Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

ja najnovejši model je res konc hud

Od 06 naprej (manjsi izpuh) so men vsi hudi. Pa R6 tut ni svoh.

Dns sm pa vidu od Dolenca RSV :) Sploh ne izgleda velika :D

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od 06 naprej (manjsi izpuh) so men vsi hudi. Pa R6 tut ni svoh.

Dns sm pa vidu od Dolenca RSV :) Sploh ne izgleda velika :D

jst si bom mogu najdt kšn ne preveč težk motor kr sm v bloku. Zto sm pa razmišlu o ninji 250r. No sej je možnost da mo še kšn adruga znamka nrdila kšne 250 sport. Pol k se bi pa pač odselu od doma bi si pa probu najdt nekej izven Lj hišo pa čeprov staro jo bom pa pač počas kok bo denar prenavlu. Vem da preveč na prihodnost mislm sam pač treba je met sanje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se mogoče že kej govori o kšni 250ccm sestri yamahe yzf r125 al pa če kšna honda, suzuki misl izdelat kšne rakete 250

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od 06 naprej (manjsi izpuh) so men vsi hudi. Pa R6 tut ni svoh.

Dns sm pa vidu od Dolenca RSV :) Sploh ne izgleda velika :D

Dans si me na slab dan dobu, ker smo bli včer na marofu in komej gledam, se bomo kdaj drugič zmenil za kak kafe, pa se bomo kej pomenil ;)

jst si bom mogu najdt kšn ne preveč težk motor kr sm v bloku. Zto sm pa razmišlu o ninji 250r. No sej je možnost da mo še kšn adruga znamka nrdila kšne 250 sport. Pol k se bi pa pač odselu od doma bi si pa probu najdt nekej izven Lj hišo pa čeprov staro jo bom pa pač počas kok bo denar prenavlu. Vem da preveč na prihodnost mislm sam pač treba je met sanje

A misleš da boš mel čas in denar da boš še bajto obnavlu :D, no sej lepo da razmislaš, ampak dejansko bo pa tko da boš sam študiru, če boš hotu še kak motor imet ali avto boš mogu zraven še kej delat (v primeru da nimaš res ogromne podpore od staršu) in še mal zasebnega živlenja, pa ti ne bo ostal niti dost časa da boš spal tistih 8 urc :D

Če gledaš pa še naprej pa ne vem, ker še nisem tam, se bom pustu presenetet, ampak koker zdej kaže se nadalnih 10 let nč kej ne obeta viška časa(beri denarja) za bajto obnavlat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yourfriend

sj sm ti ze reku da nekje v okolici si dobi kaksno garazo v najem.... :rolleyes:

use je predrago.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans si me na slab dan dobu, ker smo bli včer na marofu in komej gledam, se bomo kdaj drugič zmenil za kak kafe, pa se bomo kej pomenil ;)

A misleš da boš mel čas in denar da boš še bajto obnavlu :D , no sej lepo da razmislaš, ampak dejansko bo pa tko da boš sam študiru, če boš hotu še kak motor imet ali avto boš mogu zraven še kej delat (v primeru da nimaš res ogromne podpore od staršu) in še mal zasebnega živlenja, pa ti ne bo ostal niti dost časa da boš spal tistih 8 urc :D

Če gledaš pa še naprej pa ne vem, ker še nisem tam, se bom pustu presenetet, ampak koker zdej kaže se nadalnih 10 let nč kej ne obeta viška časa(beri denarja) za bajto obnavlat :D

podporo staršev mam zlo velko. Študiru bom pa kokr bom lahko kr ne mislm za male denarce se kje žgt na soncu. Zaenkrat mi gre šola zlo kul. Za te moje sanje vm sporočim čez cca. 10let :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti si že težki deloholik pa še niti dela nimaš :D uživaj život dokler ti tič stoji brez viagre :D

hahahhahahahahaha.

tem ga pa ziher ne pustim kr vidm da si tm kjer bencina fali in mi ga boš še iztanku

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no a že kej veste če bodo kšne nove 125ke pa 250ke (ampak sport)

V naslednje pol leta skor sigurn da ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe :P

zagrizeni supermopedaši, kakšni kombinezon mi priporočate na mojo huso, 1 al 2 delni, tam do 800€?

če mogoče kdo spremla sceno pa ve kje se kvaliteta skriva se naj kr javi ;)

(v motocenter laba sm namenjen)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe :P

zagrizeni supermopedaši, kakšni kombinezon mi priporočate na mojo huso, 1 al 2 delni, tam do 800€?

če mogoče kdo spremla sceno pa ve kje se kvaliteta skriva se naj kr javi ;)

(v motocenter laba sm namenjen)

Alpinestarsov supermoto ;)http://www.motocenterlaba.com/index.php?pa...=26&lang=si

ali pa se lepsi

http://www.motocenterlaba.com/index.php?pa...=26&lang=si

in seveda dvodelec

http://www.motocenterlaba.com/index.php?pa...=26&lang=si

Kateregakoli uzames NEBOS sfalil ;) Zdaj celo sem slisal da imajo neko razprodajo zalog, tako da povprasaj po temu pa mogoce dobis kaj ceneje.

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če mene vprašaš bi vzel dvodeli kombinezon, saj ko se voziš v šolo ali pa v mesto je fajn če imaš lahko samo zgornji del. Ko pa greš striktno se samo peljat z motorjem pa natakneš še hlače.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haha, pazite tega v belem, prov zakon škornje ima :lol1::slap:KLIK

hhahahaah. Enga je zgubu pa si je pol eno supergo obul

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!