomo vidl kko mi bo šlo zdele.

Upam, sam da mi ga bo uspel homologirat. K dva dni nazaj na tehničnem pregledu mi je majstr kr mal zasiku k sm gianelli ja_brez papirjev :unsure:

Sam pr homologacij bi bil verjetno najteži dušilec ZADUŠIT. da se nebi drlo preveč.

Filu bi ga kar z stekleno volno za izolacijo. Sodelavc je reku, če volno NABAŠEM orng not, da bo motor tišji.

Je kaj na tem, al bo treba sprobat :rolleyes:

Popravljeno . Popravil Brejker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z jezika si mi vzel.

Počaki na zimo, da se jest spravm Carbon skupi pacat :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

p.s. Na šihtu sm si zrihtu en Al ror :naughty: Dons bom probu "pokrovčke" narest. Bomo vidl kko mi bo šlo zdele.

Upam, sam da mi ga bo uspel homologirat. K dva dni nazaj na tehničnem pregledu mi je majstr kr mal zasiku k sm gianelli ja_brez papirjev :unsure:

Sam pr homologacij bi bil verjetno najteži dušilec ZADUŠIT. da se nebi drlo preveč.

Filu bi ga kar z stekleno volno za izolacijo. Sodelavc je reku, če volno NABAŠEM orng not, da bo motor tišji.

Je kaj na tem, al bo treba sprobat :rolleyes:

Dejansko motor MORA imeti nekaj v dusilcu. Na cross motorjih se letno 1× menja volna ( verjetno to nihce ne dela, vendar je zelo uredu ). Steklena ali jeklena volna. Stekeleno moras fajn nabasat, da ti je ne spiha ven. Prakticno je skodljivo za motor ce recimo na skuterju to volno ven das. :)

Tocno zakaj, sem ze pozabil. In ja ... motor je takrat tisji. Aja ... pa kako homologacijo naredis za izpuh?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nabasat. Itq bo zanetan pokrovček gor.

http://www.motosvet.com/tabla/index.php?sh...20#entry1638067

Dons sm se spravu delat pa mi je ratval, da nism mogu vrjet kok je to đabe narest.

A me verjetno najtežje še čaka :glare:

Rabiš:

enga ki je to "švasu" (A test in certifikat)

Načrte-skite z dimenzijam...

Sam to je za avto. Za izpuh pa nevem :hmm: Bom mogu poklicat tja...

Sam če mi rata legalno čez spravt bo to prvi "proizvod" O.C.B.ja :OK:

Komaj čakam, da plačo dobim in da grem nabavt cevi za chopperja. (une ki sem jih imel sem ponucal za štendar O:-) )

Se kr dogaja ja. Sam da so počitnce pa da je en zakon šiht. Ma to se sam švasa neki :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejansko motor MORA imeti nekaj v dusilcu. Na cross motorjih se letno 1× menja volna ( verjetno to nihce ne dela, vendar je zelo uredu ). Steklena ali jeklena volna. Stekeleno moras fajn nabasat, da ti je ne spiha ven. Prakticno je skodljivo za motor ce recimo na skuterju to volno ven das. :)

Tocno zakaj, sem ze pozabil. In ja ... motor je takrat tisji. Aja ... pa kako homologacijo naredis za izpuh?

Kukr jst vem mors met certifikat od izpuha pa mors neki u lublan rihtat pa svasta točno nevem sam se mi zdi da j kr dost dela ....lahka se pa pozanimam kr ga je dau moj fotr homologirat.

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kukr jst vem mors met certifikat od izpuha pa mors neki u lublan rihtat pa svasta točno nevem sam se mi zdi da j kr dost dela ....lahka se pa pozanimam kr ga je dau moj fotr homologirat.

:worship:

Jah fino bi blo, ce bi to vedu :D Sicer pa varianta je se vedno ce naredis svoj izpuh, da samo serijske od original aprilijinega gor nekako spravis :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah fino bi blo, ce bi to vedu :D Sicer pa varianta je se vedno ce naredis svoj izpuh, da samo serijske od original aprilijinega gor nekako spravis :D

Lej se bom pozanimu pa ti enkrat v tem tednu zdej povem .... ja lahko das seriske od original sam pol ni "legalno"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo da ga homologiraš morš met certifikat od izpuha pol mors it pa v maribor al pa ljubljano na l.p.p. ( ljubljanski potniški promet ) tm dobiš tak obrazec ku ga morš izpolnit pa dat kopijo prometne....pol ti pa un določjo datum gdaj morš pridit na pregled da vidje če je tko k more bit.

Pol pa sam pogleda montažo pa če se cifre ujemajo pa je to to :worship: :naughty:

Popravljeno . Popravil 0b5353n
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo da ga homologiraš morš met certifikat od izpuha :naughty:

Jest nimam nobenega papirja od resonance :unsure:

Se MI pol že kle ustavi!

Kdo ma kartoček za gianellija? Da bi sceniral pa malo cifre prebekslal :krneki:

Edin če rečem, da je original resonanca gor. Itq bi samo dušilec homologiral. ne celega izpuha.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest nimam nobenega papirja od resonance :unsure:

Se MI pol že kle ustavi!

Kdo ma kartoček za gianellija? Da bi sceniral pa malo cifre prebekslal :krneki:

Edin če rečem, da je original resonanca gor. Itq bi samo dušilec homologiral. ne celega izpuha.

Teškka bo.... lej poklič dol pa se pozanimi :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!