Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Jsst sm v enem letu naredu dobrih 55000 km,tak da me ne bote nikol dohitel.

Maš pa dobro službo,da imaš dnarja da se tolk voziš :unsure: Še bolj,da imaš še vseeno tolk časa se vozit :whistle:

Če si pa kot si mislim dijak pa globoko dvomim,da te doma tolk financirajo,da si lahko naredil tolk kilometrov v enem letu :evilgrin:

Dete ne fopaj-smo že večerjali :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PA sm dijak,zaslužil sm velik z delom prek študenta,pa moj motor tak pije tri litre na sto kilometrov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PA sm dijak,zaslužil sm velik z delom prek študenta,pa moj motor tak pije tri litre na sto kilometrov.

55000km je vsaj 2000litrov sigurno,ker glih 3litre ne pije(okol 2000eu).Pol 9 servisov(450eu najmanj).Pol 3 kompleti gum (450)

Mislim,da sem vse vzel najmanj :unsure: Pa je slabih 3000eu!In kje si ti zaslužil s študenskim delom toliko,sploh,če si se imel še vse lepe dni na motorju?Oziroma vsaj 800ur na motorju?Pri povprečni hitrosti okol 70km/h.To je kot bi se vozil več mesec skupi.S tem,da ima tvoj mopi sigurno nižjo povprečno hitrost!

Se pravi pišeš pravljice za malo deco! :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

55000km je vsaj 2000litrov sigurno,ker glih 3litre ne pije(okol 2000eu).Pol 9 servisov(450eu najmanj).Pol 3 kompleti gum (450)

Mislim,da sem vse vzel najmanj :unsure: Pa je slabih 3000eu!In kje si ti zaslužil s študenskim delom toliko,sploh,če si se imel še vse lepe dni na motorju?Oziroma vsaj 800ur na motorju?Pri povprečni hitrosti okol 70km/h.To je kot bi se vozil več mesec skupi.S tem,da ima tvoj mopi sigurno nižjo povprečno hitrost!

Se pravi pišeš pravljice za malo deco! :rolleyes:

Skalkuriral pa si! :D Vsaka casT!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aloo, kdo kupi moje škornjeee :D (pizda sm posiljen haha) :D 130€ al pa 120€ evo prodam takoj nujnooo... rabm za sprednji sistem za v avto :D:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skalkuriral pa si! :D Vsaka casT!

Nisem rabil kaj veliko kalkulirat,ker se je nedolgo nazaj (iz iste občine kot cvickar)najdu tip,ki je trdil,da je enako kilometrov(55000)naredil z 2T yamaho.Pri treh generalnih :whistle: Pa sem mu "dokazal"da laže.

Zdaj pa sem samo stroške dal na nekje na pol...Seveda čas ostane enak...Ker že na težkem motorju imaš povprečno-realno hitrost skozi tolikšno število kilometrov težko 70km/h!Seveda lahko imaš neki višjo vendar je to veliko število kilometrov in si v tem času sigurno dost v mestih!

Recimo pri avtu.Na opel calibri turbo smo se pred leti ganjali po avtocesti v Nemčiji tam ko ni omejitev sem in tja 3 vozniki.Pa verjemi,da smo vsi mislili,da se ves čas vozimo preko 200km/h bolj 250km/h pa je potem na koncu dneva bila povprečna hitrost po board comp mislim okol 140km/h ali še manj!Bom vprašal frenda,če se on točno spomni!

Takšne stvari me spominjajo na tipa,ki je trdil,da z avtom pride iz MB v Porotrož prej kot v 60min.Se je celo stavil z menoj!Pol pa sem mu razložil teorijo in je raje kr dal za pijačo.MB-Portorož 250km.Povprečna nad 250km/h.Audi a6 2.8 za katerega je trdil,da je končna 250km/h :rolleyes: se pravi tip se od table do table pelje na blokadi-cestnine pa kr preskoči :lol1: pa takrat si moral še čez Črni kal

Dečki dajte prvo malo dati svoje "bedarije"v teorijo,da ne bo vsak,ki ima minuto časa,da premisli vedel,da lažete!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tomi lepa je :D ti kr kup hee :yea1:

Lepa že sam kolk ma prevoženga pa to ...nevem če se splača ? :naughty: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepa že sam kolk ma prevoženga pa to ...nevem če se splača ? :naughty: :worship:

če jo je merku, pol pomoje ni noben problem če ma tolk km. Moja ma tud skor 30K pa laufa kt mora. Pa vsaj realne kilometre ima (no vsaj piše tk), k eni napišejo da majo kao npr. 15K...u resnic majo pa x2 narjenih..

Se bo treba zapelat do ke, pa boš vidu al je zgonjen al ni :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če jo je merku, pol pomoje ni noben problem če ma tolk km. Moja ma tud skor 30K pa laufa kt mora. Pa vsaj realne kilometre ima (no vsaj piše tk), k eni napišejo da majo kao npr. 15K...u resnic majo pa x2 narjenih..

Se bo treba zapelat do ke, pa boš vidu al je zgonjen al ni :)

ja point je u tem da ma 1300 ceno pa morš ube2 gumi zamenat pa se registriran ni ga nmorm home prpelat :S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja point je u tem da ma 1300 ceno pa morš ube2 gumi zamenat pa se registriran ni ga nmorm home prpelat :S

aja :wacko: pol je še pr gumah strošk ja.. po možnosti ma še žlajfe znucane u nulo.. :D kurc pol ja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja :wacko: pol je še pr gumah strošk ja.. po možnosti ma še žlajfe znucane u nulo.. :D kurc pol ja

Yaoooo kupuješ motor ga pa nikej ne dobiš sm gledu pred 1 letom na avto netu aprilije jih je blo 7 strani zdej ko jst kupujem so pa sma 3 strani pa pou ud tega je cena 3000+

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yaoooo kupuješ motor ga pa nikej ne dobiš sm gledu pred 1 letom na avto netu aprilije jih je blo 7 strani zdej ko jst kupujem so pa sma 3 strani pa pou ud tega je cena 3000+

hehe ta je dobra. ja sej je res tko ponavad :) sj pozim se jih bo več prodajal :D tkrt se prodaja-kupuje, polet se pa voz.. :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yaoooo kupuješ motor ga pa nikej ne dobiš sm gledu pred 1 letom na avto netu aprilije jih je blo 7 strani zdej ko jst kupujem so pa sma 3 strani pa pou ud tega je cena 3000+

Tuonota sm jst 50ccm imel xD Sem opazil, da ima drugacne prenose kot RS navaden. Kar je bilo za 50ccm super, ker ze itq pospeski ubitacni. xD ahahha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tuonota sm jst 50ccm imel xD Sem opazil, da ima drugacne prenose kot RS navaden. Kar je bilo za 50ccm super, ker ze itq pospeski ubitacni. xD ahahha

ja un j men reku z tuonota ku sm se zmenu d ma bolsga ponudnika zdej pa kupujem rs-ko pa so vsi 4 ure od mene odaljeni pa neregistrirani tko da :|

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepa že sam kolk ma prevoženga pa to ...nevem če se splača ? :naughty: :worship:

Ta je pa lepa, ti sam kupi, vrjemi, ni ga čez ''cvajtakterja'' :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta je pa lepa, ti sam kupi, vrjemi, ni ga čez ''cvajtakterja'' :worship:

Ja če bo use štimal pol bom kupu ja :worship: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta je pa lepa, ti sam kupi, vrjemi, ni ga čez ''cvajtakterja'' :worship:

se pravi boš kar tuki na 125 ustou. al pa boš vozu kšne stare krjole z več kubiki? :whistle: milsm da so 4t že kar lepo izpopolneni motorji.

itak ma vsak svoje mnenje tko dA bom tiho :grrr :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dečki dajte prvo malo dati svoje "bedarije"v teorijo!!

Eni smo, samo teoretiki :slap:

:doze:

:lol:

se pravi boš kar tuki na 125 ustou. al pa boš vozu kšne stare krjole z več kubiki?

Zelo zrela odločitev obsešn :grim

Bravo.

Pravilno razmišljaš :OK:

Popravljeno . Popravil Brejker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst bom šol pa na večjo kobikaturo čim bom lahko. Nasledn motor bo kawasaki ninja 250r. No sej do takrt sta še dve leti lahko da bo še kšn bolši motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!