Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

NE DAAAAAAAAAAM jeote :D

dam ti za pelat k si ti tui biu car pa si mi pokazo vse.

kaj sem ti reko, lahko pičima v portorož, stanovanje zrihtano tu ni zajebancije več, samo reči par dni prej da zgonim totih 1000km pa da menjam izpuh :worship:

samo si prej dobro razmisli če to res češ ker tam boš koma to ti zaj pravim :D

A v portorož bi šel z RS125?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eno smo kupl pred pou leta in je bla najmočnejša kar se je dal dobit takrat... in vem da če te z tisto pihne z 10 cm u glavo oz. zob :D ... :rolleyes: si raj ne predstavlam.

Najmočnejša meni poznana zračna,ki je že mislim 2leti naprodaj v Sloveniji je Career 9 mm.Mal si poglejte posnetke na you tube.Orangutanu prebije glavo na 80metrov!Srno prebije na 50m.Kolk pa smo mi testirali pa je na dobrih 30metrov prebilo skozi kanto za olje 50L.Na zadnji strani pa je bila izdolbina okol 10cm.Pa ta kanta je kr fino ojačana!Obstaja pa tudi

Dragon 12-7mm ta je še močnejši.Vendar na krajše razdalje,metki so 5krat dražji,pa še winchester sistema nima tako,da moraš posamezno polnit!Puški delujeta na zrak.Polnita pa se z recimo bombo za potapljati,ker je v njej 220barov pritiska(v puški)Vsakič ko jo napolniš pa gre izstrelit tam 20 dobrih strelov,do 30 pa so še solidni!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne zmerjaj moje husqvarne z aprilijo :S

@samo si prej dobro razmisli če to res češ ker tam boš koma to ti zaj pravim :D

za tole sem mislil....da bi bil koma če bi šel v portorož...z kermu motorju? za tebe vem da z huso, kaj pa budacki? z aprilio?

To sprašujem ker me zanima če si kdo upa na take dolge razdalje z aprilio, ker si jo next year mislim kupit ampak ne vem če bi zdržal tako dolgo pot, rad pa bi se tudi kam dlje pelal .) in nevem ali si jo naj kupim ali ne...

Popravljeno . Popravil Gasperr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj zaj haha? ne štekam več 0 ka češ rečt xD buda že ve ka sem mislo z tem :D

ja mašina pomoje zdrži samo rit ne zdrži več ko 50km.

se pač peleš 50km pa narediš pavzo pa peleš pa pavza itd. samo lepo je vedet kaj ma mašina rada pa kaj ne. če se jo sexa po njenih željah veš da bo stisnila zobe :worship:

samo volja more bit pa se da vse nardit!

Popravljeno . Popravil impulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj zaj haha? ne štekam več 0 ka češ rečt xD buda že ve ka sem mislo z tem :D

ja mašina pomoje zdrži samo rit ne zdrži več ko 50km.

se pač peleš 50km pa narediš pavzo pa peleš pa pavza itd. samo lepo je vedet kaj ma mašina rada pa kaj ne. če se jo sexa po njenih željah veš da bo stisnila zobe :worship:

samo volja more bit pa se da vse nardit!

heh, sj zdele ko sem prebral svoj post tut sam nevem kaj sem napisal...hehe...

pač ja, čudno sem napisal...sam zanimalo me je če misli it budacki v portorož z aprilio in vbistvu nič drugega :P .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi šel v portorož...z kermu motorju? za tebe vem da z huso, kaj pa budacki? z aprilio?

To sprašujem ker me zanima če si kdo upa na take dolge razdalje z aprilio, ker si jo next year mislim kupit ampak ne vem če bi zdržal tako dolgo pot, rad pa bi se tudi kam dlje pelal .) in nevem ali si jo naj kupim ali ne...

Jz sem šel z punco v Portorož (250km v eno smer)Sam pa z kolegi na moto zbor v Goriška brda še več kilometrov :naughty: Sam TTS v ruzak pa gasa :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship::worship:

Bi se kak dan pocakal, da vidim ce se najde kasn kupec. Drugace pa bi sel brez problema z Aprilijo do Portoroza, ma ji zaupam tudi do Splita xD. Peljala bi se 100km/h ( masina nebi niti najmanj trpela ) poraba nebi bila velika in to je to :) ( 100 na uro, ker je Husqvarna njegova se zaprta )

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozna kdo koga ki bi mojga husota kupu za male pare .... če se da kerem ukvarjat s tem ... vilce pa maššina pa to je ockay no uglavnm sej za več info. p.m. pa če kdo za koga ve :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozna kdo koga ki bi mojga husota kupu za male pare .... če se da kerem ukvarjat s tem ... vilce pa maššina pa to je ockay no uglavnm sej za več info. p.m. pa če kdo za koga ve :worship:

Cena, ker je glih kontra razbit kot bi pričakoval človek.

Aja drugače sma pa z alešom en dan naredla 350-400km od tega sma se na mariji reki konkretno naganjala oz. takrat smo bli skoraj cela nekdanja klapa 125k z foruma gori. In ni nič narobe. Edino pred tako turo je treba olja nalit do fula. Pa samo gas-a do konca. Če misli vtrgat kaj bo pri 6000 obratih ali pa pri 12.

Popravljeno . Popravil norc 16
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejte mi povedat s čem nej prestraš ljudi. Tuki 100m stran od mojga okna je gasilska veselica in mi razbijajo glavo!!!!!!

Mini moto odpade kr ga več nimam. Sm jih prejšno leto tko strašil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a maš vodne balončke ? :lol1:

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa počla je kšne 3metr stran od mene. Nastavk za izstreljevanje mam čist zapacan in ni sile za izstrel. Pa to ni prvič. Mam celo posnetk k mi je takoj pred mano izstrelil ampak na srečo ni bla mega ampak neki praskatajoče.

hahahaha Ne nimam balončkov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa počla je kšne 3metr stran od mene. Nastavk za izstreljevanje mam čist zapacan in ni sile za izstrel. Pa to ni prvič. Mam celo posnetk k mi je takoj pred mano izstrelil ampak na srečo ni bla mega ampak neki praskatajoče.

hahahaha Ne nimam balončkov

in kakšna je bla reakcija veseljakov ? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kakšna je bla reakcija veseljakov ? :whistle:

so bol mal slišal kr je muska tok glasna da nima smisla več pokat. Bom še dubu kšno pošilko krofov na vrata

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

so bol mal slišal kr je muska tok glasna da nima smisla več pokat. Bom še dubu kšno pošilko krofov na vrata

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1:

edin dž bi mi zdej prov pršol sam kaj k ga ni takrt k ga rabš. Al pa kšna toča ampak sam na tistmu delu kjer so teli "veseljaki"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

edin dž bi mi zdej prov pršol sam kaj k ga ni takrt k ga rabš. Al pa kšna toča ampak sam na tistmu delu kjer so teli "veseljaki"

dej to ne spada u to temo... odpri temo veseljaki in petarde.. pa se tm mente :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej to ne spada u to temo... odpri temo veseljaki in petarde.. pa se tm mente :grrr

hahahahah.

No ok da nav več :topic: . Kok ste že kej letos nrdil kilometrine?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahahahah.

No ok da nav več :topic: . Kok ste že kej letos nrdil kilometrine?

aja sm pozabu napisat kok sm jih jst. "Zavidnih 11kilometrov pa 400metrov" (po parkirišču) Kačm če pa nimam še vozniške. Sej se bi furu brez sam kaj ko mi fotr ne pusti. Sam pa nemorm motorja vn iz kleti vzet

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!