Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

xhunter6x, sem pa mal v mal višji plačilni kategoriji :)

Tudi če ima kasko, mogu bi nažicat 50% ker dajo vsem motoristom.

lahko sm uveljavu 50% sam pr obveznm ao-plus zavarovanju za kasko pa ne. To bom lahko šele nasledn let

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pol si se pa vredu znajdu, čeprov se mi že zmer zdi mal prehudo za zavarovanje 125cc.

Prehudo? hahaah :D Folk za ta denar ( no kaksnih 100EVR vec ) kupi ze motor, ne pa zavarovanje!

Jst sem dal 101.60€ za zavarovanje.

k0ci zakaj imas pa ti tako poceni? ( 25kW to ze vem, samo kaj pa ostalo? xD )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je samo zavarovanje, brez registracije (cestne takse), pač 25kw, -50% bonifikacije, pa še popust na neodjavo pozimi ter popust na plačilo z gotovino pa nanese toliko, vse skupaj z takso (registracijo, tehnični,... ) me je prišlo 106€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je samo zavarovanje, brez registracije (cestne takse), pač 25kw, -50% bonifikacije, pa še popust na neodjavo pozimi ter popust na plačilo z gotovino pa nanese toliko, vse skupaj z takso (registracijo, tehnični,... ) me je prišlo 106€

Ma jst mam 55% bonifikacije :D:) ( tralala :D )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je samo zavarovanje, brez registracije (cestne takse), pač 25kw, -50% bonifikacije, pa še popust na neodjavo pozimi ter popust na plačilo z gotovino pa nanese toliko, vse skupaj z takso (registracijo, tehnični,... ) me je prišlo 106€

Sam zdj k so "rdeči" na oblasti se pa zna zgodit, da bomo vsi lastniki motorjev naje**. :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam zdj k so "rdeči" na oblasti se pa zna zgodit, da bomo vsi lastniki motorjev naje**. :krneki:

Potrebno bi se z motorjih pred parlamentom zbrat, pa malo pokazat, da se lahko tudi nas kaj vprasa. Mislim, da bi bili šefoti ksnih motoklubov za. Pa se povabi par motoklubov in je :)

Nerabi niti uradni protest bit, samo ko imajo zasedanje, je potrebno narediti cimvec hrupa :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma jst mam 55% bonifikacije :D:) ( tralala :D )

Č maš pa tok motorjev doma :unsure:

Jest sm dal 77€ za zavarovanje + registracija, in sm čist happy.

Edin najbl glupa scena je ta, če hočš "custom" tablco met, je 100€ + 2mesca morš čakat ZA FUCKING 2ČRKE in 1Številko :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pa ravokar lepo opral moj strojček, nanovo namauzou ketno in že je pripravljen za lepo vreme :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pa ravokar lepo opral moj strojček, nanovo namauzou ketno in že je pripravljen za lepo vreme :closedeyes:

Jst sm ga ta teden 10 ×opral ..zmer sm ga opral pa se šeu peljat pa me je dz dubu je biu cist flekast pa blatn :headbang: dons gre pa pr ns spet dez tko d ga bom kr ju3 oprau :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ubistvu sem potreboval za čiščenje celih 6h, saj ko se spravim čistit mora bit kot nov, da sem potem frej za kakšne tri mesce.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam eno vprašanje. Doma imam K&N zračni filter od speedway motorjev, želel bi ga namontirati na mojo TDRko. Kako ga postavit, kako naredit "krivino" oziroma povezavo med vplinjačem in filtrom. Kako filter sploh postavit? Čimbolj vodoravno?

tenks

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo ce bi se kdo rad smejal, naj si ta pogovor prebere. Jst sm SkyHunter, ta Binko pa nevem kdo je :D xD D ( aja pa tisto, da imam GSXa sm se zlagau. Ima foter GSF :unsure: ne zamerit )

binkorep_email.si.html

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo ce bi se kdo rad smejal, naj si ta pogovor prebere. Jst sm SkyHunter, ta Binko pa nevem kdo je :D xD D ( aja pa tisto, da imam GSXa sm se zlagau. Ima foter GSF :unsure: ne zamerit )

Hahahaha, kaj model prbija, norc. :slap::lol1:

Popravljeno . Popravil macak333
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je biu mogoče kdo od vas danes na Rogli približno ob 16.30 s Tomosom 125? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je biu mogoče kdo od vas danes na Rogli približno ob 16.30 s Tomosom 125? :D

Sem jest tebe vido v četrtek na rogli?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem jest tebe vido v četrtek na rogli?

hah ti si te biu :D registracija si meu NM al kak že?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!