Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Ja zaenkrat bom na 125 ustau ja :worship: Upam d nbom razočaran :unsure:

v tistem trenutku, ko si boš omislil večjo kubikažo za 125 niti slišat neboš hoto več, tako da drži se 125ke dokler gre :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v tistem trenutku, ko si boš omislil večjo kubikažo za 125 niti slišat neboš hoto več, tako da drži se 125ke dokler gre :D

Iya se strinjam :worship: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jp, to pa bo preskok. Pomojem se boš prvih par dni sam za balanco držu.

zakaj se bom za balanco držu. Sej to ni nevem kok eksploziven motor. 33KM al kok ma

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se pravi boš kar tuki na 125 ustou. al pa boš vozu kšne stare krjole z več kubiki? :whistle: milsm da so 4t že kar lepo izpopolneni motorji.

itak ma vsak svoje mnenje tko dA bom tiho :grrr :)

To sem mislil za 125 ccm, drugače pa nimam čisto nič proti 4 taktnežem, prav nasprotno, všeč so mi, vse od yamahe yzf 125 do gsx-r 600 in naprej.

Sam pa raje vozim 125ccm 2t, ko bo pa denar in čas pa seveda na 600-taka 4t.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iya se strinjam :worship: :naughty:

2x

Mislim da je bilo sarkastično rečeno :evilgrin:

A bejž no bejž :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

55000km je vsaj 2000litrov sigurno,ker glih 3litre ne pije(okol 2000eu).Pol 9 servisov(450eu najmanj).Pol 3 kompleti gum (450)

Mislim,da sem vse vzel najmanj :unsure: Pa je slabih 3000eu!In kje si ti zaslužil s študenskim delom toliko,sploh,če si se imel še vse lepe dni na motorju?Oziroma vsaj 800ur na motorju?Pri povprečni hitrosti okol 70km/h.To je kot bi se vozil več mesec skupi.S tem,da ima tvoj mopi sigurno nižjo povprečno hitrost!

Se pravi pišeš pravljice za malo deco! :rolleyes:

OK pa vpraši porabnika ataIBA,mislim forumaša.

Vsak ma pravico do svojga mnenja,tak da ti oprostim,pardon,zmotil sm se leto pa dva mesca.

Popravljeno . Popravil CVIČKAR1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kater letnik je tvoj mopi?Si prvi lastnik?Koliko ima sedaj na števcu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

letnik 99,drugi lastnik,sedaj pa na števcu pa ne vem.Je na servisu.

Popravljeno . Popravil CVIČKAR1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

letnik 99,drugi lastnik,sedaj pa na števcu pa ne vem.Je na servisu.

In kolk je mel ko si ga kupo?A do zdaj ga imaš 14mesecev?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JA do zdaj ga mam pa ne vžge več,sedaj se od 4.avgusta ne vozim ker sm mel nesrečo,sm bil u komi mesec pa pol.

Ko sm ga kupo pa je mel men se zdi 14.900.Pa ne bom ga prodal nikol.

Popravljeno . Popravil CVIČKAR1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaletu sm se na Drnovem pri Krškem,to je ena vas,na servisu ga pa mam na DELTATEAMU pa je že več ko en mesc na servisu.Kaj mislite da je vzrok?Da ne dobijo rezervnih delov?

Popravljeno . Popravil CVIČKAR1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaletu sm se na Drnovem pri Krškem,to je ena vas,na servisu ga pa mam na DELTATEAMU pa je že več ko en mesc na servisu.Kaj mislite da je vzrok?Da ne dobijo rezervnih delov?

Deli,če so na zalogi v Bečgiji so tle v iekočem tednu,najkasneje dveh.Če pa jih ni v Belgiji pa lahko traja tudi mesec dni.Je pa fino,da malo pokličeš in vprašaš kako kaj,da bi se rad vozil!

Vem,kje je Drnovo.Pol te bom sigurno kje videl.Me prav zanima kaj bo pisalo na števcu :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja takrat sm šov prjavt zgubo kufra na radio krško pol pa je blo duuuuum,drgač sm pa z breške občine doma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons me je kolega ustrelu z zračno ponesreč iz 10cm in mi je prestrelu ustnco pa zob odbiu. :headbang: jst bi ga ubu najraj ker to ne more normaln človk nardit!!! :slap: :slap: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons me je kolega ustrelu z zračno ponesreč iz 10cm in mi je prestrelu ustnco pa zob odbiu. :headbang: jst bi ga ubu najraj ker to ne more normaln človk nardit!!! :slap::slap::slap:

Hahahahha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iz 10cm? to ne more bit ravno ponesreč, takmu ni dat orožja za v roke

ja neki je težiu da nej dam keš nazaj pol je pa sam počl in sm začutu kri takoj.... ne še zej ne vem kako si lahko tak debil da merš v človeka ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj najprej sm biu u takmu šoku da sploh nism vedu da se to men dogaja.... sj smo najdl zob pol .... sam če bi mi tist moment dau en puško u roke ga ustrelim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj najprej sm biu u takmu šoku da sploh nism vedu da se to men dogaja.... sj smo najdl zob pol .... sam če bi mi tist moment dau en puško u roke ga ustrelim

Ehm kater zob pa? :D A odspredi?

jst bi toziu. Majkemi! :D xD :worship: hahaha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!