Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

pomorska v portorožu heh... poznam dva k sta tja hodla- edn je moj brat hehe :)

če si preveč nagnjen k temu da rad izkoristiš čas ob morju, nočeš zamudit žura pol te že zdaj obsojam na to da neboš naredu niti prvega letnika ;)

kaj zaj brejker a nis reku da boš organizeru neko srečanje, a je vse splavalo po sekretu kot 9/10 vsega kar se organizira na tem forumu? :D :D

peace outtttttttt ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A j dons kej možnosti toče ? Al že gre kje ? Kr mom jst motor zuni ga nimam u graž :headbang:

a ni nikjer nobene strehce

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ni nikjer nobene strehce

Sm v bloku doma. Drugače pa je ena strehca pod sopnicami sam j en avto not purinu :headbang::headbang:

Popravljeno . Popravil 0b5353n
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm v bloku doma. Drugače pa je ena strehca pod sopnicami sam j en avto not purinu :headbang::headbang:

jst sm tud v bloku doma pa ga mam v kleti sam pol je problem kr morm met skos eng amočnga zravn da mi ga pomaga izterat v klanc. Drugač mam pa tok normalne sosede da mi dovolijo motor met v bloku pr stopnicah tm bliz kaselcev je ful širok hodnik tk da nobenga ne ovira. Sam si ga pa neupam tm pustit čeprov je kasko prot kraji. A mogoče kdo ve kok dobiš če ti ga sunejo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm tud v bloku doma pa ga mam v kleti sam pol je problem kr morm met skos eng amočnga zravn da mi ga pomaga izterat v klanc. Drugač mam pa tok normalne sosede da mi dovolijo motor met v bloku pr stopnicah tm bliz kaselcev je ful širok hodnik tk da nobenga ne ovira. Sam si ga pa neupam tm pustit čeprov je kasko prot kraji. A mogoče kdo ve kok dobiš če ti ga sunejo?

Aia jst mam do kleti tak hrib da bi mašio zahaklu je preveč navzdol :unsure: Drugač maš pa srečo zarad susedov jst mam sam pentjuniste komi čakajo da lahko mal pošinfajo tko da ... men bi gume spustil pa se kake rause bi dubu :headbang: Zarad kaskota proti kraji pa nevem pomoje dobiš nazaj tolk kokr je motor vredn al kko ...nimam pojma :naughty: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A prodaja kdo aprilio 125 al pa Tuono .... pa qa si mislte u uno tuono k je na avto(pika)net cena j pa 1650. Bi ga kupu sam ma 10.400 prvožnga pa se more bat menjat ane ? Kr jst sm klicu pa j rejku da je servisna knižica potrjena pa da je motor ql .

HeLp!! :worship::worship::worship::worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A prodaja kdo aprilio 125 al pa Tuono .... pa qa si mislte u uno tuono k je na avto(pika)net cena j pa 1650. Bi ga kupu sam ma 10.400 prvožnga pa se more bat menjat ane ? Kr jst sm klicu pa j rejku da je servisna knižica potrjena pa da je motor ql .

HeLp!! :worship::worship::worship::worship:

10.000 km ni nic. Kupi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ehm ce ti klices na policijo in OK ... ne delas se norca, ampak se samo normalno pogovarjas s policajem ... a je lahko potem kaj narobe? ( na stevilko 113 )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ehm ce ti klices na policijo in OK ... ne delas se norca, ampak se samo normalno pogovarjas s policajem ... a je lahko potem kaj narobe? ( na stevilko 113 )

hahaha..

pomoje ni glih fajn ker je to številka za nujne klice...odvisno ka si se pogovarjal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ehm ce ti klices na policijo in OK ... ne delas se norca, ampak se samo normalno pogovarjas s policajem ... a je lahko potem kaj narobe? ( na stevilko 113 )

Za razna vprašanja raje kliči na anonimno...Tisto 113 pa pusti za urgentne klice :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za razna vprašanja raje kliči na anonimno...Tisto 113 pa pusti za urgentne klice :)

Ce vam kaj pomeni, jst sm sele ena 20 ur kasneje vidu, d sm se sploh pogovarjau :) xD

Ya sam gdaj se pa bat menja pa to ? aia pa prevozenih je 12.000 ne 10.000 :worship:

na 15-16kkm.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce vam kaj pomeni, jst sm sele ena 20 ur kasneje vidu, d sm se sploh pogovarjau :) xD

na 15-16kkm.

Hm....seprau 12k ma prevožnga tu mam 2 mesca pa mam 15k

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm....seprau 12k ma prevožnga tu mam 2 mesca pa mam 15k

kolko vem je bat 100€ pa še par € da ti to kdo zamenja in se zopet voziš..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolko vem je bat 100€ pa še par € da ti to kdo zamenja in se zopet voziš..

Ga dam teb če ,mi zamenjaš bat pa vsa tesnila pol pa celinder za 200 € ...Po mojem ter kr pride vse skpi ene 300 €pol pa še delo pa tesnila .... pa daš 400 € :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ful ti je problem cilinder zamenjat, isto dela imaš kot če samo bat menjaš, ker moraš tko ali tko še cilinder snet

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ful ti je problem cilinder zamenjat, isto dela imaš kot če samo bat menjaš, ker moraš tko ali tko še cilinder snet

mene zanima kak to košta če menjaš bat pa celinder pa kar spada po to ku morš menat usaki 15k vrjetno pol še tesnila pa ta shit :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene zanima kak to košta če menjaš bat pa celinder pa kar spada po to ku morš menat usaki 15k vrjetno pol še tesnila pa ta shit :unsure:

Cilindra NERABIS na prvih 15kkm menjat! :D Niti PRIBLIZNO!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jsst sm v enem letu naredu dobrih 55000 km,tak da me ne bote nikol dohitel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Noh ... v sredo grm gledat tuonota :worship: Kake je pa konca z blokadami edino v avspuhu jo ni :unsure: :unsure: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!