Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Če si mladi voznik je 7 pika že odvzem :whistle:

Kaj če pa nisi? Mam izpit že 2 leti (al sm do 21. mladi?)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj če pa nisi? Mam izpit že 2 leti (al sm do 21. mladi?)

2lti oziroma do dopolnjenega 21leta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj če pa nisi? Mam izpit že 2 leti (al sm do 21. mladi?)

Sej ti piše na vozniški do kdaj si. Takrat ko nisi več ti poteče, pa pomojem je 220. oznaka da si mladi voznik

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:headbang: Mene pa neki zanima če te policaj s pištolo slika ( a sploh slika al kaj ? ) a te more takoj ustaut al ne ? Ker če te iz avtomobila pol ti lahko po pošti pošlejo sam kaj pa če te s pištolo ? Ker mene so dons 2 × ubakrat sm pelu 70 omejitu pa 50 . Pa po kolikšnem času dobiš po pošti da so te na radar dobil . Pa kak so ukrepi če še nisi pounoleten. :headbang: :unsure:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:headbang: Mene pa neki zanima če te policaj s pištolo slika ( a sploh slika al kaj ? ) a te more takoj ustaut al ne ? Ker če te iz avtomobila pol ti lahko po pošti pošlejo sam kaj pa če te s pištolo ? Ker mene so dons 2 × ubakrat sm pelu 70 omejitu pa 50 . Pa po kolikšnem času dobiš po pošti da so te na radar dobil . Pa kak so ukrepi če še nisi pounoleten. :headbang: :unsure:

Ni polnoletnosti, ni skrbi! Opomin al pa ukor dobiš = nič.

Drugi nimamo take sreče :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni polnoletnosti, ni skrbi! Opomin al pa ukor dobiš = nič.

Drugi nimamo take sreče :(

Supr!!! Hvala za odgovor bom laži spau ! :worship: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni polnoletnosti, ni skrbi! Opomin al pa ukor dobiš = nič.

Drugi nimamo take sreče :(

Koleg je dobil pri 16 letih kazen. Naleto pri 73km/h cez naselje na radar in upostevali so mu 67km/h. Kazen 300€ in 3 kazenske. Cez 2 tedna pa so ga dobili z poteceno probno tablico. Znova caka sodnika :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:headbang: Mene pa neki zanima če te policaj s pištolo slika ( a sploh slika al kaj ? ) a te more takoj ustaut al ne ? Ker če te iz avtomobila pol ti lahko po pošti pošlejo sam kaj pa če te s pištolo ? Ker mene so dons 2 × ubakrat sm pelu 70 omejitu pa 50 . Pa po kolikšnem času dobiš po pošti da so te na radar dobil . Pa kak so ukrepi če še nisi pounoleten. :headbang: :unsure:

S pištolo te ne more slikat, ampak te more ustavit...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S pištolo te ne more slikat, ampak te more ustavit...

Sam cudno kr je bla noc pa se je zabliskal ( fleš ) . Čez koliko časa pa dobiš po pošti domov ? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koleg je dobil pri 16 letih kazen. Naleto pri 73km/h cez naselje na radar in upostevali so mu 67km/h. Kazen 300€ in 3 kazenske. Cez 2 tedna pa so ga dobili z poteceno probno tablico. Znova caka sodnika :)

tocno tko sm meu jest....sam da sm meu 40ksit kazni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koleg je dobil pri 16 letih kazen. Naleto pri 73km/h cez naselje na radar in upostevali so mu 67km/h. Kazen 300€ in 3 kazenske. Cez 2 tedna pa so ga dobili z poteceno probno tablico. Znova caka sodnika :)

Js sm dubu 500 oz. 250 ker bom v 8-ih dnh plačou pa 5 kazenskih pik.

Sm furou po celovški ene 80-85 na 70, pol je pa znak 50 in sm spustu gas, so me čez 100m ustavl pa rekl, da sm pelu 79 na 50.

Se je pa polcajka čist strinjal z mano, da tko sploh nč ne pripomorejo k varnosti ampak sam kaserajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo od vs pedrov stanuje v študentskem domu? Js grem nasledn let v Portorož. Zanima me kok prbližn to sploh stane (vem da je odvisno in različno ampak vseen) pa če je to za kej (kvaliteta bivanja?).

A so kšna stroga pravila (npr. glede alkohola...)? A kdo od vs študira na FPP?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo od vs pedrov

Upraši koga v 250ccm + sekciji foruma :yawn:

Mogoče ti bo clo kkšn odgovoru :BUA:

Lahko pa plačaš camp in si postavš šotor. Edin mal reskiraš k te lhko kkšn Murko u rit napič :doze:

Popravljeno . Popravil Brejker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo od vs pedrov stanuje v študentskem domu? Js grem nasledn let v Portorož. Zanima me kok prbližn to sploh stane (vem da je odvisno in različno ampak vseen) pa če je to za kej (kvaliteta bivanja?).

A so kšna stroga pravila (npr. glede alkohola.. .) ? A kdo od vs študira na FPP?

a to je pomorstvo. Jst grem tja če bo šlo vse tko k more it čez 3 leta. Mam pa profesorco k je bla predprejšno leto v tem domu in prav da je hudo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upraši koga v 250ccm + sekciji foruma :yawn:

Mogoče ti bo clo kkšn odgovoru :BUA:

Lahko pa plačaš camp in si postavš šotor. Edin mal reskiraš k te lhko kkšn Murko u rit napič :doze:

Lej, ti si na lesarsko hodu tko da tišina, tist je bla pa kao fora :rolleyes:

a to je pomorstvo. Jst grem tja če bo šlo vse tko k more it čez 3 leta. Mam pa profesorco k je bla predprejšno leto v tem domu in prav da je hudo

Pomorstvo in promet ja. Maš pa kr mlado profesorco :yea1: Jest sploh ne vem, a tm se usi skos sam učijo pa težijo za vsak "hrup" al je tko na izi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sm dubu 500 oz. 250 ker bom v 8-ih dnh plačou pa 5 kazenskih pik.

Sm furou po celovški ene 80-85 na 70, pol je pa znak 50 in sm spustu gas, so me čez 100m ustavl pa rekl, da sm pelu 79 na 50.

Se je pa polcajka čist strinjal z mano, da tko sploh nč ne pripomorejo k varnosti ampak sam kaserajo.

Sam sej a ni tko da te mora od zadaj slikat da ti sploh tablco slika drgač tko nevem kdo sm pa kerem kazen poslat ane ? Pa če te s pištolo te more tako ustaut a ni tko ? Kr mene so slikal sam ustavl pa ne meu je pa pistolo ????????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam sej a ni tko da te mora od zadaj slikat da ti sploh tablco slika drgač tko nevem kdo sm pa kerem kazen poslat ane ? Pa če te s pištolo te more tako ustaut a ni tko ? Kr mene so slikal sam ustavl pa ne meu je pa pistolo ????????

Js nism vedu, da me je slikou pol so me pa 100m naprej ustavl. Sm mislu, da je pač kontrola dokumentov. Sam ni bla :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni polnoletnosti, ni skrbi! Opomin al pa ukor dobiš = nič.

Drugi nimamo take sreče :(

Za prometne prekrške se odgovarja od 16 leta starosti. Tko da tut brez izpita ostaneš :doze:

Sam cudno kr je bla noc pa se je zabliskal ( fleš ) . Čez koliko časa pa dobiš po pošti domov ? :unsure:

Če je biu fleš te ni s pištolco. Če te s pištolco se sploh nč ne posvet in si ustavljen na kraju prekrška. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za prometne prekrške se odgovarja od 16 leta starosti. Tko da tut brez izpita ostaneš :doze:

Kr sm prekoraču omejitev za 20 pa pomojem nebom brez izppita :unsure:

Če je biu fleš te ni s pištolco. Če te s pištolco se sploh nč ne posvet in si ustavljen na kraju prekrška. ;)

Ja čudn kr je držal v roki :| .... sam sej pravm a ni tko če je pištola te more prc ustaut ....pa more te slikat v zadek da ti tablco slika ane ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja čudn kr je držal v roki :| .... sam sej pravm a ni tko če je pištola te more prc ustaut ....pa more te slikat v zadek da ti tablco slika ane ???

Ne, tud od udspred se vid :whistle: Ja valda da te more od uzadi slikat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, tud od udspred se vid :whistle: Ja valda da te more od uzadi slikat

Pol je tko ql ker me je itak od spredi. Ustavu me pa tud ni tko da ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej, ti si na lesarsko hodu tko da tišina, tist je bla pa kao fora :rolleyes:

Pomorstvo in promet ja. Maš pa kr mlado profesorco :yea1: Jest sploh ne vem, a tm se usi skos sam učijo pa težijo za vsak "hrup" al je tko na izi.

to pa glih nebi vedu točno. Pravla je da so se skos neki zabaval sam zgleda pa ko neka piflarka ka mislm da je mela ful dobre ocene v sredni za fax sm pa že pozabu kva je govorila. Si bol mal zapomnem ko ni kaj zame

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!