Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

a nisi nobene spy pic. naredu :whistle: daj če maš mi prosim na PM pošlji da ne bo lih cela svetovna populacija videla :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem mel v planu....pa še vmes je telefon imel in sem že ven dobil gsm,da slikam pa je nazaj prišu,malo prehitro :BUA:

Je pa pol reku,da bo rastavni tako,da ga bo sigurno šlo na kakšnih prireditvah videt.Zatem ko sem seveda vprašal,če se bo vozil :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo, podobno sem si jst mislu za prejšno generacijo nabijalcev

ti si itak bil skoz outsider v tej temi, tak da pššt :) dobri stari nabijalci so bli: Čamac, Reesko, đeri, koci, roky, itd...to so padale "konkretne" debate in nategancije včasih tudi po 50 strani na noč :))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mujo je imel v bloku soseda bodybilderja, ki si je z Mujotom delil balkon. Mujo je imel na balkonu tudi papigo in ta papiga je zmeraj, kadar se je bodybilder bildal začela: ''Bildere, bildere, puši kurac!''. Po nekaj tednih je bilo bilderju dovolj in je šel k Mujotu. ''Če me še papiga enkrat začne podjebavat, jo bom ubiu pa tebe zravn.'' mu zagrozi. Mujo razloži to papigi in oba se strinjata, da papiga preneha zafrkavati bilderja. Naslednji da bilder znova začne dvigovati uteži. Papiga tiho začne: ''Bildereeeee, bildereeeee...''

Bilder: ''ŠTA JE ?''. Papiga: ''ZNAŠ TI DOBRO ŠTA JE!''

hihi :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mujo je imel v bloku soseda bodybilderja, ki si je z Mujotom delil balkon. Mujo je imel na balkonu tudi papigo in ta papiga je zmeraj, kadar se je bodybilder bildal začela: ''Bildere, bildere, puši kurac!''. Po nekaj tednih je bilo bilderju dovolj in je šel k Mujotu. ''Če me še papiga enkrat začne podjebavat, jo bom ubiu pa tebe zravn.'' mu zagrozi. Mujo razloži to papigi in oba se strinjata, da papiga preneha zafrkavati bilderja. Naslednji da bilder znova začne dvigovati uteži. Papiga tiho začne: ''Bildereeeee, bildereeeee...''

Bilder: ''ŠTA JE ?''. Papiga: ''ZNAŠ TI DOBRO ŠTA JE!''

hihi :worship:

haha. Dobra

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ma kdo kasko zavarovan motor? Če ma kdo, kok prbližno je dl?

Ko sem prodajal ninjo se je kupec zanimal za leasing...In bi prišlo z vsemi popusti kasko in obvezno 900eu.za moje pojme velik preveč!Za HD 1450 (cena novega 22eu)pa so rekli vse 2200eu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem prodajal ninjo se je kupec zanimal za leasing...In bi prišlo z vsemi popusti kasko in obvezno 900eu.za moje pojme velik preveč!Za HD 1450 (cena novega 22eu)pa so rekli vse 2200eu

dobr sam za mojo yamaho yzf r125 bo pršlo dost mn pa še -50%. Najmanj kar bi pa dl je pa proti kraji

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobr sam za mojo yamaho yzf r125 bo pršlo dost mn pa še -50%. Najmanj kar bi pa dl je pa proti kraji

450€ te pride s tem popustom, kokr sm jst naokol poslusau. Pod 400EVR ni se nihce od teh k sm jih jst vprasal rekel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobr sam za mojo yamaho yzf r125 bo pršlo dost mn pa še -50%. Najmanj kar bi pa dl je pa proti kraji

za kasko ne moreš prenst 50%

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha lej te lučiiiii :D

kaj si to naredu??? 2 konzervi vn zrezu pa nataknu na luč? :D hudoo

Ni to moje :D xD TO sm najdu na compu, verjetno kar staro :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eto sm registriru dans motor. Zavarovanje plus use pr interservisu me je pršlo okol 650€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

xhunter6x, sem pa mal v mal višji plačilni kategoriji :)

Tudi če ima kasko, mogu bi nažicat 50% ker dajo vsem motoristom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol so pa tebe tud nategnil. Mene pride vseskupaj 100€.

ja sam s to razliko da ti imaš 125ccm, dolenc pa 1000ccm :D , mene pride zavarovanje 65€, pa mam 636cm :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!